Oldboje FC Barcelona zagrają dla nas z Orlą Wąsosz. I odwiedzą kibiców w Przylądku!

13 sierpnia 2019

To będzie prawdziwa UCZTA dla miłośników piłki nożnej w najlepszym wydaniu. Do Polski przyjeżdża drużyna oldbojów FC Barcelona, jednego z najbardziej utytułowanych klubów świata! 1 września o godzinie 16.00 na stadionie w Wąsoszu rozegrają charytatywny mecz z drużyną Orla Wąsosz. Dochód z biletów pomoże w leczeniu dzieci z Przylądka Nadziei!

Kibice, zaplanujcie sobie wolne popołudnie 1 września i przybywajcie na stadion przy ul. Korczaka 10 w Wąsoszu! Będzie okazja zobaczyć w akcji zawodników, których oklaskiwali kibice na słynnym Camp Nou. Drużyna Agrupacio Barca Jurgadors Barcelona przyjeżdża do Polski na zaproszenie Oldboy Stowarzyszenia Orli Wąsosz, by rozegrać niezwykłe, towarzyskie spotkanie charytatywne! A przed meczem goście z Hiszpanii odwiedzą małych kibiców w Przylądku Nadziei!

Wejściówki kosztują jedynie 10 złotych, które wystarczy wrzucić do naszej fundacyjnej puszki przed wejściem ma stadion. Dzieci do 16 roku życia wchodzą za darmo! Cały dochód z wejściówek piłkarze i organizatorzy przeznaczają na pomoc i leczenie dzieci chorych na raka, podopiecznych Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”! Na stadionie spotkacie też naszych wspaniałych wolontariuszy, którym będzie można wrzucić datek do puszki.

Po meczu atrakcje się nie kończą! Dla kibiców i uczestników spotkania zagra na deser zespół Kobranocka. Jedna z ikon polskiego rocka. Takiej okazji nie można przegapić!

ZAPRASZAMY! Bądźcie z nami 1 września na stadionie w Wąsoszu:

Więcej informacji znajdziecie tutaj: www.wasosz.eu

Pozostałe aktualności

22 sierpnia 2019

Bitwa Muzyczna – największy charytatywny pojedynek kapel i wokalistów we Wrocławiu!

O tym wydarzeniu muzycznym głośno będzie w całym Wrocławiu! Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i Hard Rock Cafe Wrocław zapraszają na Bitwę Muzyczną. Najbardziej zwariowany projekt charytatywny na mapie Polski. Bo gramy dla dzieci chorych na raka z kliniki Przylądek Nadziei we Wrocławiu!

20 sierpnia 2019

Pomóż dzieciom chorym na raka mniej czasu spędzać w szpitalu

Leczenie choroby nowotworowej może trwać nawet kilka lat. Dla małych pacjentów kliniki onkologicznej szpital staje się domem, który opuszczają bardzo rzadko. Możemy to zmienić! Dzięki Twojej pomocy w ciągu roku nawet setka dzieci będzie mogła mniej czasu spędzać w szpitalu!

19 sierpnia 2019

Niezwykły koncert, wspólne śpiewanie i… pociąg!

Kiedy publiczność wchodzi na scenę, żeby śpiewać razem z artystami, dzieci i dorośli tańczą na widowni, a wszyscy robią roześmiany pociąg, to znaczy że koncert był FENOMENALNY!  A ten, dzięki naszej Przyjaciółce, Anecie Rak, zapamiętamy na bardzo długo!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!