Pomagam i wpłacam

Aktualności

13 kwietnia 2021

Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu dostał grant na badania nad terapią CAR-T!

Ależ to jest cudowna wiadomość! Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu dostał grant w wysokości 15 milionów złotych z ABM na badania nad terapią CAR-T dla pacjentów onkologicznych!

9 kwietnia 2021

Radioterapia jak lot rakietą w kosmos. Michaś rapuje o walce z rakiem

Poznajcie kolejnego rapera z kliniki Przylądek Nadziei! Michał sam napisał tekst piosenki, założył strój kosmonauty, złapał za mikrofon i nagrał teledysk, w którym pokazuje swój sposób na walkę z rakiem. Zobaczcie jak wyszło!

30 marca 2021

Pijąc kawę “NA RATUNEK”, wspierasz dzieci chore na raka!

Do naszej przylądkowej drużyny wsparcia dołącza ekipa z MONKO.coffee, która postanowiła zrobić coś wspaniałego: 10% od sprzedaży każdej paczki kawy "NA RATUNEK", trafiać będzie na leczenie dzieci chorych na raka!

24 marca 2021

Uwaga! Ważna informacja o zmianach w przekazywaniu 1% podatku przez osoby na emeryturze

Kochani, dostajemy od Was coraz więcej sygnałów o kłopotach z przekazaniem 1% podatku PIT przez naszych darczyńców na emeryturach i rentach. W tym roku obowiązują nowe zasady.

22 marca 2021

Wiecie, że trwa międzynarodowa kampania DRZEWO ŻYCIA?

I co ma na celu? Przede wszystkim wzmocnienie nadziei oraz pokazanie pilnej potrzeby przyspieszenia na całym świecie badań nad terapiami ratującymi życie dzieci i nastolatków chorych na raka, a także tych, którzy przeżyli nowotwór.

21 marca 2021

Wielkanocne prezenty od krwiodawców z Wielkopolski

Nasi NAJCUDOWNIEJSI Przyjaciele z Klubu HDK PCK Błękitna Kropelka przy Urzędzie Gminy w Suchym Lesie, HDK PCK Strażak w Licheniu Starym i grupy Honorowy Dawca Krwi – Krwiodawcy Wielkopolska odwiedzili dzieci z Przylądka Nadziei.

18 marca 2021

Kancelaria Dentons wspiera dzieci z Przylądka Nadziei

Dentons to największa kancelaria prawna na świecie. I serca też mają NAJWIĘKSZE! Od kilku lat wspierają dzieci z kliniki Przylądek Nadziei, angażując pracowników i zachęcając do niesienia dobra również swoich klientów.

12 marca 2021

Przyjaciele z Compensą pomagają dzieciom mniej czasu spędzać w szpitalu

Dzięki niezwykłej akcji charytatywnej, zorganizowanej przez TU Compensa jeszcze więcej małych pacjentów kliniki Przylądek Nadziei będzie mogło skorzystać z Programu Broviac!

10 marca 2021

Prof. Alicja Chybicka i prof. Krzysztof Kałwak na Liście Stu 2020 najbardziej wpływowych osób w polskiej medycynie!

Cóż za wiadomość! Nasi Kochani profesorowie: Alicja Chybicka i Krzysztof Kałwak znaleźli się na Liście Stu 2020 najbardziej wpływowych osób w polskiej medycynie

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!