Pomagam i wpłacam

Rozjeżdżamy raka! Maraton wirtualną ciężarówką dla dzieci z Przylądka

26 lipca 2019

Youtuber Paweł Maliszewski z kanału Kronos Gra podjął się niezwykłego wyzwania dla dzieci z kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei we Wrocławiu. Przez ponad 12 godzin BEZ PRZERWY jeździł wirtualną ciężarówką z Euro Truck Simulator 2, zbierając datki dla naszych Podopiecznych.

To było wyjątkowe i niecodzienne przedsięwzięcie. Kronos, czyli Paweł Maliszewski zasiadł za kierownicą wirtualnej Scanii R730 i ruszył w trasę. Przez ponad 12 godzin, transmitując wszystko na żywo podczas youtubowego streamu przejechał łącznie ponad 14000 kilometrów! Złożyło się na nią pięć odcinków:

  • Poznań przez Upsale do Swansea
  • Swansea do Sheffield
  • Sheffield do Rzymu
  • Terni (koło Rzymu) do Kunda
  • Kotka do Cagliari

Podczas maratonu do Pawła dołączali inni gracze ETS, którzy w ten sposób postanowili również pomóc dzieciom z Przylądka. W ciągu 12 godzin za kierownicami w ramach projektu “Rozjeżdżamy raka!” usiedli youtubowi gracze: Matt., Cobi, Nolfi, Szelciu i osk_pl.

Na kanale Pawła pojawił się tego dnia również niezwykły gość. Dwunastoletni Maciek, czyli MacMax, który sam był podopiecznym Fundacji. Dziś jest już zdrowy, ale postawił pomóc dzieciakom, które nadal potrzebują pomocy. Natychmiast został okrzyknięty bohaterem całego wydarzenia.

– Podziękowania należą się Mattiemu za grafiki, MacMaxowi, SigurdurGames za najwyższą wpłatę, wszystkim, którzy jechali ze mną i oczywiście widzom – wylicza Paweł. – Dziękuję również Fundacji, za to że była do końca!

Paweł przygotował dla Was wideopodsumowanie trzynastogodzinnego wydarzenia. Tłumaczy w nim także, dlaczego zdecydował się pomóc dzieciom z Przylądka. A powód jest bardzo wyjątkowy i osobisty. Zobaczcie:

Cała próba transmitowana była w trakcie charytatywnego streamu, podczas którego można przekazywać datki na dzieci z kliniki Przylądek Nadziei. Widzowie i kibice Pawła wpłacili podczas wydarzenia 1180 złotych, które Paweł – co również uwiecznił na filmie – w całości przekazał na rzecz dzieci z Przylądka Nadziei.

Jeśli chcecie kibicować Pawłowi w kolejnych projektach, znajdziecie go tutaj:

Paweł, dziękujemy przeogromnie! Masz WIELKIE serce! Ściskamy Cię mocno i szerokości!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam