Pomagam i wpłacam

Wolontariat pracowniczy

Wolontariat pracowniczy zorganizowany we współpracy z Fundacją „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” to gwarancja mądrego wspierania i rozwijania zaangażowania społecznego pracowników. Skontaktuj się z nami – razem znajdziemy najlepszą formę pomocy, do której zaprosimy Twoich pracowników.

Wewnątrz firmy można zorganizować zbiórkę pieniędzy na rzecz naszych podopiecznych. Pomożemy Wam ją przygotować – dostarczymy zaplombowane puszki i identyfikatory dla osób kwestujących. Bardzo często prosimy też zaprzyjaźnione firmy o przeprowadzenie zbiórki określonych darów – na przykład książek, klocków LEGO czy gier planszowych dla naszych podopiecznych.

Chętnie skorzystamy również z doświadczenia pracowników Twojej firmy. Jeśli chcielibyście wesprzeć Fundację swoją wiedzą i umiejętnościami, to zawsze znajdziemy sposób, żeby jak najefektywniej z tego skorzystać.

Jeśli masz własny pomysł na konkretną formę pomocy – zgłoś się do nas. Razem na pewno dopracujemy szczegóły akcji, która sprawi radość chorym dzieciakom.

 

Zobaczcie, co robią dla dzieci nasi Przyjaciele:

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!