Pomagam i wpłacam

Odważ się pomagać – wyjątkowe wydarzenie już za nami!

26 września 2022

Przejść po klockach Lego? Ujeździć byka rodeo? Zanurzyć się na kilka minut w wannie z lodem? A może zjeść robaka? Te wyzwania z oddaniem i sukcesem podjęli Uczestnicy “Odważ się pomagać”!

W sobotnim wydarzeniu wzięły/li udział Prezeski i Prezesi, którzy z radością i odwagą pomagają dzieciom z chorobą nowotworową i ich bliskim:

Marta Winiarska
Joanna Zaczek
Joanna Kwiatkowska
Ada (Radosława) Ogonowska
Mirosław Skiba
Piotr Grzegorski
Paweł Rytelewski
Paweł Wysocki
Anna Apel

Żadne wyzwanie nie było im straszne! Wszyscy doskonale sobie poradzili i dali całe serce!
Teraz przez najbliższy tydzień będą zbierać na wirtualnych skarbonkach środki, by potem przekazać je na program wsparcia psychospołecznego dzieci z chorobą nowotworową i ich bliskich.

Ogromnie Wam za to dziękujemy!

Patronem wydarzenia “Odważ się pomagać” jest Fundacja Lotto im. Haliny Konopackiej, a Ambasadorami – Dawid Tomala i Łukasz Różański. Dziękujemy!

Więcej o “Odważ się pomagać”, uczestniczkach i uczestnikach znajdziecie TUTAJ.

Pozostałe aktualności

5 grudnia 2022

Spotkali się, żeby celebrować powrót do zdrowia po chorobie nowotworowej. Gala Zwycięzców w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia we Wrocławiu – już za nami!

Poruszające wywiady z Ozdrowieńcami, wystąpienia wybitnych ekspertów w dziedzinie onkologii i psychoonkologii dziecięcej, występy artystyczne. To wszystko czekało dla niemal 700 gości podczas XV Spotkaniach Pacjentów Wyleczonych z Choroby Nowotworowej.

25 listopada 2022

Gala Zwycięzców już 3 grudnia

Fundacja “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” wraz z Kliniką Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej “Przylądek Nadziei” mają przyjemność zaprosić Państwa na Galę Zwycięzców.

25 listopada 2022

Zmiana w prawie. Już nie 1%, a 1,5% podatku dla OPP

Już od 1 stycznia przy rozliczaniu PIT za 2022 rok będzie można przekazać 1,5% podatku dla organizacji pożytku publicznego. Jest to efekt zmiany ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz nowelizacji Nowego Ładu Podatkowego.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam