Pomagam i wpłacam

Odważ się pomagać

Podejmij wyzwania dla dzieci z chorobą nowotworową i pokaż moc pomagania!

Podejmij wyzwania dla dzieci z chorobą nowotworową i pokaż moc pomagania!

Odważ się pomagać” to event sportowo-charytatywny dedykowany CEO, CFO, prezesom i dyrektorom zarządzającym firm. Odbędzie się 24 września 2022 roku w Warszawie na Torze Służewiec w godz. 11-13.30.

Uczestnicy podejmą się realizacji minimum 3 z 10 wyzwań, które wymagać będą od nich siły, sprawności i przełamania swoich ograniczeń – w geście solidarności z dziećmi z chorobą nowotworową, które walczą o zdrowie i stawiają czoło wielu trudnym emocjom i sytuacjom w procesie leczenia.

Dodatkowo uczestnicy “Odważ się pomagać” będą przez tydzień prowadzić zbiórkę na rzecz dzieci z chorobą nowotworową, zachęcając swoje środowisko do ich wsparcia. Środki zebrane przez uczestników zostaną przekazane na program opieki psychospołecznej dla dzieci i ich bliskich.

Jak to się odbywa?

1. Uczestnicy gotowi podjąć niecodzienne wyzwania na rzecz dzieci chorych na nowotwory wpłacają wpisowe.

2. 24 września wszyscy uczestnicy wyzwania spotykają się na Torze Służewiec i realizują minimum 3 wyzwania z 10 dyscyplin.

3. Organizatorzy zakładają uczestnikowi wirtualną skarbonkę, a uczestnik w terminie od 24.09 do 30 września br. zachęca wszystkich do wpłat na rzecz dzieci z chorobą nowotworową.

4. Prezes, który wykonał najwięcej wyzwań i zebrał najwyższą kwotę na swojej skarbonce otrzymuje nagrodę Złotej Wstążki.

 

Partner wydarzenia


Poznajcie Mistrza w pomaganiu!

Znamy zwycięzcę wyzwania “Odważ się pomagać” – został nim Piotr Grzegorski z firmy NTT DATA Business Solutions Poland. W trakcie eventu, który miał miejsce 24 września na torze Służewiec w Warszawie podjął się aż 9 z 10 wyzwań i zebrał najwięcej środków na wirtualnej skarbonce.

Jesteśmy pod wrażeniem Twojej Piotrze odwagi, zaangażowania i wrażliwości na potrzeby dzieci zmagających się z chorobą nowotworową. Nie była Ci straszna lodowa kąpiel, rozszalały byk rodeo ani suszone robaki! Środki zebrane przez Ciebie zostaną przekazane na wsparcie psychospołeczne dzieci z chorobą nowotworową i ich bliskich!

Serdecznie gratulujemy!


Wesprzyj zbiórki:

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam