Aktualności

22 stycznia 2020

Podejmij dla dzieci WYZWANIE na Światowy Dzień Walki z Rakiem!

4 lutego to Światowy Dzień Walki z Rakiem. Pamiętajmy tego dnia o dzieciach, które na co dzień mierzą się z tą ciężką i podstępną chorobą. Zapraszmy do projektu, dzięki któremu ta pamięć będzie uśmiechnięta i pomoże w leczeniu dzieci chorych na raka.

15 stycznia 2020

Zastanawiasz się jaki druk PIT wybrać? Sprawdź! [poradnik podatnika]

Najczęściej stosowane druki PIT to te, które służą do złożenia rocznej deklaracji podatkowej. Są to: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 i PIT-39. Który z nich jest odpowiedni dla Ciebie?

15 stycznia 2020

Noworoczny prezent od Procom System

Na co dzień firma zajmuje się automatyzacją procesów przemysłowych i tworzeniem systemów informatycznych, ale… mają tam również WIELKIE SERCA dla potrzebujących!

9 stycznia 2020

Ulgi w PIT. Sposoby na niższe podatki za rok 2019 [poradnik podatnika]

Możliwości obniżania podatków od kilku lat nie jest już wiele, ale jednak dla niektórych fiskus pozostawił jeszcze kilka furtek.

7 stycznia 2020

Wizyta gości z Wąsosza. Mecz z Barceloną to był dopiero początek

We wrześniu charytatywny mecz dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei zagrały drużyny Oldboy Orla Wąsosz i weterani słynnej FC Barcelona. Szykują się kolejne niespodzianki!

3 stycznia 2020

Motyle ze Zgorzelca pomagają dzieciom chorym na raka

Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu rozbrzmiewał muzyką, śmiechem i emocjami. Były niezwykłe występy, pyszny poczęstunek i charytatywna licytacja, prowadzona przez... Smerfy!

30 grudnia 2019

Odwiedził nas renifer od Przyjaciół z firmy Ellert

Świąteczno-noworoczna MAGIA w pełni Dotarł do nas NIESAMOWITY prezent od Drukarni Ellert z Wiązowny. I miał dla nas ważną wiadomość!

23 grudnia 2019

Byliście grzeczni w tym roku? No to na pewno dostaniecie list od Mikołaja!

Grudzień to czas radości, dobroci oraz... POMAGANIA. Wie o tym niezwykła firma, która zajmuje się sprzedażą filmów i listów od Świętego Mikołaja do dzieci.

17 grudnia 2019

Świąteczny prezent od Totalmoney.pl

Otrzymaliśmy właśnie WSPANIAŁY prezent pod choinkę dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei od zespołu Totalmoney.pl z Wrocławia!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!