Aktualności

17 marca 2020

#ZOSTANWSALI – kreatywne porady, jak nie nudzić się w szpitalu

Tworzymy przestrzeń i bazę pomysłów i inspiracji na to, jak spędzać czas, kiedy jesteś w szpitalu! Ada, Kasia i Daniela z przylądkowej Kliniki Mentalnej mają dla Was propozycje gier, zabaw i aktywności, które możecie wykonywać na małej przestrzeni.

17 marca 2020

Epidemia koronawirusa. Lekarze odpowiadają na Wasze pytania

Dostajemy od Was wiele zapytań, związanych z zachowaniem bezpieczeństwa i funkcjonowaniem kliniki Przylądek Nadziei w tych trudnych chwilach.  Specjaliści z Przylądka Nadziei odpowiadają.

17 marca 2020

Biegacze z całego świata pomagają dzieciom chorym na raka. #BiegamDobrze dla Przylądka Nadziei

Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" dołączyła do grona instytucji charytatywnych, które można wspierać podczas największych imprez biegowych w Polsce.

11 marca 2020

Przenosimy Koncert Nadziei na jesień

Szanowni Państwo, W związku z troską o zdrowie i bezpieczeństwo Publiczności i artystów, zdecydowaliśmy o przeniesieniu tegorocznego Koncertu Nadziei na jesień 2020 roku. Nowy termin podamy w najbliższym czasie. Przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.

4 marca 2020

Firma E100 wspiera dzieci chore na raka. FANTASTYCZNY finał świątecznej akcji!

W warszawskim biurze Fundacji mieliśmy fantastycznych gości. Panie Joanna Żurawska i Yaryna Zozulya z firmy E100 odwiedziły nas ze wspaniałymi wiadomościami i zapierającym dech w piersiach prezentem.

4 marca 2020

Gramy Szybko Pomagamy Skutecznie. Speedrunningowa pomoc dla dzieci chorych na raka

GSPS Dzieciom 2020 to szósta edycja charytatywnego wydarzenia dla graczy z całej Polski. Od 6 do 8 marca w Krakowie speedrunnerzy z całej Polski pokażą swoje nietuzinkowe umiejętności i będą pomagać dzieciom z Przylądka Nadziei.

2 marca 2020

Marketing z sercem! Uczestnicy konferencji I DESIGN pomagają dzieciom z Przylądka Nadziei

Przez dwa dni we Wrocławiu będzie można dowiedzieć się wszystkiego o skutecznym marketingu.  16 i 17 października (termin przeniesiony z kwietnia) trwać będzie konferencja I DESIGN. Organizatorzy postanowili, że i tym razem będą pomagać naszym Podopiecznym!

27 lutego 2020

W gronie Przyjaciół Przylądka Nadziei witamy firmę BRENTO, organizatorów Survival Race!

W gronie Przyjaciół Przylądka Nadziei mamy zaszczyt powitać kolejną osobę o złotym sercu! Firma BRENTO będzie pomagać dzieciom chorym na raka w powrocie do zdrowia!

25 lutego 2020

Góra Centa dla dzieci z Przylądka Nadziei

Wiecie ile waży GÓRA CENTA? Nasz wspaniały Przyjaciel, pan Paweł wie o tym wszystko. Bo właśnie taką, drugą już górę eurocentów uzbierał wspólnie ze znajomymi w Niemczech!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!