Aktualności

10 września 2019

Zatoka Ekopiratów. Przy klinice Przylądek Nadziei powstał ekologiczny plac zabaw

Dzięki wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu plac zabaw przy Przylądku Nadziei nabrał całkiem nowego wymiaru. Jest teraz nie tyko radosny, ale również ekologiczny!

4 września 2019

Bieg Po Nadzieję. Pobiegnij z prof. Alicją Chybicką dla dzieci chorych na raka

15 września 2019 roku przy 37. PKO Wrocław Maratonie kolejny raz organizowana jest się sztafeta charytatywna „Bieg Po Nadzieję”. Całkowity dochód z przedsięwzięcia będzie przeznaczony na leczenie dzieci przebywających w Klinice „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu. Zapraszamy!

4 września 2019

Uczestnicy World Usability Day Wrocław pomogą dzieciom z Przylądka Nadziei

27 listopada na Stadionie Miejskim we Wrocławiu spotkają się uczestnicy konferencji World Usability Day Wrocław. Będą rozmawiać o użyteczności pod wieloma różnymi kątami. Wesprą też działania Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

2 września 2019

Bitwa Muzyczna – największy charytatywny pojedynek kapel i wokalistów we Wrocławiu!

O tym wydarzeniu muzycznym głośno będzie w całym Wrocławiu! Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i Hard Rock Cafe Wrocław zapraszają na Bitwę Muzyczną. Najbardziej zwariowany projekt charytatywny na mapie Polski. Bo gramy dla dzieci chorych na raka z kliniki Przylądek Nadziei we Wrocławiu!

30 sierpnia 2019

Oldboje FC Barcelona zagrają dla nas z Orlą Wąsosz. I odwiedzą kibiców w Przylądku!

To będzie prawdziwa UCZTA dla miłośników piłki nożnej w najlepszym wydaniu. 1 września o godzinie 16.00 na stadionie w Wąsoszu drużyna byłych piłkarzy FC Barcelona rozegra charytatywny mecz z drużyną Orla Wąsosz. Dochód z biletów pomoże w leczeniu dzieci z Przylądka Nadziei!

29 sierpnia 2019

Ubezpieczenia dodają radości! Dziękujemy, Santander Bank Polska!

Pracownicy i klienci Santander Bank Polska, nasi wspaniali Przyjaciele, pamiętają o naszych Podopiecznych! Odwiedzili nas właśnie z niezwykłym prezentem dla dzieci z Przylądka Nadziei!

28 sierpnia 2019

Niecodzienny gość w Przylądku. Odwiedził nas Włodek Pawlik

W tym tygodniu mieliśmy nie lada gratkę, a właściwie niespodziankę. W przylądkowe progi zawitał niecodzienny gość - znany jazzman i kompozytor, pan Włodek Pawlik. W Przylądku Nadziei nasz gość przyglądał się pracy Michała Dreznera, który prowadzi zajęcia z muzykoterapii.

20 sierpnia 2019

Pomóż dzieciom chorym na raka mniej czasu spędzać w szpitalu

Leczenie choroby nowotworowej może trwać nawet kilka lat. Dla małych pacjentów kliniki onkologicznej szpital staje się domem, który opuszczają bardzo rzadko. Możemy to zmienić! Dzięki Twojej pomocy w ciągu roku nawet setka dzieci będzie mogła mniej czasu spędzać w szpitalu!

19 sierpnia 2019

Niezwykły koncert, wspólne śpiewanie i… pociąg!

Kiedy publiczność wchodzi na scenę, żeby śpiewać razem z artystami, dzieci i dorośli tańczą na widowni, a wszyscy robią roześmiany pociąg, to znaczy że koncert był FENOMENALNY!  A ten, dzięki naszej Przyjaciółce, Anecie Rak, zapamiętamy na bardzo długo!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!