Pomagam i wpłacam

O fundacji

Od 1991 roku działamy ogólnopolsko na rzecz dzieci z chorobą nowotworową.

Nieprzerwanie od 1991 roku otaczamy opieką dzieci i nastolatków z chorobą nowotworową oraz ich rodziny na każdym etapie leczenia. Naszą wizją jest świat, w którym wszystkie dzieci i nastolatkowie chorzy onkologicznie pokonają nowotwór i będą mieli szansę wieść zdrowe i szczęśliwe życie. 

Umożliwiamy dostęp do światowych osiągnięć onkologii dziecięcej i najnowszych metod leczenia. Świadczymy wsparcie psychologiczne, pedagogiczne i socjalne. Prowadzimy i finansujemy badania naukowe, rozwijamy wiedzę służącą szybkiej diagnozie i efektywnemu leczeniu pacjentów onkologicznych oraz poprawie jakości życia ozdrowieńców. Budujemy społeczną świadomość problematyki chorób nowotworowych u dzieci i nastolatków. Z naszej inicjatywy wybudowano we Wrocławiu Przylądek Nadziei, najnowocześniejszą w Polsce klinikę dla dzieci chorych na nowotwory. 

Naszym Partnerem strategicznym jest firma HEADFOUND z Kolonii, która wspiera realizację naszych celów strategicznych merytorycznie i finansowo. Łączy nas wspólne posłannictwo i misja, aby zapewniać wszechstronne, nieprzerwane wsparcie dzieciom i nastolatkom z chorobą nowotworową oraz ich rodzinom – w trakcie leczenia i po jego zakończeniu. 

 

Jak pomagamy

Każdego roku staramy się włączyć w nasze działania jak najwięcej Partnerów, Sponsorów i Darczyńców. Kto raz pozna historie naszych dzieci, długo nie będzie mógł o nich zapomnieć. Robimy więc co w naszej mocy, by opowieści o naszych Podopiecznych dotarły do jak najszerszego grona.

Zobacz jak pomagamy

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!