Aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

8 listopada 2018

Wspomnienie Małych Bohaterów

W niedzielę, 4 listopada, spotkaliśmy się z dziećmi, rodzicami, lekarzami, pielęgniarkami i pozostałym personelem kliniki podczas wspólnej Mszy Świętej za dusze zmarłych dzieci z naszej Fundacji.

26 października 2018

Weź udział w naszej akcji „Szkoły dla Nadziei”

Zapraszamy przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe do udziału w programie "Szkoły dla Nadziei". To akcja naszej Fundacji, która ma upowszechniać wolontariat wśród dolnośląskich uczniów.

23 października 2018

Praca dla psychologa dziecięcego

Lubisz pracować z dziećmi? Masz ukończone studia psychologiczne? Interesujesz się psychoonkologią? Jeśli na te 3 pytania odpowiedziałaś/odpowiedziałeś twierdząco, zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i prześlij swoje CV.

22 października 2018

Zapraszamy na Mszę w intencji zmarłych dzieci

Tradycyjnie zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą, podczas której będziemy się modlić za dusze wszystkich Małych Bohaterów, którzy do ostatnich chwil dzielnie walczyli z nowotworem. Msza odbędzie się 4 listopada 2018 r., w niedzielę o godzinie 10:30 w kościele p.w. Świętego Krzyża we Wrocławiu. Wszystkich uczestników Mszy po nabożeństwie zapraszamy na poczęstunek.

12 października 2018

Mamy ponad 6 milionów z 1% podatku!

Miło nam poinformować, że z 1% przekazanego na rzecz naszej Fundacji w 2018 roku udało się zebrać ponad 6 milionów złotych! Nasz dokładny wynik to 6 690 587,28 zł. Dzięki temu rezultatowi zajęliśmy 11. miejsce w Polsce wśród organizacji pożytku publicznego.

10 września 2018

Barwny Korowód Nadziei przeszedł ulicami Wrocławia

Orkiestra wojskowa, patrole konne, szczudlarze, mażoretki, podopieczni fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” oraz licznie zgromadzeni wrocławianie wzięli udział w VII Korowodzie Nadziei, który w sobotę 8 września przeszedł ulicami miasta. Ponad 2 tysiące uczestników Korowód wyruszył o godzinie 16:00 z ulicy Sanockiej przy Centrum Handlowym Arena i przed godziną 17 dotarł na Rynek. … Continued

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM