Oldboje FC Barcelona zagrają dla nas z Orlą Wąsosz. I odwiedzą kibiców w Przylądku!

30 sierpnia 2019

To będzie prawdziwa UCZTA dla miłośników piłki nożnej w najlepszym wydaniu. Do Polski przyjeżdża drużyna oldbojów FC Barcelona, jednego z najbardziej utytułowanych klubów świata! 1 września o godzinie 16.00 na stadionie w Wąsoszu rozegrają charytatywny mecz z drużyną Orla Wąsosz. Dochód z biletów pomoże w leczeniu dzieci z Przylądka Nadziei!

Kibice, zaplanujcie sobie wolne popołudnie 1 września i przybywajcie na stadion przy ul. Korczaka 10 w Wąsoszu! Będzie okazja zobaczyć w akcji zawodników, których oklaskiwali kibice na słynnym Camp Nou. Drużyna Agrupacio Barca Jurgadors Barcelona przyjeżdża do Polski na zaproszenie Oldboy Stowarzyszenia Orli Wąsosz, by rozegrać niezwykłe, towarzyskie spotkanie charytatywne! A przed meczem goście z Hiszpanii odwiedzą małych kibiców w Przylądku Nadziei!

Wejściówki kosztują jedynie 10 złotych, które wystarczy wrzucić do naszej fundacyjnej puszki przed wejściem ma stadion. Dzieci do 16 roku życia wchodzą za darmo! Cały dochód z wejściówek piłkarze i organizatorzy przeznaczają na pomoc i leczenie dzieci chorych na raka, podopiecznych Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”! Na stadionie spotkacie też naszych wspaniałych wolontariuszy, którym będzie można wrzucić datek do puszki.

WAŻNE INFORMACJE DLA KIBICÓW:

  • ➡ Wstęp na trybuny kosztuje 10 złotych, które wrzucamy do puszek wolontariuszy Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.
  • ➡ Będzie możliwość zapłacenia kartą.
  • ➡ Ze względu na OLBRZYMIE zainteresowanie, organizatorzy proszą o przybycie możliwie wcześnie.
  • ➡ Ruchem w Wąsoszu kierować będzie policja.

Mapki parkingów znajdziecie tutaj:

Po meczu atrakcje się nie kończą! Dla kibiców i uczestników spotkania zagra na deser zespół Kobranocka. Jedna z ikon polskiego rocka. Takiej okazji nie można przegapić!

ZAPRASZAMY! Bądźcie z nami 1 września na stadionie w Wąsoszu:

Więcej informacji znajdziecie tutaj: www.wasosz.eu

 

Z całego serca dziękujemy organizatorom tego NIEZWYKŁEGO wydarzenia:

💖 panu Irkowi Grabowskiemu z Oldboy Orla Wąsosz
💖 Agrupació Barça Jugadors
💖 Gmina Wąsosz

oraz sponsorom:
💖 Grupa Carbon
💖 Chemeko – System
💖 RedTortuga
💖 PW Agro-Import sc
💖 Gospodarstwo Rolne Krzysztof Jachimowski

Do zobaczenia w niedzielę!

Pozostałe aktualności

15 października 2019

Przy klinice Przylądek Nadziei ruszyła poradnia zaburzeń krzepnięcia dla dzieci

W profesjonalnym przygotowaniu poradni i sfinansowaniu dodatkowej diagnostyki Przylądkowi Nadziei pomogła Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową".

9 października 2019

TIM S.A. dołącza do Programu Broviac

Nasz “broviakowy” team powiększył się o firmę TIM S.A.! Największy w Polsce sklep elektrotechniczny dołącza do Programu Broviac i funduje dzieciom z kliniki Przylądek Nadziei zestawy do samodzielnej pielęgnacji wkłucia centralnego w domu.

1 października 2019

NobleBet, nowy sponsor Śląska Wrocław też pomaga dzieciom chorym na raka

Bukmacher Noblebet został nowym sponsorem głównym naszych Przyjaciół, klubu Śląsk Wrocław. Jednak - dzięki decyzji firmy - Przylądek Nadziei wcale nie znika z koszulek zawodników.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!