Pomagam i wpłacam

Biegam dobrze.
Pobiegnij z nami dla dzieci

Dzięki akcji #BiegamDobrze możesz wspierać Fundację "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" podczas biegów organizowanych przez Fundację Maraton Warszawski.

Pobiegnij w słusznej sprawie! Wesprzyj dzieci chore na raka swoją energią i zaangażowaniem, by z Twoją pomocą mogły wygrać swój wyścig  o życie i zdrowie.

#BiegamDobrze Przylądek Nadziei

#BiegamDobrze

Możesz również wesprzeć osoby, które ruszą do biegu. Angażuj się w zbiórki , zachęcaj rodzinę i znajomych. Dołącz do nas i powiedz: #BIEGAMDOBRZE!

Dlaczego warto pobiec dla małych podopiecznych Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”? Bo pomaganie to COŚ PRZEPIĘKNEGO i dla każdego człowieka powód do dumy. A dla dzieci chorujących na raka każda pomoc jest na wagę złota.

 

16. Półmaraton Warszawski odbędzie się 27 marca 2022 roku.

9. New Balance Bieg na Piątkę- 27 marca 2022 roku.

44. Maraton Warszawski-  25 września 2022 roku. 

Co zrobić, żeby wziąć udział w biegu charytatywnym?

  1. Zarejestruj się wybierając ścieżkę charytatywną #biegamdobrze. Wybierz z listy Fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.
  2. Podczas rejestracji załóż profil swojej zbiórki. Opowiedz coś o sobie, napisz dlaczego biegniesz na naszą rzecz i dodaj zdjęcie.
  3. Zaproś rodzinę, znajomych, szefa z pracy do zbiórki. Zrób to w ciekawy sposób np. “jeśli wpłacisz mi 100 zł to zrobię Ci zakupy”.
  4. Kiedy uzbierasz odpowiednią sumę pieniędzy w danym biegu otrzymujesz wyjątkowy numer startowy. My pomożemy w tym, żebyś czuł się w tym dniu wyjątkowy.
  5. Postaw przed sobą dodatkowe wyzwanie np. jeśli uzbieram 1000 zł pobiegnę w stroju clowna. Pieniądze zebrane podczas zbiórek zostaną przeznaczone na leczenie i opiekę nad dziećmi chorymi na raka.

 

Zasady rejestracji znajdziecie na stronie maratonwarszawski.com/zasady-rejestracji-na-44-maraton-warszawski/

Zarejestruj się!

 

Bardzo doceniamy Twoje wsparcie i chęć pomocy naszej Fundacji. Dla osób wspierających również przygotowaliśmy specjalne atrakcje! Dołącz do nas, poznaj naszą Fundację i pomagaj, bawiąc się razem z nami!

Sami też dajemy przykład i biegamy! W lutym 2020 roku, z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem pobiegliśmy w sztafecie wokół kliniki Przylądek Nadziei z GIGANTYCZNYM misiem! A dzień później wzięliśmy udział razem z naszą maskotką w maratonie po schodach na 42 piętro hotelu Intercontinental Warszawa!

Teraz idziemy krok dalej, na większą skalę! Zapraszamy do naszej drużyny! Biegaj w #BIEGAMDOBRZE razem z nami!

 

Zostań częścią drużyny #naratunekdzieciomzrakiem. Stworzymy znacznie coś więcej niż tylko drużynę biegającą. Będziesz mógł stać się częścią społeczeństwa dla którego los dzieci chorych na raka nie jest obojętny.

Więcej informacji odnośnie biegów znajdziesz na oficjalnej stronie Maratonu Warszawskiego.

Zarejestruj się na maraton!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Przekaż 1,5% podatku