Pomagam i wpłacam

Dla firm

Pomoc Twojej firmy może zmienić los dzieci chorych na raka. Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” dzięki wsparciu, które otrzymuje od darczyńców pomaga małym pacjentom Przylądka Nadziei - Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu. Współpraca z nami to gwarancja promocji firmy jako partnera Fundacji, który rozumie i docenia wagę pomocy maluchom walczącym o zdrowie i życie. Zaangażowanie w pomoc chorym dzieciom da Państwu szansę na wypracowanie wizerunku firmy, która jest w swej filozofii zarządzania odpowiedzialna społecznie.

Jak możesz się zaangażować?

Wśród naszych przyjaciół, którzy regularnie wspierają podopiecznych Fundacji są tak duże firmy jak Impel, Kruk, Amazon, Credit Agricole, Santander Consumer Bank, EFL czy Meble Bodzio. Od lat skutecznie tworzymy solidną sieć firm odpowiedzialnych społecznie, które razem z nami ratują najmniejszych i najbardziej bezbronnych – dzieci chore na raka.

Jeśli chcesz, by Twoja firma zaangażowała się w pomoc małym pacjentom Przylądka Nadziei, skontaktuj się z nami. Wspólnie znajdziemy sposób, żeby połączyć cel, jaki chce osiągnąć Twoja firma z pomocą na rzecz naszych Podopiecznych.

Zapraszamy do współpracy

Zadzwoń

Bartłomiej Dwornik

662 239 879

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!