Pomagam i wpłacam

Biegam dobrze.
Pobiegnij z nami dla dzieci

Dzięki akcji #BiegamDobrze możesz wspierać Fundację "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" podczas biegów organizowanych przez Fundację Maraton Warszawski. Są to:

42. Maraton Warszawski (27 września 2020)
Bieg Wirtualny

Pobiegnij w słusznej sprawie! Wesprzyj dzieci chore na raka swoją energią i zaangażowaniem, by z Twoją pomocą mogły wygrać swój wyścig  o życie i zdrowie.

#BiegamDobrze Przylądek Nadziei

#BiegamDobrze

Możesz również wesprzeć osoby, które ruszą do biegu. Angażuj się w zbiórki , zachęcaj rodzinę i znajomych. Dołącz do nas i powiedz: #BIEGAMDOBRZE!

Dlaczego warto pobiec dla małych podopiecznych Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”? Bo pomaganie to COŚ PRZEPIĘKNEGO i dla każdego człowieka powód do dumy. A dla dzieci chorujących na raka każda pomoc jest na wagę złota.

#BiegamDobrze Przylądek Nadziei42. Maraton Warszawski odbędzie się 27 września:

 • w formie stacjonarnej wystartują osoby, które przed pandemią zapisały się na bieg ze względu na potrzebny limit miejsc. Będzie to tylko dystans maratonu czyli 42, 195 km. Nowe osoby mogą pobiec tylko w biegach wirtualnych,
 • w formie biegu wirtualnego może wystartować każdy na dystansie: 42,195 km, 21 km, 10 km, 5 km,
 • do biegu wirtualnego jest specjalnie dedykowana aplikacja,
 • wybierając bieg wirtualny, można wybrać ścieżkę #BiegamDobrze i wskazać Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową,
 • uczestnik biegu rejestrując się w ścieżce charytatywnej #BD musi uzbierać na swojej skarbonce minimum 150 zł wśród przyjaciół i znajomych, żeby wystartować w biegu. Jeśli mu się uda to otrzymuje wyjątkowy pakiet startowy, a w nim:
  • dostęp do dedykowanej aplikacji mobilnej,
  • umieszczenie osiągniętego rezultatu w wynikach biegu wirtualnego,
  • wyjątkowy pomarańczowy numer startowy akcji #BiegamDobrze,
  • oficjalny medal,
  • wysyłka pakietu,
  • upominki od organizacji dobroczynnej, mnóstwo wdzięczności i dobrej energii,

Odsłona wirtualnego biegu wystartuje pod hasłem #PołączeniwBiegu = Choć w tym roku biegniemy osobno, łączą nas wspomnienia i historie.
Zapisy do wirtualnych biegów trwają do 27.09.2020 roku.

Zarejestruj się!

Bardzo doceniamy Twoje wsparcie i chęć pomocy naszej Fundacji. Dla osób wspierających również przygotowaliśmy specjalne atrakcje! Dołącz do nas, poznaj naszą Fundację i pomagaj, bawiąc się razem z nami!

Sami też dajemy przykład i biegamy! W lutym, z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem pobiegliśmy w sztafecie wokół kliniki Przylądek Nadziei z GIGANTYCZNYM misiem! A dzień później wzięliśmy udział razem z naszą maskotką w maratonie po schodach na 42 piętro hotelu Intercontinental Warszawa!

Teraz idziemy krok dalej, na większą skalę! Zapraszamy do naszej drużyny! Biegaj w #BIEGAMDOBRZE razem z nami!

 

 

Co zrobić, żeby wziąć udział w biegu charytatywnym?

 1. Zarejestruj się wybierając ścieżkę charytatywną #biegamdobrze. Wybierz z listy Fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.
 2. Podczas rejestracji załóż profil swojej zbiórki. Opowiedz coś o sobie, napisz dlaczego biegniesz na naszą rzecz i dodaj zdjęcie.
 3. Zaproś rodzinę, znajomych, szefa z pracy do zbiórki. Zrób to w ciekawy sposób np. “jeśli wpłacisz mi 100 zł to zrobię Ci zakupy”.
 4. Kiedy uzbierasz odpowiednią sumę pieniędzy w danym biegu otrzymujesz wyjątkowy numer startowy. My pomożemy w tym, żebyś czuł się w tym dniu wyjątkowy.
 5. Postaw przed sobą dodatkowe wyzwanie np. jeśli uzbieram 1000 zł pobiegnę w stroju clowna. Pieniądze zebrane podczas zbiórek zostaną przeznaczone na budowę nowej Kliniki Mentalnej dla dzieci chorych na raka.
 6. Podczas wydarzenia będziemy cały czas Cię wspierać i ładować pozytywną energią.
 7. Zostań częścią drużyny #teamnaratunek. Stworzymy znacznie coś więcej niż tylko drużynę biegającą. Będziesz mógł stać się częścią społeczeństwa dla którego los dzieci chorych na raka nie jest obojętny.

Więcej informacji odnośnie biegów znajdziesz na oficjalnej stronie Maratonu Warszawskiego.

Zarejestruj się na maraton!

 

Dołącz do naszej drużyny!

Zapraszamy Cię do biegowej drużyny Przylądka Nadziei i Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Dołącz do nas i otrzymuj najważniejsze informacje na temat startów, biegowe ciekawostki i porady.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!