Pomagam i wpłacam

100% celu w rekordowym tempie. Idziemy po kolejne rekordy

16 września 2023

Potrzebowaliśmy zaledwie 15 dni, żeby osiągnąć 100% celu, czyli 1 milion 200 tysięcy kilometrów i 120 tysięcy złotych na wsparcie dzieci z chorobą nowotworową. Darowiznę przekażą Partnerzy wyzwania: Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej i Grupa Impel.

Tak świetny wynik nie byłby możliwy bez ponad 11 tysięcy uczestników wyzwania, którzy od 1 września wykonywali różne aktywności fizyczne, byleby pomóc dzieciom chorym onkologicznie. To przede wszystkim ich zasługa, bo po raz kolejny udowodnili, że pomaganie nie ma barier i można wspierać na różne sposoby, dzięki Partnerowi technologicznemu wyzwania: aplikacji Activy.

Kontynuujemy wyzwanie i idziemy po rekord!

Jednak to nie koniec RakReatonu! Wyzwanie trwa do 30 września. Kolejne osoby mogą więc dołączać do RakReatonu, zakładając konto w Activy, a pozostałe zdobywać kilometry i punkty, tak jak dotychczas. Naszym aktualnym celem jest teraz śrubowanie rekordu i wykręcanie bezprecedensowych liczb. 

Pomóc w tym możesz także i Ty!

 

Pozostałe aktualności

17 czerwca 2024

Spotkanie hemofilików i ich rodzin we Wrocławiu

Po pandemicznej przerwie młodzi pacjenci z hemofilią i ich rodziny ponownie mogły się spotkać, wymienić doświadczeniami i porozmawiać z ekspertami... a nawet poznać trochę sztuk walki i posłuchać historii ultratriatlonisty.

22 maja 2024

Pomóż nam uzbierać 150 000 tysięcy na leczenie Nadii!

Nadia jest po dwóch przeszczepach szpiku. Pierwszy przeszczep szpiku niestety się nie przyjął. Po drugim Nadia zmaga się z graftem skórnym i groźnym wirusem. Dlatego potrzebujemy Twojej pomocy, żeby organizm Nadii znów nie odrzucił przeszczepu.

13 maja 2024

Trwają zapisy na XVII Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży

Trwają zapisy na XVII Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży, które już 8 czerwca odbędą się na Stadionie Lekkoatletycznym we Wrocławiu.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!