Aktualności

24 maja 2019

Podaruj zdrowie na dzień dziecka! Zbiórka na Facebooku dla dzieci z Przylądka

Blanka, Wiktor, Madzia i Mia nie mogą doczekać się dnia dziecka. Już dobrze wiedzą, co będą wtedy robić, a dokładniej - czego nie będą musiały! A wszyscy możemy pomóc im w powrocie do zdrowia!

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

15 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

8 maja 2019

Miss Polonia i Wielki Dolnośląski Bal Charytatywny – zebraliśmy 8,5 tysiąca złotych na leczenie dzieci z Przylądka Nadziei!

Wyjątkowe miejsce, niesamowici ludzie i cudowny cel - tak można określić Wielki Dolnośląski Bal Charytatywny, który odbył się w piątek 26 kwietnia w Świeradowie Zdroju.

8 maja 2019

Żegnamy Izabellę Skrybant-Dziewiątkowską. Wspaniałą Przyjaciółkę Przylądka

Wczoraj pożegnaliśmy we Wrocławiu jedną z naszych najwspanialszych Przyjaciółek Przylądka, która przez całe lata pomagała nam i wspierała chore na raka dzieci w powrocie do zdrowia.

2 maja 2019

Nowatorska terapia przeciwwirusowa. Pierwszy raz w Polsce, w Przylądku Nadziei!

Zastosowana terapia komórkowa jest ogromną nadzieją dla pacjentów z obniżonym poziomem odporności. Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" pomogła w sfinansowaniu pionierskiego projektu.

19 kwietnia 2019

Miss Polonia i Wielki Dolnośląski Bal Charytatywny w Świeradowie-Zdrój na rzecz dzieci z Przylądka!

W piątek, 26 kwietnia, w Hotelu Buczyński w Świeradowie-Zdrój odbędzie się Wielki Dolnośląski Bal Charytatywny. Organizatorzy i uczestnicy chcą pomóc dzieciom chorym na raka.

18 kwietnia 2019

To był wspaniały Koncert Nadziei! Wielkie święto muzyki i pomagania

Już 17 kwietnia zapraszamy na wyjątkowy wieczór do Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu! Największe wydarzenie charytatywne w mieście zaczynamy od widowiska muzycznego "Dzieci Rock&Rolla", a gwiazdą wieczoru będzie Anita Lipnicka!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!