Pomagam i wpłacam

Imprezy firmowe

Możesz pomóc dzieciom chorym na raka organizując uroczystość z okazji jubileuszu Twojej firmy. Doskonałym uzupełnieniem uroczystego wieczoru może być aukcja charytatywna, z której dochód trafi do Fundacji. Często najcenniejszymi fantami są prace plastyczne wykonane przez naszych podopiecznych.

Udział w Twojej imprezie firmowej to dla naszej Fundacji nie tylko możliwość zbiórki pieniędzy, ale przede wszystkim szansa na to, żeby o potrzebach dzieci chorych na raka dowiedzieli się Twoi biznesowi partnerzy.

Być może w przyszłości inne firmy zechcą w podobny sposób wesprzeć nasze działania. Oto inne przykłady eventów Przyjaciół naszej Fundacji:

  • Santander Consumer Bank zorganizował ogólnopolską galę dla partnerów, w trakcie której na rzecz Fundacji została zorganizowana aukcja charytatywna poprowadzona przez Oliviera Janiaka i Agnieszkę Maciąg. Dzięki wielkiej licytacji udało się zgromadzić aż 32 tysiące złotych.
  • Cykliczne gale biznesowe dla swoich partnerów organizuje także Kruk S.A. Podczas każdego z tych wydarzeń odbywają się wielkie licytacje prac plastycznych przygotowanych naszych małych pacjentów. Tylko w tym roku, dzięki tej szczytnej inicjatywie, udało się zgromadzić ponad 100 tysięcy złotych na rzecz chorych dzieci.
  • W 2016 roku swój okrągły jubileusz świętowała firma Techland – jeden z najbardziej znaczących producentów gier komputerowych na świecie. Podczas wielkiej uroczystości wśród gości krążyli nasi wolontariusze z puszkami, którzy zbierali datki na rzecz dzieci walczących z rakiem.
  • Z okazji 25-lecia firmy Osadkowski dział HR rozesłał do pracowników i klientów firmy apel o to, by zamiast kupować prezenty założycielom firmy – wpłacać pieniądze na rzecz naszej Fundacji. Akcja „Z sercem, od serca!” okazała się nie tylko strzałem w dziesiątkę, ale i niezwykłą niespodzianką dla państwa Beaty i Władysława Osadkowskich, którzy od lat angażują się w rozmaite projekty społeczne i charytatywne. Łącznie podczas akcji z okazji okrągłego jubileuszu firmy, na pomoc dzieciom chorym na raka udało się zebrać aż 114 tysięcy złotych.
  • Podczas drugiej Gali Loan Magazine Awards wręczono statuetki dla przedstawicieli firm oferujących najlepsze produkty i usługi na rynku pożyczek pozabankowych i Fintech. Organizatorzy gali, ku naszej ogromnej radości, wybrali naszą fundację jako swojego beneficjenta. Dzięki temu, wszystkie wpływy z licytacji przekazywane są podopiecznym Przylądka Nadziei. Kwota, która wpłynęła na konto ostatnim razem, przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania, ponieważ zebrano 56 tysięcy złotych!
  • Europejski Fundusz Leasingowy wspiera naszą Fundację poprzez wydarzenia sportowe organizowane w firmie. Pracownicy zbierali pieniądze dla pacjentów Przylądka Nadziei podczas Dnia Bez Windy. W tym dniu zanotowano 977 wejść po schodach. Wszystkim, którzy wzięli udział w imprezie, łącznie udało się przejść 131 500 stopni, czyli 22,4 kilometry. Dzięki tej inicjatywie udało się zebrać kwotę prawie 33 tysięcy złotych. Grupa EFL zorganizowała także Survival Race w Łomnicy – bieg survivalowy z przeszkodami. Pracownicy walczyli nie tylko o wynik na mecie. Wspólnie uzbierali 35 tysięcy złotych, które wpłynęły na konto naszej Fundacji.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam