Pomagam i wpłacam

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

14 lipca 2021

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

Do naszej Sali Doświadczania Świata trafiły profesjonalne, piękne akcesoria do prowadzenia zajęć rozwojowych i pracy z emocjami. Mamy też wspaniały – a do tego mobilny‼ – Kącik Emocji, który nasza wspaniała pedagog Danielka może teraz zabierać do szpitalnych sal. Żeby prowadzić kreatywne zajęcia, poważne rozmowy na ważne tematy i pracować z emocjami dzieci, które nie mogą opuszczać oddziałów.

I to się już dzieje❗ I to jak❗ Bo w szpitalu praca nad rozwojem małych pacjentów jest ogromnie ważna. A teraz mamy w tej pracy jeszcze więcej możliwości!

Pani Joanno, panie Krzysztofie, dziękujemy Wam i firmie HABA Polska za piękny gest i wsparcie. Za Wasze serca dla dzieci z Przylądka Nadziei. Za to, że jesteście z nami!

HABA Polska

Mamy NAJLEPSZYCH Przyjaciół na świecie!
💖💖💖

Pozostałe aktualności

1 października 2021

ONKOMOCNI – 218283* – Potęga Wspomnień

Jak przeżywa chorobę trzylatek? Jak smakuje chemioterapia? Mama czy tata – kogo widzi się częściej przy łóżku chorego dziecka? Dlaczego w klinice onkologicznej pachniało morzem i z jakiego powodu szpital kojarzy się z lotniskiem? Wszystkiego dowiecie się ze szczególnej książki „ONKOMOCNI – 218283* – Potęga Wspomnień”.

16 września 2021

Złota Wstążka. Debata ekspertów

W dniu 15 września o godzinie 13.30 miała miejsce debata najznamienitszych specjalistów w dziedzinie onkologii dziecięcej, poświęcona leczeniu białaczki w Polsce i na świecie: wyzwaniom, jakie stoją i mogą pojawić się przed medycyną oraz perspektywom rozwoju i skuteczności terapii. Zapraszamy do jej obejrzenia!

7 września 2021

Kampanię “Złota Wstążka” mięliśmy zacząć z przytupem i… tak właśnie było!

Zbieranie kilometrów w ramach projektu RakReaton, bezpłatne badania USG dzieci oraz uroczysta inauguracja kampanii "Złota Wstążka" - 4 września był kolorowym i radosnym dniem pełen uśmiechu, radości i pomagania!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam