Aktualności

22 sierpnia 2019

Bitwa Muzyczna – największy charytatywny pojedynek kapel i wokalistów we Wrocławiu!

O tym wydarzeniu muzycznym głośno będzie w całym Wrocławiu! Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i Hard Rock Cafe Wrocław zapraszają na Bitwę Muzyczną. Najbardziej zwariowany projekt charytatywny na mapie Polski. Bo gramy dla dzieci chorych na raka z kliniki Przylądek Nadziei we Wrocławiu!

20 sierpnia 2019

Pomóż dzieciom chorym na raka mniej czasu spędzać w szpitalu

Leczenie choroby nowotworowej może trwać nawet kilka lat. Dla małych pacjentów kliniki onkologicznej szpital staje się domem, który opuszczają bardzo rzadko. Możemy to zmienić! Dzięki Twojej pomocy w ciągu roku nawet setka dzieci będzie mogła mniej czasu spędzać w szpitalu!

19 sierpnia 2019

Niezwykły koncert, wspólne śpiewanie i… pociąg!

Kiedy publiczność wchodzi na scenę, żeby śpiewać razem z artystami, dzieci i dorośli tańczą na widowni, a wszyscy robią roześmiany pociąg, to znaczy że koncert był FENOMENALNY!  A ten, dzięki naszej Przyjaciółce, Anecie Rak, zapamiętamy na bardzo długo!

13 sierpnia 2019

Oldboje FC Barcelona zagrają dla nas z Orlą Wąsosz. I odwiedzą kibiców w Przylądku!

To będzie prawdziwa UCZTA dla miłośników piłki nożnej w najlepszym wydaniu. 1 września o godzinie 16.00 na stadionie w Wąsoszu drużyna byłych piłkarzy FC Barcelona rozegra charytatywny mecz z drużyną Orla Wąsosz. Dochód z biletów pomoże w leczeniu dzieci z Przylądka Nadziei!

12 sierpnia 2019

Zapraszamy na Korowód Nadziei 2019! Przejdźmy razem przez Wrocław

Już 7 września zapraszamy na kolejny, imponujący marsz ulicami Wrocławia! W tym roku atrakcji będzie jeszcze więcej! Bezpłatne badania, spektakl i występy dla dzieci, Bitwa Muzyczna dla młodzieży, a na deser koncert zespołu Raz Dwa Trzy! Bądźcie z nami!

8 sierpnia 2019

Mamy immunoterapię w Przylądku Nadziei!

Kornelka i Amelka to dwie pierwsze pacjentki, które przechodzą immunoterapię antyciałami GD-2 w Przylądku Nadziei. We Wrocławiu! Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu rozpoczął właśnie immunoterapię u pierwszych dzieci z neuroblastomą.

6 sierpnia 2019

Ponad MILION złotych dla wrocławskiego Przylądka Nadziei od uczestników turnieju siatkarskiego JLL!

W trakcie tegorocznego X Charytatywnego Turnieju Siatkówki Plażowej Branży Nieruchomości zebrano rekordową kwotę pieniędzy, za którą zostanie zakupiony sprzęt medyczny niezbędny do leczenia dzieci z chorobami nowotworowymi!

2 sierpnia 2019

Niezwykły gest dyrektora Eventim

Wydarzyła się właśnie niezwykła i wzruszająca historia. Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” otrzymała 80 tysięcy złotych na pomoc dla małych pacjentów kliniki Przylądek Nadziei od firmy Eventim.

26 lipca 2019

Przylądek Nadziei na nowych Przyjaciół! Poznajcie sklep Tista.pl

Takie wiadomości moglibyśmy przekazywać bez przerwy! Przyjechali do nas pani Sylwia, pan Marek i Ignaś z fantastyczną wiadomością! Ich sklep Tista.pl z ubraniami dla dzieci będzie przekazywać 5% od każdego zakupu na pomoc dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!