Pomagam i wpłacam

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

14 lipca 2021

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

Do naszej Sali Doświadczania Świata trafiły profesjonalne, piękne akcesoria do prowadzenia zajęć rozwojowych i pracy z emocjami. Mamy też wspaniały – a do tego mobilny‼ – Kącik Emocji, który nasza wspaniała pedagog Danielka może teraz zabierać do szpitalnych sal. Żeby prowadzić kreatywne zajęcia, poważne rozmowy na ważne tematy i pracować z emocjami dzieci, które nie mogą opuszczać oddziałów.

I to się już dzieje❗ I to jak❗ Bo w szpitalu praca nad rozwojem małych pacjentów jest ogromnie ważna. A teraz mamy w tej pracy jeszcze więcej możliwości!

Pani Joanno, panie Krzysztofie, dziękujemy Wam i firmie HABA Polska za piękny gest i wsparcie. Za Wasze serca dla dzieci z Przylądka Nadziei. Za to, że jesteście z nami!

HABA Polska

Mamy NAJLEPSZYCH Przyjaciół na świecie!
💖💖💖

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

27 czerwca 2021

Konkurs rozstrzygnięty! Zobaczcie, jak będzie wyglądać Waga Nadziei!

Ogłaszamy OFICJALNE wyniki konkursu #WagaNadziei, “Pokaż Jaką Wagę Ma Nadzieja”. Na finałowe prace oddaliście łącznie 974 głosy, obejrzało je ponad 72,5 tysiąca osób. Do końca ważyły się losy zwycięstwa. A oto wyniki!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam