Pomagam i wpłacam

Aktualności

22 stycznia 2021

Poradnik podatnika. Progi podatkowe 2020/2021

Progi podatkowe to stawki podatku zależne bezpośrednio od wysokości dochodu uzyskanego w minionym roku. W zależności od tego, ile zarobiliśmy w 2020 r., rozliczając podatek w 2021 zapłacimy: 17% lub 32% (to tzw. pierwszy i drugi próg podatkowy). Sprawdź, jakie są limity dla poszczególnych stawek oraz jak obliczyć wysokość podatku.

21 stycznia 2021

Zostań ambasadorem Przylądka Nadziei. Pomóż w kampanii 1%

Pomóż nam pomagać dzieciom chorym na raka w powrocie do zdrowia! To bardzo proste - zapraszamy do grona ambasadorów Przylądka Nadziei. Spróbujmy RAZEM dotrzeć do ponad milionów Polaków, którzy nie przekazują 1% podatku!

18 stycznia 2021

Rekord w Choinkowych Lasach! 18 020 zł na rzecz walki z rakiem w Przylądku Nadziei

Choinkowy las wyrósł po raz trzeci i powiększył o stoisko na Torze Wyścigów Konnych Partynice. Każde drzewko sprzedane w Choinkowym lesie to 10 zł na rzecz walki z rakiem w Przylądku Nadziei. W tym roku padł rekord! Sprzedano 1800 iglaków!

16 stycznia 2021

Charytatywny webinar! Rozgrzewka dla najmłodszych przed jazdą na nartach.

Można pomagać nie wychodząc z domu - wiedzą o tym również SkitouroweZakopane.pl, którzy postanowili przeprowadzić zimowy Webinar, który wspiera leczenie maluchów chorych na raka!

12 stycznia 2021

Poradnik Podatnika. Zobacz nowe wzory formularzy PIT

PIT-36, PIT-37, PIT/B, PIT/D, PIT/IP, PIT/O, PIT/Z, PIT/WZ – między innymi te rodzaje dokumentów dotyczących zeznań podatkowych od 1 stycznia 2021 roku powinny być rozliczane na nowych formularzach. Radzimy, jak nie zgubić się w gąszczu aktualizacji i gdzie znaleźć obowiązujące wzory.

22 grudnia 2020

Customerzy przeciw nowotworom – akcja #pomalujdzieciomswiat i zbiórka na maluchy chore na raka

Kiedy chcesz połączyć hobby z pomaganiem, dzieją się piękne rzeczy. Pan Jakub Salasa, który od kilku lat zajmuje się renowacją oraz personalizacją obuwia, postanowił stworzyć coś niezwykłego i niepowtarzalnego - charytatywny custom non-profit - zbiórkę na rzecz maluchów z Przylądka Nadziei. Ale nie jest to tylko zbiórka.

21 grudnia 2020

Świąteczna filmowa niespodzianka od uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Głuchołazach

Nasi mali Przyjaciele z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Głuchołazach przygotowali wspaniałą świąteczną niespodziankę. Specjalnie dla wojowników z Przylądka Nadziei uczniowie zostali aktorami i zagrali mistrzowskie przedstawienie!

20 grudnia 2020

Witamy Supra Brokers w gronie Przyjaciół Przylądka

Do grona Przyjaciół Przylądka Nadziei dołączył właśnie pan Marcin Foryś, prezes firmy SUPRA BROKERS S.A., największego brokera ubezpieczeniowego sektora medycznego w Polsce.

19 grudnia 2020

Vertigo na wynos! Zamawiając dania 21 grudnia, pomagasz dzieciom chorym na raka

Coraz bliżej święta! Czują to też nasi przyjaciele z Vertigo Jazz Club & Restaurant, którzy wiedzą, że wspólnie się wspierając - przetrwamy. I chociaż sami walczą o przetrwanie w obecnej sytuacji, postanowili pomóc maluchom z Przylądka Nadziei.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!