Pomagam i wpłacam

Aktualności

5 grudnia 2022

Spotkali się, żeby celebrować powrót do zdrowia po chorobie nowotworowej. Gala Zwycięzców w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia we Wrocławiu – już za nami!

Poruszające wywiady z Ozdrowieńcami, wystąpienia wybitnych ekspertów w dziedzinie onkologii i psychoonkologii dziecięcej, występy artystyczne. To wszystko czekało dla niemal 700 gości podczas XV Spotkaniach Pacjentów Wyleczonych z Choroby Nowotworowej.

25 listopada 2022

Gala Zwycięzców już 3 grudnia

Fundacja “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” wraz z Kliniką Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej “Przylądek Nadziei” mają przyjemność zaprosić Państwa na Galę Zwycięzców.

25 listopada 2022

Zmiana w prawie. Już nie 1%, a 1,5% podatku dla OPP

Już od 1 stycznia przy rozliczaniu PIT za 2022 rok będzie można przekazać 1,5% podatku dla organizacji pożytku publicznego. Jest to efekt zmiany ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz nowelizacji Nowego Ładu Podatkowego.

22 listopada 2022

Czapka daje siłę do walki z chorobą, czyli jak pomóc od serca i na szydełku

Już 24 listopada o godz. 12:00 w klinice „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu odbędzie się coroczne przekazanie „Czapek od serca” dla dzieci z chorobą nowotworową i ich bliskich przez Fundację Ronalda McDonalda.

17 listopada 2022

Weź udział w akcji “Podaruj Prezent” i pomóż dzieciom z chorobą nowotworową

Święta to czas, który celebrujemy razem, wśród bliskich, ciesząc się każdą wspólną chwilą. Niestety nie wszystkie dzieci z chorobą nowotworową, ze względu na wymagające leczenie, mogą ten czas spędzić w domu – wśród bliskich, ukochanych zwierząt i zabawek. Dlatego wspólnymi siłami sprawmy, żeby nawet w szpitalu poczuły tę magiczną atmosferę i mogły cieszyć się prezentami w ramach akcji Podaruj Prezent!

20 października 2022

Za nami spotkanie z Partnerami RakReatonu – Fundacją LOTTO im. Haliny Konopackiej

W celu podsumowania wyzwania spotkaliśmy się wczoraj w Warszawie z Partnerami RakReatonu, czyli z Przedstawicielami Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej, którzy na ręce Anny Apel - Prezes Zarządu Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" przekazali czek o wartości 60 tysięcy złotych.

3 października 2022

Piotr Grzegorski z NTT DATA Business Solutions Poland zwycięzcą “Odważ się pomagać”!

Znamy zwycięzcę wyzwania „Odważ się pomagać” – został nim Piotr Grzegorski z firmy NTT DATA Business Solutions Poland.

26 września 2022

Odważ się pomagać – wyjątkowe wydarzenie już za nami!

Przejść po klockach Lego? Ujeździć byka rodeo? Zanurzyć się na kilka minut w wannie z lodem? A może zjeść robaka? Te wyzwania z oddaniem i sukcesem podjęli Uczestnicy "Odważ się pomagać"!

20 września 2022

Złote wstążki na mundurach konduktorów w PKP Intercity

Przez cały wrzesień konduktorzy w geście solidarności będą nosili na mundurach złotą wstążkę, która jest symbolem nowotworów dziecięcych.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam