Pomagam i wpłacam

Oldboje FC Barcelona zagrają dla nas z Orlą Wąsosz. I odwiedzą kibiców w Przylądku!

30 sierpnia 2019

To będzie prawdziwa UCZTA dla miłośników piłki nożnej w najlepszym wydaniu. Do Polski przyjeżdża drużyna oldbojów FC Barcelona, jednego z najbardziej utytułowanych klubów świata! 1 września o godzinie 16.00 na stadionie w Wąsoszu rozegrają charytatywny mecz z drużyną Orla Wąsosz. Dochód z biletów pomoże w leczeniu dzieci z Przylądka Nadziei!

Kibice, zaplanujcie sobie wolne popołudnie 1 września i przybywajcie na stadion przy ul. Korczaka 10 w Wąsoszu! Będzie okazja zobaczyć w akcji zawodników, których oklaskiwali kibice na słynnym Camp Nou. Drużyna Agrupacio Barca Jurgadors Barcelona przyjeżdża do Polski na zaproszenie Oldboy Stowarzyszenia Orli Wąsosz, by rozegrać niezwykłe, towarzyskie spotkanie charytatywne! A przed meczem goście z Hiszpanii odwiedzą małych kibiców w Przylądku Nadziei!

Wejściówki kosztują jedynie 10 złotych, które wystarczy wrzucić do naszej fundacyjnej puszki przed wejściem ma stadion. Dzieci do 16 roku życia wchodzą za darmo! Cały dochód z wejściówek piłkarze i organizatorzy przeznaczają na pomoc i leczenie dzieci chorych na raka, podopiecznych Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”! Na stadionie spotkacie też naszych wspaniałych wolontariuszy, którym będzie można wrzucić datek do puszki.

WAŻNE INFORMACJE DLA KIBICÓW:

  • ➡ Wstęp na trybuny kosztuje 10 złotych, które wrzucamy do puszek wolontariuszy Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.
  • ➡ Będzie możliwość zapłacenia kartą.
  • ➡ Ze względu na OLBRZYMIE zainteresowanie, organizatorzy proszą o przybycie możliwie wcześnie.
  • ➡ Ruchem w Wąsoszu kierować będzie policja.

Mapki parkingów znajdziecie tutaj:

Po meczu atrakcje się nie kończą! Dla kibiców i uczestników spotkania zagra na deser zespół Kobranocka. Jedna z ikon polskiego rocka. Takiej okazji nie można przegapić!

ZAPRASZAMY! Bądźcie z nami 1 września na stadionie w Wąsoszu:

Więcej informacji znajdziecie tutaj: www.wasosz.eu

 

Z całego serca dziękujemy organizatorom tego NIEZWYKŁEGO wydarzenia:

💖 panu Irkowi Grabowskiemu z Oldboy Orla Wąsosz
💖 Agrupació Barça Jugadors
💖 Gmina Wąsosz

oraz sponsorom:
💖 Grupa Carbon
💖 Chemeko – System
💖 RedTortuga
💖 PW Agro-Import sc
💖 Gospodarstwo Rolne Krzysztof Jachimowski

Do zobaczenia w niedzielę!

Pozostałe aktualności

23 listopada 2020

Przylądek Nadziei od 5 lat leczy dzieci walczące z rakiem

Dwa lata ciężkiej pracy, ponad 100 mln złotych i zaangażowanie całej Polski. Tyle było trzeba, aby 5 lat temu powstała najnowocześniejsza klinika onkologiczna w kraju. Dziś dwa tysiące dzieci rocznie może walczyć z nowotworem w unikatowym miejscu. To, co wydawało się być tylko marzeniem, 23 listopada 2015 roku stało się faktem.

16 listopada 2020

Podaruj prezent dzieciom spędzającym święta w szpitalu

Ponad 1000 gier, książek, klocków i innych zabawek otrzymali od pacjenci Przylądka Nadziei w ubiegłym roku. Wszystkie dały ogromną radość, uśmiech i siłę. Wolontariusze z kliniki onkologii dziecięcej Przylądek Nadziei spędzili dzięki nim ponad 2500 godzin na zabawie z dziećmi, które nawet święta spędzają w szpitalu. Powtórzmy to i w te święta!

12 listopada 2020

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową uczestnikiem Neuroblastoma Parent Global Symposium 2020

Ponad 20 ekspertów w dziedzinie neuroblastomy z całego świata, blisko 30 sesji na temat najnowszych badań, diagnozy i leczenia tego nowotworu oraz 740 uczestników z 46 krajów świata. Tak można podsumować Międzynarodowe Sympozjum Neuroblastomy dla Rodziców. 

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!