Pomagam i wpłacam

Wolontariat pracowniczy

Wolontariat pracowniczy zorganizowany we współpracy z Fundacją „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” to gwarancja mądrego wspierania i rozwijania zaangażowania społecznego pracowników. Skontaktuj się z nami – razem znajdziemy najlepszą formę pomocy, do której zaprosimy Twoich pracowników.

Wewnątrz firmy można zorganizować zbiórkę pieniędzy na rzecz naszych podopiecznych. Pomożemy Wam ją przygotować – dostarczymy zaplombowane puszki i identyfikatory dla osób kwestujących. Bardzo często prosimy też zaprzyjaźnione firmy o przeprowadzenie zbiórki określonych darów – na przykład książek, klocków LEGO czy gier planszowych dla naszych podopiecznych. Jedną z najbardziej spektakularnych akcji, w które zaangażowali się nasi sponsorzy była zbiórka pluszaków z okazji Dnia Misia. Tutaj możesz zobaczyć jej efekty: http://dzienmisia.naratunek.org/

Chętnie skorzystamy również z doświadczenia pracowników Twojej firmy. Jeśli chcielibyście wesprzeć Fundację swoją wiedzą i umiejętnościami, to zawsze znajdziemy sposób, żeby jak najefektywniej z tego skorzystać. Koncern Nokia zaproponował nam projekt HOPE IT. Podczas HACKATHONU, w którym wzięło udział około 150 najlepszych programistów z całej Polski, przez 24 godziny odbywały się prace nad stworzeniem koncepcji innowacyjnej platformy crowdfundingowej „Hopeware”. Dzięki tej inicjatywie pojawiła się koncepcja narzędzia, które umożliwi nam efektywne zbieranie pieniędzy. Ponadto zyskaliśmy całą rzeszę nowych przyjaciół – programistów zaangażowanych w projekt. Przedstawiciele Nokii przywiązali się do naszej Fundacji i chętnie pomagają w naszej klinice, na przykład podczas pakowania prezentów świątecznych dla dzieci z Przylądka Nadziei.

Jeśli masz własny pomysł na konkretną formę pomocy – zgłoś się do nas. Razem na pewno dopracujemy szczegóły akcji, która sprawi radość chorym dzieciakom.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!