Pomagam i wpłacam

100% celu w rekordowym tempie. Idziemy po kolejne rekordy

16 września 2023

Potrzebowaliśmy zaledwie 15 dni, żeby osiągnąć 100% celu, czyli 1 milion 200 tysięcy kilometrów i 120 tysięcy złotych na wsparcie dzieci z chorobą nowotworową. Darowiznę przekażą Partnerzy wyzwania: Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej i Grupa Impel.

Tak świetny wynik nie byłby możliwy bez ponad 11 tysięcy uczestników wyzwania, którzy od 1 września wykonywali różne aktywności fizyczne, byleby pomóc dzieciom chorym onkologicznie. To przede wszystkim ich zasługa, bo po raz kolejny udowodnili, że pomaganie nie ma barier i można wspierać na różne sposoby, dzięki Partnerowi technologicznemu wyzwania: aplikacji Activy.

Kontynuujemy wyzwanie i idziemy po rekord!

Jednak to nie koniec RakReatonu! Wyzwanie trwa do 30 września. Kolejne osoby mogą więc dołączać do RakReatonu, zakładając konto w Activy, a pozostałe zdobywać kilometry i punkty, tak jak dotychczas. Naszym aktualnym celem jest teraz śrubowanie rekordu i wykręcanie bezprecedensowych liczb. 

Pomóc w tym możesz także i Ty!

 

Pozostałe aktualności

27 września 2023

85 000 zł dzięki akcji “Biegam Dobrze”

Blisko 100 charytatywnych biegaczy w trzech biegach: 45. Nationale Nederlanden Maratonie Warszawskim, Nice To Fit You - Warszawskiej Dysze i Bridgestone Sztafecie Maratońskiej uzbierało dla nas aż 85 000 zł!

27 września 2023

Osiągnęliśmy 100% wyzwania Artgeist!

Zaledwie 5 dni 12 300 uczestników RakReatonu potrzebowało, aby osiągnąć dodatkowe 400 tysięcy kilometrów dla dzieci z chorobą nowotworową.

21 września 2023

Firma Artgeist – nowy Partner RakReatonu i nowy cel wyzwania!

Miło nam poinformować, że firma Artgeist została trzecim Partnerem tegorocznej edycji RakReatonu. Dzięki czemu mamy przed sobą nowe cel. Jeśli do końca września uda nam się ubierać jeszcze 400 tysięcy kilometrów, wówczas artgeist przekaże dodatkowe 40 tysięcy złotych na wsparcie dzieci z nowotworami.   

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Przekaż 1,5% podatku