Pomagam i wpłacam

Aktualności

16 września 2021

Złota Wstążka. Debata ekspertów

W dniu 15 września o godzinie 13.30 miała miejsce debata najznamienitszych specjalistów w dziedzinie onkologii dziecięcej, poświęcona leczeniu białaczki w Polsce i na świecie: wyzwaniom, jakie stoją i mogą pojawić się przed medycyną oraz perspektywom rozwoju i skuteczności terapii. Zapraszamy do jej obejrzenia!

7 września 2021

Kampanię “Złota Wstążka” mięliśmy zacząć z przytupem i… tak właśnie było!

Zbieranie kilometrów w ramach projektu RakReaton, bezpłatne badania USG dzieci oraz uroczysta inauguracja kampanii "Złota Wstążka" - 4 września był kolorowym i radosnym dniem pełen uśmiechu, radości i pomagania!

23 sierpnia 2021

NIE nowotworom u dzieci – bezpłatne badania USG dla dzieci już 4 września!

Mówimy NIE NOWOTWOROM U DZIECI! Dlatego zapraszamy dzieciaki na BEZPŁATNE badania USG, które odbędą się we współpracy z Fundacją Ronalda McDonalda w ramach kampanii  Złota Wstążka!

16 sierpnia 2021

Sensoryczne poduszki dla dzieci z Przylądka Nadziei. Niezwykły prezent od Służby Więziennej

Odwiedzili nas wyjątkowi goście z niezwykłymi prezentami. Pan Krzysztof, pani Ola i pan Rafał ze Służby Więziennej w Zakładzie Karnym numer 1 we Wrocławiu przywieźli dla naszych dzieci cały samochód poduszek sensorycznych, uszytych przez osadzonych.

12 sierpnia 2021

Anna Apel prezesem Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”

Historia zatacza koło: 30 lat temu Anna Apel była pacjentką wrocławskiej kliniki onkologii dziecięcej. Od 1 września będzie kierować fundacją, która pomaga kolejnym dzieciom pokonać chorobę.

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

27 czerwca 2021

Konkurs rozstrzygnięty! Zobaczcie, jak będzie wyglądać Waga Nadziei!

Ogłaszamy OFICJALNE wyniki konkursu #WagaNadziei, “Pokaż Jaką Wagę Ma Nadzieja”. Na finałowe prace oddaliście łącznie 974 głosy, obejrzało je ponad 72,5 tysiąca osób. Do końca ważyły się losy zwycięstwa. A oto wyniki!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam