Pomagam i wpłacam

Wydarzenia charytatywne

Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” co roku organizuje duże wydarzenia, podczas których zbiera fundusze na leczenie małych pacjentów Przylądka Nadziei. Ich realizacja nie byłaby możliwa bez udziału sponsorów i partnerów.

Zapraszamy do udziału w Koncercie Nadziei. To wydarzenie o niecodziennej formule. Podczas imprezy występują przedstawiciele sponsorów, którzy wspierają naszą Fundację. Księgowa, dyrektor, analityk – każdy, kto może pochwalić się talentem wokalnym lub instrumentalnym, ma szansę wystąpić na wielkiej scenie w widowiskowej oprawie z profesjonalnymi muzykami reprezentując swoją firmę.

Kolejnym, bardzo ważnym wydarzeniem, które łączy w sobie pomoc chorym dzieciom i promocję firm jest Korowód Nadziei. To wielka, kolorowa parada, która przechodzi głównymi ulicami Wrocławia. Biorą w niej udział mażoretki, szczudlarze oraz tancerze. Współorganizatorem imprezy jest wrocławska Straż Miejska. Dzięki jej ogromnemu zaangażowanie podczas parady odbywa się widowiskowy przemarsz jednostek konnych z całej Polski. Na zakończenie Korowodu, na scenie w Rynku odbywa się koncert gwiazdy – wystąpili dla nas m.in. Natalia Kukulska, Jose Torres, Honorata Skarbek, zespół “Raz Dwa Trzy”. Podczas Korowodu i koncertu prowadzimy zbiórkę środków na rzecz naszych podopiecznych. Dotychczas udało się zebrać ponad 50 tysięcy złotych! Partnerom wydarzenia oferujemy wyświetlenie logotypu na wielkim telebimie ledowym ustawionym na scenie oraz podziękowania ze strony prowadzących. Impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów, które chętnie relacjonują jej przebieg, dlatego każdego roku patronat nad wydarzeniem obejmują redakcje Gazety Wyborczej, TVP i Gazety Wrocławskiej.

Co dwa lata Fundacja organizuje Galę Zwycięzców – spotkanie pacjentów wyleczonych z choroby nowotworowej, na które przyjeżdża tysiąc gości z całego kraju. To wyjątkowy czas, gdy po latach można spotkać kolegów z kliniki oraz zaprzyjaźnionych lekarzy i pielęgniarki, którzy niegdyś walczyli o ich życie. Te niezwykłe spotkania dają małym pacjentom, którzy jeszcze nie zakończyli swojej terapii, wiele nadziei i siły do dalszych zmagań z rakiem. Najpiękniejszym dowodem, że z chorobą da się wygrać są spotkania Dawców i Biorców Szpiku. Zachęcamy firmy do pomocy przy organizacji wydarzenia.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam