Pomagam i wpłacam

Wolontariat pracowniczy

Wolontariat pracowniczy zorganizowany we współpracy z Fundacją „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” to gwarancja mądrego wspierania i rozwijania zaangażowania społecznego pracowników. Skontaktuj się z nami – razem znajdziemy najlepszą formę pomocy, do której zaprosimy Twoich pracowników.

Wewnątrz firmy można zorganizować zbiórkę pieniędzy na rzecz naszych podopiecznych. Pomożemy Wam ją przygotować – dostarczymy zaplombowane puszki i identyfikatory dla osób kwestujących. Bardzo często prosimy też zaprzyjaźnione firmy o przeprowadzenie zbiórki określonych darów – na przykład książek, klocków LEGO czy gier planszowych dla naszych podopiecznych.

Chętnie skorzystamy również z doświadczenia pracowników Twojej firmy. Jeśli chcielibyście wesprzeć Fundację swoją wiedzą i umiejętnościami, to zawsze znajdziemy sposób, żeby jak najefektywniej z tego skorzystać.

Jeśli masz własny pomysł na konkretną formę pomocy – zgłoś się do nas. Razem na pewno dopracujemy szczegóły akcji, która sprawi radość chorym dzieciakom.

 

Zobaczcie, co robią dla dzieci nasi Przyjaciele:

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Przekaż 1,5% podatku