Pomagam i wpłacam

Aktualności

8 marca 2023

Komunikat Zespołu Centrum Konsultacyjnego „OnkoMocni”

Pragniemy poinformować, iż centrum konsultacyjne OnkoMocni nie jest regularnie funkcjonującą jednostką jak oddziały hematologii czy szpital dzienny.

15 lutego 2023

Rusza Ogólnopolski Program Grantowy dla onkologii dziecięcej

Rozwój onkologii dziecięcej jest szansą dla małych pacjentów na jeszcze skuteczniejszą diagnozę i leczenie. Zależny jest od wykwalifikowanej kadry medycznej, postępów w badaniach naukowych i niezbędnych na ten cel nakładów finansowych. Dlatego w Światowym Dniu Świadomości Chorób Nowotworowych Dzieci i Młodzieży inaugurujemy Ogólnopolski Program Grantowy przygotowany we współpracy merytorycznej z Polskim Towarzystwem Onkologii i Hematologii … Continued

14 lutego 2023

Ważne rozmowy o onkologii dziecięcej

15 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Świadomości Nowotworów Dziecięcych. Z tej okazji zachęcamy do wysłuchania cyklu rozmów na temat onkologii dziecięcej. Już jutro 15.02 o godz.18.00 na www.oli-onko.pl będzie można posłuchać rozmów o wyzwaniach onkologii pediatrycznej w Polsce. Prowadząca Aleksandra Rudnicka w rozmowie z ekspertami i przedstawicielami organizacji pacjentów: prezes naszej Fundacji Anną Apel, redaktor prowadzącą … Continued

25 stycznia 2023

Ruszył bezpłatny program profilaktyczny pielęgnacji skóry u dzieci leczonych onkologicznie

Jak postępować ze zmianami skórnymi powstającymi w toku leczenia dzieci chorych onkologicznie? O tym dowiedzą się uczestnicy programu  profilaktycznego na temat pielęgnacji skóry, finansowanego przez Fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

24 stycznia 2023

Dla Radka to terapia ostatniej szansy. Potrzebujemy niemal 1,5 miliona złotych!

Pomóż nam uratować życie Radka. Dołącz do zbiórki na terapię ostatniej nadziei.

4 stycznia 2023

Przekaż 1,5% i siłę do walki z rakiem

Czy wiesz, że w tym roku możesz przeznaczyć 1,5% na rzecz dzieci chorych na raka? Właśnie ruszyliśmy z kampanią 1,5%!

30 grudnia 2022

Sukces Akcji “Podaruj Prezent” – dziękujemy!

Po raz kolejny akcja "Podaruj Prezent" spotkała się z ogromnym odzewem w całej Polsce. Dziękujemy za ponad 1000 prezentów!

5 grudnia 2022

Spotkali się, żeby celebrować powrót do zdrowia po chorobie nowotworowej. Gala Zwycięzców w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia we Wrocławiu – już za nami!

Poruszające wywiady z Ozdrowieńcami, wystąpienia wybitnych ekspertów w dziedzinie onkologii i psychoonkologii dziecięcej, występy artystyczne. To wszystko czekało dla niemal 700 gości podczas XV Spotkaniach Pacjentów Wyleczonych z Choroby Nowotworowej.

25 listopada 2022

Gala Zwycięzców już 3 grudnia

Fundacja “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” wraz z Kliniką Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej “Przylądek Nadziei” mają przyjemność zaprosić Państwa na Galę Zwycięzców.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Przekaż 1,5% podatku