Pomagam i wpłacam

Imprezy firmowe

Możesz pomóc dzieciom chorym na raka organizując uroczystość z okazji jubileuszu Twojej firmy. Doskonałym uzupełnieniem uroczystego wieczoru może być aukcja charytatywna, z której dochód trafi do Fundacji. Często najcenniejszymi fantami są prace plastyczne wykonane przez naszych podopiecznych.

Udział w Twojej imprezie firmowej to dla naszej Fundacji nie tylko możliwość zbiórki pieniędzy, ale przede wszystkim szansa na to, żeby o potrzebach dzieci chorych na raka dowiedzieli się Twoi biznesowi partnerzy.

Być może w przyszłości inne firmy zechcą w podobny sposób wesprzeć nasze działania. Oto inne przykłady eventów Przyjaciół naszej Fundacji:

Charytatywny koncert Agnes Band w Hard Rock Cafe Wrocław

16 lipca 2020 roku odbył się koncert charytatywny w Hard Rock Cafe. Na scenie energetyczny show dali muzycy zespołu Agnes Band, który przyjaciele Przylądka Nadziei doskonale znają z Koncertu Nadziei. Tym razem wspólnie otworzyliśmy koncertowy, letni sezon w Hard Rock Cafe Wrocław, którego załoga z wielkim sercem zawsze angażuje się muzyczne przedsięwzięcia wspierające naszych podopiecznych. Do puszek wolontariuszy i wirtualnej skarbonki na Facebooku zebraliśmy 1041 zł 50 groszy!

Maraton Szycia

Firma Łucznik zrobiła dla dzieci z Przylądka coś wyjątkowego – zorganizowała w klinice prawdziwy Maraton Szycia. W maratonie wzięły udział postaci ze świata muzyki i sportu, a przede wszystkim przylądkowi wojownicy! Nasi goście, wspólnie z dziećmi wystartowali niezwykłą sztafetę dobroci: uszyli jedyne w swoim rodzaju poszewki na poduszki (które trafiły na licytacje) na wspaniałych maszynach do szycia “Nadzieja”, z których dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na dzieci chore na raka.

Miss Polonia i Wielki Dolnośląski Bal Charytatywny

Z inicjatywy konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego 26 kwietnia 2019 roku w Świeradowie-Zdrój odbył się Wielki Dolnośląski Bal Charytatywny. Aż 8,5 tysiąca złotych udało się zebrać z licytacji i sprzedaży biletów. Pieniądze zostały przekazane na rzecz Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Konferencja iDESIGN

I DESIGN to coroczna, dwudniowa konferencja organizowanej przez koło naukowe Design Thinking Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, która promuje skuteczne działania marketingowe. Prelegentami są przedstawiciele branży kreatywnej. Cały dochód ze sprzedaży biletów, organizatorzy przeznaczają na dzieci z Przylądka Nadziei.

Turniej siatkarski JLL

JLL po raz kolejny udowodnił, że razem można więcej. Blisko 1,18 mln PLN – taką zawrotną kwotę przekazali darczyńcy, sponsorzy i zawodnicy  X Charytatywnego Turnieju Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości, który co roku organizuje międzynarodowa agencja doradcza JLL. W 2019 roku celem wydarzenia było zebranie pieniędzy na rzecz Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Pieniądze te pozwoliły na zakup sprzętu dla podopiecznych kliniki Przylądek Nadziei we Wrocławiu.

Inne imprezy:

  • Santander Consumer Bank zorganizował ogólnopolską galę dla partnerów, w trakcie której na rzecz Fundacji została zorganizowana aukcja charytatywna poprowadzona przez Oliviera Janiaka i Agnieszkę Maciąg. Dzięki wielkiej licytacji udało się zgromadzić aż 32 tysiące złotych.
  • Cykliczne gale biznesowe dla swoich partnerów organizuje także Kruk S.A. Podczas każdego z tych wydarzeń odbywają się wielkie licytacje prac plastycznych przygotowanych naszych małych pacjentów. Tylko w tym roku, dzięki tej szczytnej inicjatywie, udało się zgromadzić ponad 100 tysięcy złotych na rzecz chorych dzieci.
  • W 2016 roku swój okrągły jubileusz świętowała firma Techland – jeden z najbardziej znaczących producentów gier komputerowych na świecie. Podczas wielkiej uroczystości wśród gości krążyli nasi wolontariusze z puszkami, którzy zbierali datki na rzecz dzieci walczących z rakiem.
  • Z okazji 25-lecia firmy Osadkowski dział HR rozesłał do pracowników i klientów firmy apel o to, by zamiast kupować prezenty założycielom firmy – wpłacać pieniądze na rzecz naszej Fundacji. Akcja „Z sercem, od serca!” okazała się nie tylko strzałem w dziesiątkę, ale i niezwykłą niespodzianką dla państwa Beaty i Władysława Osadkowskich, którzy od lat angażują się w rozmaite projekty społeczne i charytatywne. Łącznie podczas akcji z okazji okrągłego jubileuszu firmy, na pomoc dzieciom chorym na raka udało się zebrać aż 114 tysięcy złotych.
  • Podczas drugiej Gali Loan Magazine Awards wręczono statuetki dla przedstawicieli firm oferujących najlepsze produkty i usługi na rynku pożyczek pozabankowych i Fintech. Organizatorzy gali, ku naszej ogromnej radości, wybrali naszą fundację jako swojego beneficjenta. Dzięki temu, wszystkie wpływy z licytacji przekazywane są podopiecznym Przylądka Nadziei. Kwota, która wpłynęła na konto ostatnim razem, przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania, ponieważ zebrano 56 tysięcy złotych!
  • Europejski Fundusz Leasingowy wspiera naszą Fundację poprzez wydarzenia sportowe organizowane w firmie. Pracownicy zbierali pieniądze dla pacjentów Przylądka Nadziei podczas Dnia Bez Windy. W tym dniu zanotowano 977 wejść po schodach. Wszystkim, którzy wzięli udział w imprezie, łącznie udało się przejść 131 500 stopni, czyli 22,4 kilometry. Dzięki tej inicjatywie udało się zebrać kwotę prawie 33 tysięcy złotych. Grupa EFL zorganizowała także Survival Race w Łomnicy – bieg survivalowy z przeszkodami. Pracownicy walczyli nie tylko o wynik na mecie. Wspólnie uzbierali 35 tysięcy złotych, które wpłynęły na konto naszej Fundacji.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam