Pomagam i wpłacam

Odważ się pomagać – wyjątkowe wydarzenie już za nami!

26 września 2022

Przejść po klockach Lego? Ujeździć byka rodeo? Zanurzyć się na kilka minut w wannie z lodem? A może zjeść robaka? Te wyzwania z oddaniem i sukcesem podjęli Uczestnicy “Odważ się pomagać”!

W sobotnim wydarzeniu wzięły/li udział Prezeski i Prezesi, którzy z radością i odwagą pomagają dzieciom z chorobą nowotworową i ich bliskim:

Marta Winiarska
Joanna Zaczek
Joanna Kwiatkowska
Ada (Radosława) Ogonowska
Mirosław Skiba
Piotr Grzegorski
Paweł Rytelewski
Paweł Wysocki
Anna Apel

Żadne wyzwanie nie było im straszne! Wszyscy doskonale sobie poradzili i dali całe serce!
Teraz przez najbliższy tydzień będą zbierać na wirtualnych skarbonkach środki, by potem przekazać je na program wsparcia psychospołecznego dzieci z chorobą nowotworową i ich bliskich.

Ogromnie Wam za to dziękujemy!

 

Patronem wydarzenia “Odważ się pomagać” jest Fundacja Lotto im. Haliny Konopackiej i HeadFound, a Ambasadorami – Dawid Tomala i Łukasz Różański. Dziękujemy!

 

PARTNER WYDARZENIA

Więcej o “Odważ się pomagać”, uczestniczkach i uczestnikach znajdziecie TUTAJ.

Pozostałe aktualności

17 lutego 2024

Wielkie otwarcie Sali Doświadczania Świata w Białymstoku

15 lutego, w Międzynarodowy Dzień Walki z Rakiem Dzieciństwa, w Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. Ludwika Zamenhofa w Białymstoku została otwarta Sala Doświadczania Świata. To niezwykłe narzędzie do wielozmysłowej terapii dzieci – nowoczesne pomieszczenie, wypełnione dźwiękami, kolorami i technologią, pozwala na pełne zaangażowanie, ale także na relaks i eksplorację, zgodnie z wytycznymi terapii Snoezelen.   … Continued

10 stycznia 2024

Moje życie, Twoje 1,5%

Od 15 lutego do 30 kwietnia w Polsce trwa akcja rozliczeń PIT za rok 2023. Jeśli chcesz przekazać 1,5% naszej Fundacji, wpisz w swoim zeznaniu podatkowym nasz numer KRS 00000 86 210.

24 grudnia 2023

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2024 władze Fundacji, pracownicy, wolontariusze i wszyscy ludzie, którym leży na sercu dobro chorych dzieci, pragną życzyć Państwu zdrowia, spokoju, radości i niekończących się pokładów pozytywnej energii!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!