Pomagam i wpłacam

Biegam dobrze.
Wesprzyj nasze dzieci w biegach charytatywnych.

Chcesz pomóc naszym dzieciom? Weź udział w akcji BiegamDobrze i pobiegnij charytatywnie w biegach organizowanych przez Fundację Maraton Warszawski.

Pomaganie jest czymś naturalnym. Wierzę, że dobro wraca. Ale jeżeli nawet nie, to i tak warto – choćby dla uśmiechu drugiego człowieka.

Julia Ornowska, uczestniczka 17. Nationale-Niederlanden Półmaratonu Warszawskiego.

 

Kręci Cię kreatywne pomaganie? Uprawiasz sport? Biegasz? Weź udział w biegach charytatywnych Fundacji Maraton Warszawski, zdecyduj dla kogo pobiegniesz charytatywnie, załóż zbiórkę i wykręć jak najlepsze liczby!

Dlaczego warto pobiec dla dzieci i nastolatków z Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”? Bo wybierając naszą Fundację, wspierasz nie tylko rozwój onkologii dziecięcej, lecz sprawiasz, że ich leczenie i powrót do zdrowia stają się łatwiejsze.

Zainteresowany pomocą? W najbliższym czasie możesz pomóc aż na trzy różne sposoby! Wybierając jeden z biegów poniżej i wybierając ścieżkę charytatywną #BiegamDobrze:

 

Najbliższe biegi:

24.09/ 2023, Warszawa.

 

Co zrobić, żeby wziąć udział w biegu charytatywnym?

  • Zarejestruj się wybierając ścieżkę charytatywną #biegamdobrze. Wybierz z listy organizacji dobroczynnych Fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.
  • Podczas rejestracji załóż profil swojej zbiórki. Opowiedz coś o sobie, napisz dlaczego biegniesz na naszą rzecz i dodaj zdjęcie.
  • Zaproś rodzinę, znajomych, szefa z pracy do zbiórki. Zachęć ich w kreatywny sposób do wpłat.
  • Kiedy uzbierasz odpowiednią sumę pieniędzy w danym biegu otrzymujesz numer startowy.
  • Postaw przed sobą dodatkowe wyzwanie np. jeśli uzbieram 1000 zł pobiegnę w przebraniu lub ogolę się na łyso. Pieniądze zebrane podczas zbiórek zostaną przeznaczone na leczenie i opiekę nad dziećmi chorymi na nowotwory.

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie Fundacji Maraton Warszawski.

Biorę udział!

Od początku przygody z bieganiem kręci mnie sportowy rozwój i przełamywanie własnych barier. Wybrałam Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową ze względu na to, że wiem jak bardzo potrzebna jest pomoc dzieciom, które zmagają się z tą chorobą.
Magdalena Bartman, uczestniczka 17. Nationale-Niederlanden Półmaratonu Warszawskiego i XVII Ekidenu – Maratonu Sztafet dla Firm.

 

Co w zamian?

  • Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w którymś z powyższych biegów i wybrać naszą Fundację w ścieżce #BiegamDobrze, odwdzięczymy Ci się zestawem wyjątkowych fundacyjnych gadżetów, w tym fundacyjną koszulką biegową, w której będziesz mógł pobiec dla dzieci chorych na nowotwory!
  • Spotkamy się z Tobą w Warszawie, żeby osobiście Ci wręczyć upominki, pogratulować zaangażowania i zrobić sobie z Tobą zdjęcie!
  • Możesz liczyć na nasz wspaniały doping w trakcie biegu, który pozwoli Ci uzyskać jak najlepszy rezultat.

 

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!