Pomagam i wpłacam

21 września 2022

Marta Winiarska – Prezes Zarządu Polskiego Związku Innowacyjnych Firm Biotechnologii Medycznej BioInMed wspiera Odważ się pomagać.

Biorę udział w wydarzeniu “Odważ się pomagać”. Pierwszy etap wyzwania już za mną, ale aby osiągnąć Mistrzostwo w pomaganiu, potrzebuję Twojego wsparcia – wpłać na moją zbiórkę!

Środki zebrane przez mnie zostaną przekazane na wsparcie psychospołeczne dzieci chorych na nowotwory i ich bliskich.

Liczę na Ciebie!

****

“Odważ się pomagać” to event sportowo-charytatywny dedykowany szefom firm, organizowany w ramach Kampanii Złotej Wstążki przez Fundację “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Odbył się w sobotę 24 września 2022 w Warszawie, w godz. 11-13.30 na Torze Służewiec w tzw. Parku Angielskim.

W ramach wyzwania prezesi i dyrektorzy firm podjęli się realizacji niecodziennych wyzwań, jak kąpiel w wannie z lodem, strzelanie do tarczy, spinning czy zjedzenie robaków. Przez tydzień od dnia wydarzenia aktywnie pozyskują środki na rzecz dzieci chorych onkologicznie na założonych przez Fundację wirtualnych skarbonkach.

Partnerem wydarzenia jest Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej. Ambasadorzy wyzwania to chodziarz, mistrz olimpijski z Tokio – Dawid Tomala oraz Łukasz Różański – pięściarz, Mistrz Polski w wadze ciężkiej.