Pomagam i wpłacam

Oldboje FC Barcelona zagrają dla nas z Orlą Wąsosz. I odwiedzą kibiców w Przylądku!

30 sierpnia 2019

To będzie prawdziwa UCZTA dla miłośników piłki nożnej w najlepszym wydaniu. Do Polski przyjeżdża drużyna oldbojów FC Barcelona, jednego z najbardziej utytułowanych klubów świata! 1 września o godzinie 16.00 na stadionie w Wąsoszu rozegrają charytatywny mecz z drużyną Orla Wąsosz. Dochód z biletów pomoże w leczeniu dzieci z Przylądka Nadziei!

Kibice, zaplanujcie sobie wolne popołudnie 1 września i przybywajcie na stadion przy ul. Korczaka 10 w Wąsoszu! Będzie okazja zobaczyć w akcji zawodników, których oklaskiwali kibice na słynnym Camp Nou. Drużyna Agrupacio Barca Jurgadors Barcelona przyjeżdża do Polski na zaproszenie Oldboy Stowarzyszenia Orli Wąsosz, by rozegrać niezwykłe, towarzyskie spotkanie charytatywne! A przed meczem goście z Hiszpanii odwiedzą małych kibiców w Przylądku Nadziei!

Wejściówki kosztują jedynie 10 złotych, które wystarczy wrzucić do naszej fundacyjnej puszki przed wejściem ma stadion. Dzieci do 16 roku życia wchodzą za darmo! Cały dochód z wejściówek piłkarze i organizatorzy przeznaczają na pomoc i leczenie dzieci chorych na raka, podopiecznych Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”! Na stadionie spotkacie też naszych wspaniałych wolontariuszy, którym będzie można wrzucić datek do puszki.

WAŻNE INFORMACJE DLA KIBICÓW:

  • ➡ Wstęp na trybuny kosztuje 10 złotych, które wrzucamy do puszek wolontariuszy Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.
  • ➡ Będzie możliwość zapłacenia kartą.
  • ➡ Ze względu na OLBRZYMIE zainteresowanie, organizatorzy proszą o przybycie możliwie wcześnie.
  • ➡ Ruchem w Wąsoszu kierować będzie policja.

Mapki parkingów znajdziecie tutaj:

Po meczu atrakcje się nie kończą! Dla kibiców i uczestników spotkania zagra na deser zespół Kobranocka. Jedna z ikon polskiego rocka. Takiej okazji nie można przegapić!

ZAPRASZAMY! Bądźcie z nami 1 września na stadionie w Wąsoszu:

Więcej informacji znajdziecie tutaj: www.wasosz.eu

 

Z całego serca dziękujemy organizatorom tego NIEZWYKŁEGO wydarzenia:

💖 panu Irkowi Grabowskiemu z Oldboy Orla Wąsosz
💖 Agrupació Barça Jugadors
💖 Gmina Wąsosz

oraz sponsorom:
💖 Grupa Carbon
💖 Chemeko – System
💖 RedTortuga
💖 PW Agro-Import sc
💖 Gospodarstwo Rolne Krzysztof Jachimowski

Do zobaczenia w niedzielę!

Pozostałe aktualności

1 czerwca 2020

Dzień Dziecka w Przylądku i… pod Przylądkiem!

Nie ma rzeczy niemożliwych‼ Choć ze względów bezpieczeństwa do kliniki Przylądek Nadziei wchodzić nie wolno, to i tak Dzień Dziecka udał się ZNAKOMICIE! Czerwone Noski postanowiły za wszelką cenę spotkać się dziś z dziećmi, żeby złożyć życzenia. I wymyśliły!

25 maja 2020

XIII Onkoigrzyska dla Dzieci i Młodzieży tym razem online!

Bieg rodzinny, rzut piłeczką palantową, skok w dal - pamiętacie zeszłoroczne Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży? Radości, zabawy i pozytywnych emocji było co nie miara i kibiców głośne brawa! W tym roku czekają nas Onkoigrzyska, ale w nieco innej formie, bo... wirtualnej!

25 maja 2020

Podejmij wyzwanie na Dzień Dziecka!

Dzieci chore na raka 1 czerwca też obchodzą Dzień Dziecka! Pamiętajmy tego dnia o najmłodszych, którzy na co dzień mierzą się z tą podstępną chorobą. Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” zaprasza do projektu, dzięki któremu ta pamięć będzie uśmiechnięta i pomoże w leczeniu dzieci chorych na raka.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam