Aktualności

15 stycznia 2020

Zastanawiasz się jaki druk PIT wybrać? Sprawdź! [poradnik podatnika]

Najczęściej stosowane druki PIT to te, które służą do złożenia rocznej deklaracji podatkowej. Są to: PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38 i PIT-39. Który z nich jest odpowiedni dla Ciebie?

15 stycznia 2020

Noworoczny prezent od Procom System

Na co dzień firma zajmuje się automatyzacją procesów przemysłowych i tworzeniem systemów informatycznych, ale… mają tam również WIELKIE SERCA dla potrzebujących!

9 stycznia 2020

Ulgi w PIT. Sposoby na niższe podatki za rok 2019 [poradnik podatnika]

Możliwości obniżania podatków od kilku lat nie jest już wiele, ale jednak dla niektórych fiskus pozostawił jeszcze kilka furtek.

7 stycznia 2020

Wizyta gości z Wąsosza. Mecz z Barceloną to był dopiero początek

We wrześniu charytatywny mecz dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei zagrały drużyny Oldboy Orla Wąsosz i weterani słynnej FC Barcelona. Szykują się kolejne niespodzianki!

3 stycznia 2020

Motyle ze Zgorzelca pomagają dzieciom chorym na raka

Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu rozbrzmiewał muzyką, śmiechem i emocjami. Były niezwykłe występy, pyszny poczęstunek i charytatywna licytacja, prowadzona przez... Smerfy!

30 grudnia 2019

Odwiedził nas renifer od Przyjaciół z firmy Ellert

Świąteczno-noworoczna MAGIA w pełni Dotarł do nas NIESAMOWITY prezent od Drukarni Ellert z Wiązowny. I miał dla nas ważną wiadomość!

23 grudnia 2019

Byliście grzeczni w tym roku? No to na pewno dostaniecie list od Mikołaja!

Grudzień to czas radości, dobroci oraz... POMAGANIA. Wie o tym niezwykła firma, która zajmuje się sprzedażą filmów i listów od Świętego Mikołaja do dzieci.

17 grudnia 2019

Świąteczny prezent od Totalmoney.pl

Otrzymaliśmy właśnie WSPANIAŁY prezent pod choinkę dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei od zespołu Totalmoney.pl z Wrocławia!

15 grudnia 2019

Wyślij życzenia i pomóż małym pacjentom Przylądka Nadziei

Kochani, podarujmy dzieciom chorym na raka uśmiech pod choinkę Razem z profesorem Janem Miodkiem zapraszamy do wyjątkowego, świątecznego przedsięwzięcia!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!