Pomagam i wpłacam

Aktualności

27 września 2023

85 000 zł dzięki akcji “Biegam Dobrze”

Blisko 100 charytatywnych biegaczy w trzech biegach: 45. Nationale Nederlanden Maratonie Warszawskim, Nice To Fit You - Warszawskiej Dysze i Bridgestone Sztafecie Maratońskiej uzbierało dla nas aż 85 000 zł!

27 września 2023

Osiągnęliśmy 100% wyzwania Artgeist!

Zaledwie 5 dni 12 300 uczestników RakReatonu potrzebowało, aby osiągnąć dodatkowe 400 tysięcy kilometrów dla dzieci z chorobą nowotworową.

21 września 2023

Firma Artgeist – nowy Partner RakReatonu i nowy cel wyzwania!

Miło nam poinformować, że firma Artgeist została trzecim Partnerem tegorocznej edycji RakReatonu. Dzięki czemu mamy przed sobą nowe cel. Jeśli do końca września uda nam się ubierać jeszcze 400 tysięcy kilometrów, wówczas artgeist przekaże dodatkowe 40 tysięcy złotych na wsparcie dzieci z nowotworami.   

17 września 2023

Za nami 15. Ogólnopolska Konferencja Psychoonkologiczna

W dniach 15-16 września gościliśmy w Lublinie na 15. Ogólnopolskiej Konferencji Psychoonkologicznej, zorganizowanej przez Polskie Towarzystwo Psychoonkologiczne.

16 września 2023

100% celu w rekordowym tempie. Idziemy po kolejne rekordy

Potrzebowaliśmy zaledwie 15 dni, żeby osiągnąć 100% celu, czyli 1 milion 200 tysięcy kilometrów i 120 tysięcy złotych na wsparcie dzieci z chorobą nowotworową. Darowiznę przekażą Partnerzy wyzwania: Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej i Grupa Impel.

7 września 2023

Głos pacjentów słyszalny w Karpaczu

Podczas XXXII Forum Ekonomicznego w Karpaczu po raz pierwszy odbyła się konferencja THE VOICE OF PATIENTS. W panelu zasiadło sześć liderek organizacji pacjentów, które opowiedziały o potrzebach pacjentów, ale także o koniecznych zmianach systemowych i rozwiązaniach. Wypowiedzi tych wysłuchali z uwagą i odnieśli się do nich Marcin Martyniak, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia i prof. Piotr Czauderna, przewodniczący Rady ds. Ochrony Zdrowia Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP.

5 września 2023

Odważ się Pomagać – CEO wspierają Kampanię Złotej Wstążki!

W niedzielę 3 września na Torze Wyścigów Konnych Służewiec zebrała się drużyna do zadań specjalnych – Prezeski i Prezesi firm, którzy wsparli działania Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” podczas wyjątkowej akcji Odważ się Pomagać! To już drugi raz, kiedy wspólnie przełamywaliśmy bariery i pokonywaliśmy strach. Do tradycji wydarzenia weszła między innymi kąpiel w … Continued

1 września 2023

Rusza nas pomaganie! Wystartował RakReaton 2023

Jak przełożyć aktywność fizyczną na realną pomoc dla chorych dzieci, nastolatków i ich bliskich? Odpowiedzią jest RakReaton, ogólnopolskie wyzwanie sportowo-charytatywne, którego 4. edycja startuje właśnie dziś pod hasłem „Rusza mnie pomaganie”.

13 lipca 2023

Rusza mnie pomaganie! 4. edycja RakReatonu już we wrześniu

Wrzesień to światowy miesiąc świadomości nowotworów dziecięcych. Z tej okazji zapraszamy osoby indywidualne i firmy do udziału w RakReatonie. Jeśli rusza Cię pomaganie - pokonaj z nami 1,2 miliona kilometrów w 30 dni i wesprzyj dzieci chore onkologicznie, a Partnerzy wyzwania przekażą 120 tysięcy złotych na pomoc dzieciom z rakiem!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Przekaż 1,5% podatku