Pomagam i wpłacam

JINSHU – bitwa samochodowych samurajów i pomoc dzieciom chorym na raka

2 czerwca 2021

Można się ścigać japońskimi autami i.. pomagać? SAKURA KAZOKU – organizatorzy JINSHU EDITION’21 uważają, że jak najbardziej! Postanowili, że cała kwota zebrana w puszce podczas wydarzenia, trafi na Program Broviac, który pozwala dzieciom mniej czasu spędzić w szpitalu.

Unik, blok i atak… katany zwarły się w walce. Czas na JINSHU – bitwę samochodowych samurajów, aut japońskich marek, która startuje już w ten piątek (tj. 4 czerwca). Po raz kolejny dwudniowy pojedynek o cenne sekundy odbędzie się na Torze Krzywa. Będzie wiele konkursów, atrakcje pozatorowe, świetna zabawa i wieczorne afteparty w gronie przyjaciół.

Na SAKURA KAZOKU | JINSHU edition’21 dla wszystkich chętnych organizatorzy przygotowali dwa fotele na miejscu pasażera w DRIFT TAXI, czyli przejeździe autem driftowym i… palenie gumy.

Aby móc skorzystać z atrakcji jaką jest przejazd autem driftowym, wystarczy “sypnąć groszem” do puszki. Cała kwota, która zostanie zebrana, trafi na Program Broviac, dzięki któremu nasze dzieci mogą mniej czasu spędzić w szpitalu!

Tor będzie należał do drifterów w godzinach 13:00-14:00 (piątek i sobota) oraz czyli od ok 17:00 do ostatniego chętnego.

Szczegóły wydarzenia:

Pozostałe aktualności

15 czerwca 2021

Konkurs JAKĄ WAGĘ MA NADZIEJA? Finałowe głosowanie!

Zdecydujcie, kto zostanie zwycięzcą! Kto pojedzie NA DWA DNI z osobą towarzyszącą do parku rozrywki EnergyLandia i czyja praca pojawi się już niedługo na Wadze Nadziei. Najpiękniejszej wadze kuchennej na świecie, która dzięki firmie Łucznik pomagać będzie dzieciom z Przylądka Nadziei.

14 czerwca 2021

XIV Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży za nami! Ależ to były emocje!

Ależ to były emocje! W sobotę odbyły się XIV Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży organizowane m.in przez Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Zabawa była przednia a emocje rozgrzewały do czerwoności.

3 czerwca 2021

Ani wypadają włosy. Poradnik dla dzieci i rodziców

Ukazał się kolejny z naszej serii poradnik dla dzieci będących w trakcie leczenia onkologicznego. Tym razem dotyczy on wypadania włosów podczas chemioterapii.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!