Korowód Nadziei

Korowód Nadziei to wielka parada, która we wrześniu przechodzi ulicami Wrocławia. Od 8 lat Fundacja współorganizuje imprezę z sekcją konną wrocławskiej Straży Miejskiej, która zaprasza do udziału w wydarzeniu jednostki konne z całej Polski. Dzięki temu na czele naszego pochodu jedzie ponad 40 rumaków! W tym roku atrakcji mamy jeszcze więcej, niż zwykle! I łączymy siły z Wrocławskim Festiwalem Krasnoludków!

Już 7 września 2019 roku zapraszamy na kolejny, imponujący marsz ulicami Wrocławia! Te barwne i wesołe pochody pozwalają zwrócić uwagę na trudną sytuację dzieci walczących z rakiem, które ze względu na leczenie nie mogą wraz z rówieśnikami rozpocząć roku szkolnego. W tym roku atrakcji będzie jeszcze więcej! Bezpłatne badania, spektakl i występy dla dzieci, Bitwa Muzyczna dla młodzieży, a na deser koncert zespołu Raz Dwa Trzy! Bądźcie z nami!

Dzięki takim wydarzeniom możemy mówić o ich potrzebach i zachęcać do ich wspierania! W paradzie weźmie udział sekcja konna Straży Miejskiej, policyjna orkiestra, grupy taneczne, akrobatyczne, artystyczne oraz wokalne z całego Dolnego Śląska. Do pochodu co roku włączają się tysiące wrocławian. Nie może zabraknąć i Was!

W tym roku wydarzenie jest podwójnie atrakcyjne. Dwa symbole Wrocławia, czyli Przylądek Nadziei i wrocławskie krasnale z Wrocławskiego Festiwalu Krasnoludków łączą siły i maszerują wspólnie! Ulicami Wrocławia przejdzie więc po raz pierwszy Krasnalowy Korowód Nadziei! ZAPRASZAMY wszystkich gorąco!

Pochód wyruszy o godz. 16.30 z placu zieleni przy ul. Sanockiej (boczna Komandorskiej i Ślężnej) i około godz. 17.30 dotrze do Rynku, w którym zbudujemy tego dnia prawdziwe miasteczko zdrowia, zachęcając wrocławian do profilaktyki, regularnych badań i zdrowego trybu życia. Nie zabraknie również atrakcji artystycznych. Już od godziny 12 gwarantujemy dobrą zabawę i występy naszych Przyjaciół.

Program Krasnalowego Korowodu Nadziei 2019:

  • od 12.00Miasteczko Profilaktyki w Rynku
    bezpłatne badania przesiewowe dla dzieci, prowadzone przez lekarzy z Przylądka Nadziei • krwiobus • dentobus • rejestracja dawców szpiku
  • 13.00Bitwa Muzyczna w Rynku
  • 16.30 – start Korowodu Nadziei z placu przy ul. Sanockiej (boczna Komandorskiej i Ślężnej) i przemarsz przez miasto do Rynku
  • 17.30 – występy artystyczne na scenie w Rynku
  • 19.30 – koncert zespołu RAZ DWA TRZY “Ważne Piosenki”

Zapraszamy z całego serca do wspólnego przemarszu przez Wrocław!
Zbiórka o godzinie 16.00 przy ul. Sanockiej
Bądźcie z nami i zaproście znajomych!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!