Pomagam i wpłacam

Aktualności

19 września 2020

Załóż szpilki i pomóż dzieciom chorym na raka

Para butów na wysokim obcasie, smartfon i trochę kreatywności. Tyle wystarczy, by pomóc dzieciom z Przylądka Nadziei. To właśnie dla nich odbędzie się tegoroczna akcja Moliera 2 z okazji ogólnopolskiego #DniaSzpilek.

18 września 2020

Polisa ubezpieczeniowa pomaga wojownikom z Przylądka Nadziei

Jazdę samochodem można połączyć z pomaganiem! Przewodikubezpieczeniowy.pl uruchomił właśnie Polisę Nadziei.  Wykupując OC możemy wesprzeć małych wojowników z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei.

1 września 2020

Rusza Kampania Złotej Wstążki!

Wrzesień jest miesiącem świadomości nowotworów dziecięcych. Dlatego w celu zwiększenia świadomości nowotworów dziecięcych w Polsce oraz pozyskania środków na leczenie dzieci, zaczynamy ogólnopolską Kampanię Złotej Wstążki.

1 września 2020

Powrót do szkoły dla dzieci po leczeniu onkologicznym. Ważne informacje

Prof. Bernarda Kazanowska i dr Agnieszka Matkowska-Kocjan przygotowały zalecenia dla pacjentów po leczeniu onkohematologicznym lub po splenektomii wracających do szkoły.

1 września 2020

Kierowcy wirtualnych ciężarówek pomagali dzieciom z Przylądka Nadziei

Społeczność graczy Euro Truck Simulator 2 podczas wydarzenia "Europejska Podróż Za Jeden Uśmiech" pomagała naszym dzieciakom! Kierowcy wirtualnych ciężarówek zebrali 16 tysięcy złotych!

28 sierpnia 2020

Pierwszy w Polsce przewodnik dla rodzeństwa dzieci chorych na raka

Jeżeli masz brata lub siostrę chorujących na nowotwór, ta książeczka jest właśnie dla Ciebie. Jeśli jesteś rodzicem, ten poradnik pomoże Ci wytłumaczyć bratu i siostrze chorego dziecka, na czym polega choroba nowotworowa.

27 sierpnia 2020

Nadzieja w akcji! Wspaniałe wieści z firmy Łucznik!

Rok temu mali pacjenci kliniki Przylądek Nadziei zaprojektowali maszynę do szycia Łucznik NADZIEJA. Pamiętacie? Tak zaczął się Charytatywny Maraton Szycia, a efekt okazał się FENOMENALNY!

20 sierpnia 2020

Maszyny do czynienia dobra podbijają Wrocław

Są samoobsługowe, ekspresowe i bezpieczne. We Wrocławiu pojawiły się dwa DOBROMATY. To  maszyny do czynienia dobra, dzięki którym bardzo łatwo i szybko możemy wesprzeć dzieci chore na raka.

29 lipca 2020

Żonglowali i pomagali

Żonglowanie to sztuka dla każdego? Pracownicy firmy SEMPIRE postanowili udowodnić, że TAK! Nasi Przyjaciele rzucili sobie nie lada wyzwanie. Postanowili zostać mistrzami podrzucania piłeczek i połączyć zabawę z pomaganiem! W pocie czoła, po godzinach pracy, szlifowali umiejętności, ale ich trud się opłacił! 

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!