Pomagam i wpłacam

Oldboje FC Barcelona zagrają dla nas z Orlą Wąsosz. I odwiedzą kibiców w Przylądku!

30 sierpnia 2019

To będzie prawdziwa UCZTA dla miłośników piłki nożnej w najlepszym wydaniu. Do Polski przyjeżdża drużyna oldbojów FC Barcelona, jednego z najbardziej utytułowanych klubów świata! 1 września o godzinie 16.00 na stadionie w Wąsoszu rozegrają charytatywny mecz z drużyną Orla Wąsosz. Dochód z biletów pomoże w leczeniu dzieci z Przylądka Nadziei!

Kibice, zaplanujcie sobie wolne popołudnie 1 września i przybywajcie na stadion przy ul. Korczaka 10 w Wąsoszu! Będzie okazja zobaczyć w akcji zawodników, których oklaskiwali kibice na słynnym Camp Nou. Drużyna Agrupacio Barca Jurgadors Barcelona przyjeżdża do Polski na zaproszenie Oldboy Stowarzyszenia Orli Wąsosz, by rozegrać niezwykłe, towarzyskie spotkanie charytatywne! A przed meczem goście z Hiszpanii odwiedzą małych kibiców w Przylądku Nadziei!

Wejściówki kosztują jedynie 10 złotych, które wystarczy wrzucić do naszej fundacyjnej puszki przed wejściem ma stadion. Dzieci do 16 roku życia wchodzą za darmo! Cały dochód z wejściówek piłkarze i organizatorzy przeznaczają na pomoc i leczenie dzieci chorych na raka, podopiecznych Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”! Na stadionie spotkacie też naszych wspaniałych wolontariuszy, którym będzie można wrzucić datek do puszki.

WAŻNE INFORMACJE DLA KIBICÓW:

  • ➡ Wstęp na trybuny kosztuje 10 złotych, które wrzucamy do puszek wolontariuszy Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.
  • ➡ Będzie możliwość zapłacenia kartą.
  • ➡ Ze względu na OLBRZYMIE zainteresowanie, organizatorzy proszą o przybycie możliwie wcześnie.
  • ➡ Ruchem w Wąsoszu kierować będzie policja.

Mapki parkingów znajdziecie tutaj:

Po meczu atrakcje się nie kończą! Dla kibiców i uczestników spotkania zagra na deser zespół Kobranocka. Jedna z ikon polskiego rocka. Takiej okazji nie można przegapić!

ZAPRASZAMY! Bądźcie z nami 1 września na stadionie w Wąsoszu:

Więcej informacji znajdziecie tutaj: www.wasosz.eu

 

Z całego serca dziękujemy organizatorom tego NIEZWYKŁEGO wydarzenia:

💖 panu Irkowi Grabowskiemu z Oldboy Orla Wąsosz
💖 Agrupació Barça Jugadors
💖 Gmina Wąsosz

oraz sponsorom:
💖 Grupa Carbon
💖 Chemeko – System
💖 RedTortuga
💖 PW Agro-Import sc
💖 Gospodarstwo Rolne Krzysztof Jachimowski

Do zobaczenia w niedzielę!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam