Pomagam i wpłacam

Aktualności

15 sierpnia 2022

ONKOinfolinia dla rodziców – 16.08 – 19.08.2022

W związku z uruchomieniem ONKOinfolinii zapraszamy rodziców do kontaktu z lekarzami z kliniki Przylądek Nadziei, którzy postarają się wyczerpująco odpowiedzieć na Państwa pytania, jak również udzielić pomocnych informacji na tematy związane z chorobą onkologiczną czy hematologiczną dziecka, leczeniem za granicą i terapiami alternatywnymi.

11 sierpnia 2022

Dziaramy i pomagamy – akcja charytatywna na rzecz dzieci chorych onkologicznie w ramach Kampanii Złotej Wstążki

Tatuatorzy z całej Polski jednoczą siły! Będą nie tylko dziarać, ale i pomagać. „Dziaramy i Pomagamy” to wspólna inicjatywa: 71INK Tattoo, INKsearch.co oraz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

23 czerwca 2022

MURAL DISNEYA WE WROCŁAWSKIM SZPITALU PRZYLĄDEK NADZIEI

Wyjątkowe murale szpitalne z postaciami z filmów Disneya, Pixara, Marvela i Star Wars pojawią się w 18 szpitalach w Europie i na Bliskim Wschodzie. Ich obecność pomoże zmniejszyć lęk i niepokój oraz wzmocni odporność emocjonalną dzieci. W Polsce udało się zainstalować pierwszy mural w wrocławskiej Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej – Przylądek Nadziei.

1 czerwca 2022

Dzień Dziecka pod Przylądkiem Nadziei – za nami wspaniałe święto z licznymi atrakcjami

Świętowaliśmy dziś Dzień Dziecka w "Przylądku Nadziei". Nasi podopieczni otrzymali prezenty. Czekało też na nich mnóstwo atrakcji. Było malowanie buziek, robienie zwierzątek z baloników, pokazy strażaków, straży miejskiej, a także zajęcia z programowania robotów @Photon, warsztaty plastyczne, ogromne bańki mydlane i wizyta Złomka!

31 maja 2022

Dzieci z Przylądka Nadziei na treningu reprezentacji Polski

Grupa dzieci z “Przylądka Nadziei” obejrzała dziś trening reprezentacji Polski w piłce nożnej przed jutrzejszym meczem z Walią! A potem spotkali się z drużyną i jej wspaniałym kapitanem Robertem Lewandowskim. Były autografy, wspólne zdjęcia, chwila rozmowy, prezenty od zawodników!

26 maja 2022

Startuje kampania Mama ma siłę!

Mamy towarzyszące dzieciom w chorobie onkologicznej nie mają czasu myśleć o sobie. Wraz z diagnozą nowotworu u dziecka ich życie wywraca się do góry nogami. 26 maja Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” inicjuje kampanię „Mama ma siłę!”, by okazać im wsparcie i solidarność w tej trudnej sytuacji.

10 maja 2022

Ruszyły zapisy na XV Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży

Ruch przybliża nas do zdrowia -  to hasło Onkoigrzysk, zawodów lekkoatletycznych dla dzieci i młodzieży po leczeniu przeciwnowotworowym. Już 4 czerwca na Stadionie Olimpijskim odbędzie się 15-sta jubileuszowa edycja sportowych potyczek. Ruszyły zapisy dla chętnych do wzięcia udziału w sportowej rywalizacji.

6 maja 2022

Firma HEADFOUND GmbH została Partnerem Strategicznym naszej Fundacji

Niemiecka firma HEADFOUND GmbH została Partnerem Strategicznym Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Oznacza to początek długofalowej współpracy, wsparcia finansowego i merytorycznego dla misyjnych działań Fundacji.

15 kwietnia 2022

Wesołych świąt!

Nadchodzące święta Wielkiej Nocy są czasem nadziei i wiary. Z tej okazji składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia wszystkim naszym przylądkowym Dzieciom, ich Rodzicom i Opiekunom, dzielnie stawiającym czoła wyzwaniu, jakim jest choroba nowotworowa. Składamy serdeczne życzenia wszystkim Pracownikom Kliniki codziennie towarzyszącym pacjentom w procesie leczenia i poświęcającym się w pracy dla ich dobra, zdrowia i życia. … Continued

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam