Zapraszamy na największy w Polsce Pokaz Magii


POKAZ MAGII 558x700 OK 003 Zapraszamy na największy w Polsce Pokaz Magii

Ruszyła sprzedaż biletów na niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – czy widzieliście kiedyś na żywo TAKIE czary? Jeśli nie, to już 15 grudnia będzie mogli ich doświadczyć na własnej skórze! Fundacja zaprasza na największy w Polsce Pokaz Magii z udziałem mistrza Marcin Muszyńskiego.

Marcin Muszyński to jeden z najwybitniejszych iluzjonistów w Polsce, finalista programu „Mam talent”, emitowanego na antenie stacji TVN. Jego pokazy to nie tylko seria sztuczek i iluzji, ale spektakularnie wyreżyserowane, magiczne opowieści.

W swoim repertuarze mistrz wykorzystuje najtrudniejsze projekty iluzjonistyczne na świecie. Magik potrafi zaczarować swoim występem publiczność i dlatego udział w widowisku z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem. Na scenie nie zabraknie niezwykłych atrakcji, m.in. znikającej modelki, lewitującej wysoko nad ziemią asystentki, fruwającego fortepianu czy spektakularnego przecięcia iluzjonisty na pół, po którym odcięte nogi same odjadą na rowerze! To tylko część wielkiego pokazu magii i czarodziejskich sztuczek, którego będziemy świadkami.

POKAZ MAGII odbędzie się 15 grudnia 2018 r. o godz. 20:00 w Sali Audytoryjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego. Dochód ze sprzedaży wejściówek będzie przeznaczony na leczenie małych pacjentów z Przylądka Nadziei. Bilety w cenie: 90 zł, 120 zł i 140 zł kupisz na stronie www.eventim.pl.

Udział w POKAZIE MAGII to niezapomniane przeżycie i wspaniały pomysł na mikołajkowy lub gwiazdkowy prezent, zarówno dla dzieci i dorosłych!