Aktualności

15 lutego 2019

#pokaPITa – daj przykład! Pokaż, że pomagasz!

Tylko 14 z 25 milionów Polaków przekazuje 1% podatku. ZMIEŃMY TO RAZEM! Daj dobry przykład! Podejmij wyzwanie z Anitą Sokołowską i pokaż wszystkim, że Ty pomagasz!

13 lutego 2019

Zostań ambasadorem Przylądka Nadziei. Pomóż w kampanii 1%

Pomóż nam pomagać dzieciom chorym na raka w powrocie do zdrowia! To bardzo proste - zapraszamy do grona ambasadorów Przylądka Nadziei. Spróbujmy RAZEM dotrzeć do 9 milionów Polaków, którzy nie przekazują 1% podatku!

11 lutego 2019

PIT-37 wypełniony przez urząd skarbowy. Czego nie zrobi za ciebie fiskus? [poradnik podatnika]

W tym roku po raz pierwszy fiskus rozliczy podatników automatycznie. Od 15 lutego na rządowym portalu czekać będzie gotowy PIT-37. Wypełniony od A do Z. Czy jednak wszystko będzie w nim ujęte? Sprawdź, czy na pewno nie musisz nic zrobić!

11 lutego 2019

Arkana pomaga Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

Niezwykły prezent otrzymaliśmy od firmy Arkana z Wrocławia. Pani Katarzyna zaprosiła przedstawicieli Fundacji do siedziby firmy, żeby przekazać czek na kwotę 20 tysięcy złotych na pomoc dla dzieci z Przylądka Nadziei!

6 lutego 2019

Kosmetyki Przylądek Nadziei! Piękny gest marki Bioherba

To jest coś niezwykłego! Pani Ewa i pani Małgorzata z firmy R&N Herbs stworzyły linię kosmetyków Przylądek Nadziei! Krem pielęgnująco-regenerujący i sól morska marki Bioherba z logo Przylądka trafiły właśnie do internetowej sprzedaży.

1 lutego 2019

Światowy Dzień Walki z Rakiem. Ruszamy z internetową zbiórką na Facebooku!

Nawet 85 procent dzieci chorych na raka wraca do zdrowia. Dzięki pomocy dobrych ludzi nie ma rzeczy niemożliwych. A dziś, za pośrednictwem Facebooka pomóc może każdy!

25 stycznia 2019

Ticketmaster wspiera Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

Z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem od 21 stycznia do 18 lutego Ticketmaster umożliwia swoim klientom przekazywanie dowolnych darowizn pieniężnych (10, 20, 30, 50 PLN) na wsparcie naszej Fundacji!

16 stycznia 2019

Broadway Beauty z magiczną wizytą w Przylądku

W grudniu do Przylądka Nadziei zawitali wyjątkowi goście. Naszych małych pacjentów odwiedzili pracownicy firmy Broadway Beauty. Ale to nie była zwykła wizyta!

15 stycznia 2019

Zostaliśmy Liderami Medycyny 2018 w działalności charytatywnej!

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową otrzymała wyjątkową nagrodę: tytuł Lidera Roku 2018 - wyróżnienie w kategorii Działalność Charytatywna.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Przekaż 1% podatku