Pomagam i wpłacam

Koncert Nadziei

W ten wyjątkowy wieczór artyści i publiczność wspólnie wyciągają pomocną dłoń do dzieci chorych na raka, małych pacjentów wrocławskiej kliniki Przylądek Nadziei. To jedyna w swoim rodzaju gala. Od ponad 10 lat, co roku biorą w niej udział przedstawiciele wrocławskich władz, firm, sponsorów, a także mieszkańcy miasta. Zasiadając na widowni nie tylko przeżywacie niezwykłe chwile, ale dodatkowo pomagacie dzieciom w powrocie do zdrowia.

Na scenach Opery, Teatru Muzycznego Capitol i Narodowego Forum Muzyki dla podopiecznych Fundacji występują największe polskie gwiazdy: Krystyna Prońko, Mietek Szcześniak czy Zbigniew Wodecki. W koncertach uczestniczą także znakomici polscy aktorzy: Mirosław Baka, Artur Barciś, Zbigniew Zamachowski, Katarzyna Figura, Anna Dereszowska czy Anita Lipnicka.

Koncert Nadziei na rzecz małych pacjentów wrocławskiej kliniki onkologii dziecięcej jest wyjątkowy także z innego powodu. To jedyny taki koncert w Polsce, podczas którego na scenie oprócz gwiazd polskiej estrady występują sponsorzy Fundacji. Unikatowa formuła wydarzenia zakłada, że w pierwszej części w rolę wokalistów i muzyków wcielają się przedstawiciele sponsorów, wspierających dzieci chore na raka.

11. Koncert Nadziei

Łącząc zabawę ze szczytnym celem, występują z nami reprezentanci firm: Impel, Credit Agricole, Kruk, Techland, Amazon, Erbud, Futuro Finance, Fabryki Mebli Bodzio, Vantage Development, Santander czy Europejskiego Funduszu Leasingowego. Zapraszamy i Państwa do tego wspaniałego grona!

Udział w Koncercie Nadziei to nie tylko okazja do zaprezentowania się ponad 700 osobom na widowni. To również prestiż i szansa dla firm, by w nieszablonowy sposób zaprezentować się publiczności oraz okazja do podkreślenia w przestrzeni medialnej pozytywnego wizerunku i społecznego zaangażowania.

Koncert Nadziei to muzyka, która żyje i daje energię. A przede wszystkim możliwość udzielenia ogromnej pomocy dzieciom chorym na raka. To one są cichymi bohaterami Koncertu, bo to na ich rzecz organizujemy to wielkie wydarzenie. Cały dochód z biletów i aukcji prowadzonych podczas imprezy oraz wpłaty sponsorów przeznaczamy na leczenie małych pacjentów Przylądka Nadziei, najnowocześniejszego szpitala onkologii dziecięcej w Polsce.

Zobacz relację z 11. Koncertu Nadziei:

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!