Dołącz do nas

Dołącz do nas


 

Fundację „Na ratunewolontariat 10 300x200 Dołącz do nask dzieciom z chorobą nowotworową” wspiera kilkudziesięciu wolontariuszy gotowych do pomocy maluchom walczącym z rakiem. Jesteśmy głęboko zaangażowani w życie Fundacji – zbieramy pieniądze do puszek, roznosimy ulotki i pomagamy w pracach biurowych. Nasze działania pomagają zdobywać pieniądze na leczenie dzieci chorych na raka.  Dzięki temu Fundacja może nieść pomoc każdego dnia.

Spędzamy także wiele czasu w Przylądku Nadziei. Nasza praca na rzecz małych pacjentów jest bardzo ważna – nie tylko przychodzimy do kliniki pobawić się z dziećmi i poczytać im bajki, ale także wspieramy ich edukację, prowadzimy tematyczne zajęcia grupowe oraz organizujemy urodziny.

 


Jeśli chcesz wesprzeć Fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” w jej działalności charytatywnej i pracować na rzecz naszego wolontariatu, zrób z nami kilka kroków:

  1.  Zapoznaj się z REGULAMINEM WOLONTARIATU
  2.  Wypełnij internetową ANKIETĘ ZGŁOSZENIOWĄ , a my skontaktujemy się z Tobą. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszą koordynatorką wolontariatu Anią Szymańską tel. 501 147 488 lub Anną Lębą tel. 669 799 838.
  3. Zaprosimy Cię na rozmowę wstępną, podczas której opowiemy Ci o naszej działalności i przedstawimy możliwe sposoby współpracy.
  4. Jeśli nie ukończyłeś jeszcze 18. roku życia, będziesz musiał przynieść do nas ZGODĘ RODZICÓW.

 

A jeśli chcesz dodatkowo poświęcić swój czas małym pacjentom Przylądka Nadziei, zrób z nami kilka kolejnych kroków:

  1. W ANKIECIE ZGŁOSZENIOWEJ w podpunkcie „Chcę w ramach Wolontariatu bezpośrednio pracować z dziećmi” zaznacz „TAK”. W trakcie rozmowy wstępnej wspólnie ocenimy Twoją gotowość do pracy z chorymi dziećmi.
  2. Będziesz też musiał dołączyć skan książeczki szczepień, żeby potwierdzić, że jesteś zaszczepiony przeciw WZW B.
  3. Już ostatni krok! Na szkoleniu startowym opowiemy Ci o zasadach BHP panujących w klinice oraz o tym, jak wygląda praca z naszymi podopiecznymi.

 

Kroki 1-4 wystarczają, abyś mógł wspierać Fundację w jej działalności charytatywnej. Kroki 5-7 są dodatkowe i niezbędne tylko dla tych Wolontariuszy, którzy chcą działać w Przylądku Nadziei.