Program PIT


Deklarację podatkową możesz złożyć do 30 kwietnia 2018 roku, jednak jak najwcześniej warto zainteresować się rozliczeniem PIT. Możesz to zrobić w każdym biurze rachunkowym, jednak równie dobrze poradzisz sobie z tym samodzielnie.

Proponujemy Ci program do PIT dostępny online i offline, dzięki któremu krok po kroku wypełnisz interaktywny formularz zeznania podatkowego. Podpowiedzi pozwolą Ci podjąć decyzję, w które rubryki wpisać odpowiednie kwoty, a reszta zostanie wypełniona automatycznie, dzięki czemu unikniesz pomyłek w obliczeniach. Gotowy, wypełniony formularz PIT możesz zapisać na dysku komputera, wydrukować i złożyć osobiście w swoim Urzędzie Skarbowym. Możesz również wysłać e-deklarację bezpośrednio do Ministerstwa Finansów – otrzymasz potwierdzenie złożenia deklaracji podatkowej przez internet.

Wiele osób obawia się o bezpieczeństwo danych oraz poziom trudności obsługi podobnego programu komputerowego, jednak zupełnie niepotrzebnie. Informacje zapisują się wyłącznie na komputerze użytkownika, a transmisja danych jest szyfrowana, przez co bezpieczna jak w banku. Łatwy w obsłudze, intuicyjny program to gwarancja bezproblemowego wypełnienia deklaracji podatkowej. Program w czytelny i zrozumiały sposób prowadzi podatnika przez kolejne rubryki, podpowiadając, co należy wpisać w określonym miejscu i pomagając prawidłowo uzupełnić deklarację. Jednak czytelna instrukcja, która przeprowadzi przez zawiłości deklaracji podatkowej to nie wszystko. W specjalnej zakładce przygotowano broszury, z których zainteresowani użytkownicy mogą czerpać informacje na temat obowiązujących przepisów w zakresie rozliczania podatków, ale też przekazywania 1% podatku organizacjom pożytku publicznego z wykazu publikowanego co roku przez ministerstwo pracy i polityki społecznej.

1% twojego podatku pomaga ratować zdrowie i życie dzieci, dlatego nie bądź obojętny i nie myśl, że te kilka złotych ma dla nich znaczenia. Każda, nawet maleńka suma nabiera wielkiej wagi, kiedy trafia na konto naszych podopiecznych i przybliża ich do zwycięstwa w walce z bezlitosną chorobą. Zapoznaj się z informacjami na temat działalności fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” i okaż swoje serce, wpisując w deklaracji podatkowej nazwę naszej organizacji i numer KRS 00000 86 210.

Jeśli zastanawiasz się, jaki program do rozliczenia PIT wybrać, zdecyduj się na nasze rozwiązanie. Dzięki niemu dostaniesz do ręki nie tylko gotowy PIT, ale i pomożesz dzieciakom, które chorują na raka.