Pomagam i wpłacam

Złote wstążki na mundurach konduktorów w PKP Intercity

20 września 2022

Przez cały wrzesień konduktorzy w geście solidarności będą nosili na mundurach złotą wstążkę, która jest symbolem nowotworów dziecięcych.

We wrześniu chcemy solidaryzować się z dziećmi chorymi na nowotwory oraz ich rodzinami poprzez przypięcie do mundurów kolejarzy złotej wstążki. Pasażerowie naszych pociągów będą mogli także zapoznać się w trakcie podróży z wyświetlanymi na ekranach materiałami dotyczącymi Kampanii. Naszymi składami każdego miesiąca przemieszczają się miliony pasażerów, a popularność kolei cały czas rośnie. Dzięki temu przesłanie Kampanii dotrze do szerokiego grona odbiorców, co istotnie przyczyni się do zwiększania świadomości społecznej na temat potrzeby wsparcia rodzin dotkniętych chorobą nowotworową dziecka – mówi Marek Chraniuk, Prezes Zarządu PKP Intercity.

 

Dlatego przez cały wrzesień pasażerowie pociągów PKP Intercity mogą dowiedzieć się o naszej Kampanii z materiałów wyświetlanych na ekranach zamontowanych w pociągach spółki.

 

 

Dziękujemy PKP Intercity, Partnerowi Głównemu Kampanii Złota Wstążka oraz Partnerowi Fundacja Grupy PKP za włączenie się w rozpowszechnianie tego symbolu na terenie całego kraju, także poprzez wyświetlanie informacji o Kampanii na ekranach w pociągach.

To piękny gest wsparcia dla dzieci z chorobą nowotworową i ich bliskich.

Pozostałe aktualności

5 grudnia 2022

Spotkali się, żeby celebrować powrót do zdrowia po chorobie nowotworowej. Gala Zwycięzców w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia we Wrocławiu – już za nami!

Poruszające wywiady z Ozdrowieńcami, wystąpienia wybitnych ekspertów w dziedzinie onkologii i psychoonkologii dziecięcej, występy artystyczne. To wszystko czekało dla niemal 700 gości podczas XV Spotkaniach Pacjentów Wyleczonych z Choroby Nowotworowej.

25 listopada 2022

Gala Zwycięzców już 3 grudnia

Fundacja “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” wraz z Kliniką Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej “Przylądek Nadziei” mają przyjemność zaprosić Państwa na Galę Zwycięzców.

25 listopada 2022

Zmiana w prawie. Już nie 1%, a 1,5% podatku dla OPP

Już od 1 stycznia przy rozliczaniu PIT za 2022 rok będzie można przekazać 1,5% podatku dla organizacji pożytku publicznego. Jest to efekt zmiany ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz nowelizacji Nowego Ładu Podatkowego.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam