Pomagam i wpłacam

Odważ się pomagać – wyjątkowe wydarzenie już za nami!

26 września 2022

Przejść po klockach Lego? Ujeździć byka rodeo? Zanurzyć się na kilka minut w wannie z lodem? A może zjeść robaka? Te wyzwania z oddaniem i sukcesem podjęli Uczestnicy “Odważ się pomagać”!

W sobotnim wydarzeniu wzięły/li udział Prezeski i Prezesi, którzy z radością i odwagą pomagają dzieciom z chorobą nowotworową i ich bliskim:

Marta Winiarska
Joanna Zaczek
Joanna Kwiatkowska
Ada (Radosława) Ogonowska
Mirosław Skiba
Piotr Grzegorski
Paweł Rytelewski
Paweł Wysocki
Anna Apel

Żadne wyzwanie nie było im straszne! Wszyscy doskonale sobie poradzili i dali całe serce!
Teraz przez najbliższy tydzień będą zbierać na wirtualnych skarbonkach środki, by potem przekazać je na program wsparcia psychospołecznego dzieci z chorobą nowotworową i ich bliskich.

Ogromnie Wam za to dziękujemy!

Patronem wydarzenia “Odważ się pomagać” jest Fundacja Lotto im. Haliny Konopackiej i HeadFound, a Ambasadorami – Dawid Tomala i Łukasz Różański. Dziękujemy!

PARTNER WYDARZENIA

Więcej o “Odważ się pomagać”, uczestniczkach i uczestnikach znajdziecie TUTAJ.

Pozostałe aktualności

8 marca 2023

Komunikat Zespołu Centrum Konsultacyjnego „OnkoMocni”

Pragniemy poinformować, iż centrum konsultacyjne OnkoMocni nie jest regularnie funkcjonującą jednostką jak oddziały hematologii czy szpital dzienny.

15 lutego 2023

Rusza Ogólnopolski Program Grantowy dla onkologii dziecięcej

Rozwój onkologii dziecięcej jest szansą dla małych pacjentów na jeszcze skuteczniejszą diagnozę i leczenie. Zależny jest od wykwalifikowanej kadry medycznej, postępów w badaniach naukowych i niezbędnych na ten cel nakładów finansowych. Dlatego w Światowym Dniu Świadomości Chorób Nowotworowych Dzieci i Młodzieży inaugurujemy Ogólnopolski Program Grantowy przygotowany we współpracy merytorycznej z Polskim Towarzystwem Onkologii i Hematologii … Continued

14 lutego 2023

Ważne rozmowy o onkologii dziecięcej

15 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Świadomości Nowotworów Dziecięcych. Z tej okazji zachęcamy do wysłuchania cyklu rozmów na temat onkologii dziecięcej. Już jutro 15.02 o godz.18.00 na www.oli-onko.pl będzie można posłuchać rozmów o wyzwaniach onkologii pediatrycznej w Polsce. Prowadząca Aleksandra Rudnicka w rozmowie z ekspertami i przedstawicielami organizacji pacjentów: prezes naszej Fundacji Anną Apel, redaktor prowadzącą … Continued

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Przekaż 1,5% podatku