Pomagam i wpłacam

Aktualności

3 czerwca 2021

Ani wypadają włosy. Poradnik dla dzieci i rodziców

Ukazał się kolejny z naszej serii poradnik dla dzieci będących w trakcie leczenia onkologicznego. Tym razem dotyczy on wypadania włosów podczas chemioterapii.

2 czerwca 2021

JINSHU – bitwa samochodowych samurajów i pomoc dzieciom chorym na raka

Można się ścigać japońskimi autami i.. pomagać? SAKURA KAZOKU - organizatorzy JINSHU EDITION'21 uważają, że jak najbardziej! Postanowili, że cała kwota zebrana w puszce podczas wydarzenia trafi na Program Broviac, który pozwala dzieciom mniej czasu spędzić w szpitalu.

1 czerwca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Już od dzisiaj zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. A wielki finał 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

31 maja 2021

Pozdrowienia i prezenty od przyjaciół z Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – Partynice

Kto ma najlepszych Przyjaciół na świecie? Oczywiście Przylądek Nadziei! Wspaniali Przyjaciele z Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – Partynice i Wyższej Szkółki Jazdy Wrocław Partynice pamiętali o naszych dzieciach  z okazji Dnia Dziecka.

27 maja 2021

Firma Altair East doceniona za pomoc dla dzieci z Przylądka Nadziei. Została Dobroczyńcą Roku!

Altair East została laureatem w kategorii ZDROWIE za zaangażowanie jej marki Starwax w Program Broviac, który pozwala dzieciom chorym na raka spędzać więcej czasu w domu podczas terapii. GRATULUJEMY!

27 maja 2021

#RakCiach. Licealiści edukują o nowotworach

Czym są choroby nowotworowe, które najczęściej występują wśród dzieci i młodzieży? Jakie są ich przyczyny, objawy oraz jak im zapobiegać? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą uczniowie z Jarosławia i Rzeszowa. W ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Praktycznej „Zwolnieni z Teorii” uruchomili edukacyjny projekt, #RakCiach.

25 maja 2021

Już 27 maja poznamy Laureatów XXIV edycji Konkursu Dobroczyńca Roku

Przedstawiciele firm i fundacji odbiorą statuetki za współpracę z organizacjami pozarządowymi, wolontariat pracowniczy, ciekawe projekty dobroczynne oraz za akcje społeczne i wsparcie służby zdrowia.

24 maja 2021

Piątka dla Przylądka! Pomagaj systematycznie

Pomagaj po troszeczku, bo z małych rzeczy można zbudować coś wielkiego. Zostań patronem kliniki onkologii dziecięcej Przylądek Nadziei. Wystarczy jedno kliknięcie!

24 maja 2021

Przyjaciele Przylądka Nadziei z firmy Łucznik przywieźli nam wspaniałe wiadomości

Wszystkie maszyny do szycia Nadzieja, pomagające dzieciom z Przylądka Nadziei zostały wkupione! W drodze do sklepów są już kolejne, a wkrótce pojawi się kolejny, charytatywny produkt!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!