CZEŚĆ JAK CZAPKA!


CZEŚĆ JAK CZAPKA!

Ponad 1200 osób w czapkach, a na koncie Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” aż 35 tysięcy złotych! Taki jest efekt naszej wielkiej akcji „Cześć jak czapka”. Zorganizowaliśmy ją, żeby pokazać maluchom walczącym z rakiem, jak dużo jest osób, które ciepło o nich myślą.
Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” szuka wszelkich sposobów na to, by pomagać dzieciom. Dlatego w listopadzie rozpoczęliśmy akcję „Cześć jak czapka”, dzięki której mogliśmy nie tylko zebrać pieniądze dla naszych Podopiecznych. Nasz „zaczapkowany portal” miał zwrócić uwagę na los dzieci chorych na raka i zachęcić wszystkich do okazania solidarności z maluchami, które toczą najcięższą walkę w swoim życiu. Udało się, a zasięg akcji zaskoczył nawet nas! Do grona zaczapkowanych w ciągu dwóch miesięcy dołączyło ponad 1200 osób. Razem na rzecz dzieci chorych na raka przekazali aż 35 tysięcy złotych. Bez większej przesady możemy powiedzieć, że akcja pokazała, że Przyjaciół, którzy zechcieli wesprzeć dzieci chore na raka, mamy na całym świecie. Darczyńcy wysyłali bowiem swoje zdjęcia nie tylko z Polski, ale też z Anglii, Holandii, Niemiec, Szwecji, Szwajcarii, ze Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii!
Każdy z Darczyńców, którzy wysłał nam swoje zdjęcie w czapce, wpłacał też pieniądze na konto Fundacji. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie zdjęcie trafiało na najbardziej zaczapkowany portal w Polsce! Efekty naszej akcji możecie obejrzeć na stronie: czescjakczapka.naratunek.org
RAZEM POKAZALIŚMY DZIECIOM CHORYM NA RAKA, ŻE CIEPŁO O NICH MYŚLIMY! DZIĘKUJEMY!
Wszystkie środki zebrane podczas akcji „Cześć jak czapka” przeznaczymy na potrzeby naszych małych Podopiecznych. Za 35 tysięcy złotych uda nam się wysłać aż 10 dzieci na turnusy rehabilitacyjne, które pozwolą im wrócić do formy i dobrej kondycji po długiej i ciężkiej walce z nowotworem.