Pomagam i wpłacam

Piotr Grzegorski z NTT DATA Business Solutions Poland zwycięzcą “Odważ się pomagać”!

3 października 2022

Poznajcie Mistrza w pomaganiu!

Znamy zwycięzcę wyzwania “Odważ się pomagać” – został nim Piotr Grzegorski z firmy NTT DATA Business Solutions Poland. W trakcie eventu, który miał miejsce 24 września na torze Służewiec w Warszawie podjął się aż 9 z 10 wyzwań i zebrał najwięcej środków na wirtualnej skarbonce.

Jesteśmy pod wrażeniem Twojej Piotrze odwagi, zaangażowania i wrażliwości na potrzeby dzieci zmagających się z chorobą nowotworową. Nie była Ci straszna lodowa kąpiel, rozszalały byk rodeo ani suszone robaki! Środki zebrane przez Ciebie zostaną przekazane na wsparcie psychospołeczne dzieci z chorobą nowotworową i ich bliskich!

Serdecznie gratulujemy!

Partner wydarzenia

Pozostałe aktualności

5 grudnia 2022

Spotkali się, żeby celebrować powrót do zdrowia po chorobie nowotworowej. Gala Zwycięzców w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia we Wrocławiu – już za nami!

Poruszające wywiady z Ozdrowieńcami, wystąpienia wybitnych ekspertów w dziedzinie onkologii i psychoonkologii dziecięcej, występy artystyczne. To wszystko czekało dla niemal 700 gości podczas XV Spotkaniach Pacjentów Wyleczonych z Choroby Nowotworowej.

25 listopada 2022

Gala Zwycięzców już 3 grudnia

Fundacja “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” wraz z Kliniką Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej “Przylądek Nadziei” mają przyjemność zaprosić Państwa na Galę Zwycięzców.

25 listopada 2022

Zmiana w prawie. Już nie 1%, a 1,5% podatku dla OPP

Już od 1 stycznia przy rozliczaniu PIT za 2022 rok będzie można przekazać 1,5% podatku dla organizacji pożytku publicznego. Jest to efekt zmiany ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz nowelizacji Nowego Ładu Podatkowego.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam