Pomagam i wpłacam

Rowerowe wyzwanie Angeliki

8 października 2020

Cześć! Nazywam się Angelika, mam 23 lata. Na co dzień pracuję w biurze. Moją wielką pasją są konie. Całkiem niedawno skończyłam kurs hipoterapii i w wolnych chwilach staram się pokazywać dzieciom z pobliskich miejscowości na czym polega hipoterapia i jak można miło spędzać czas w kontakcie z naturą, z daleka od elektroniki. W terapii biorą udział również dzieci z niepełnosprawnością, które uwielbiają hipoterapię.

Od dziecka jeżdżę konno ale tym razem z 4 kopyt przesiądę się na dwa kółka. Pragnę nieść chęć pomocy innym a zwłaszcza tym najmłodszym dzieciakom w związku z tym stawiam sobie wyzwanie i to niemałe 🙂

Już 23 października 2020 wyruszę w trasę rowerem. Zamierzam w jeden dzień pokonać 272 km dla dzieciaków z Przylądka Nadziei. Startuje z Wisły (województwo Śląskie), a metą będzie Zakopane. Następnie powrót. Na zrealizowanie mojego wyzwania będę miała tylko 24 godziny.

Jest to niewiele czasu, ale często dzieci same muszą się z tym czasem mierzyć. Czasem, który jest tak ważny na początku ich leczenia. Dlatego solidarnie z dzieciakami z tym czasem zmierzę się i ja. Liczę na to, że przyłączycie się do mojego wyzwania i wspólnie uda nam się wyprzedzić raka!

Zbiórka potrwa do końca października.

Aktualizacja 26.10.2020