Pomagam i wpłacam

Dzień Dziecka pod Przylądkiem Nadziei – za nami wspaniałe święto z licznymi atrakcjami

1 czerwca 2022

 

Świętowaliśmy dziś Dzień Dziecka w “Przylądku Nadziei”. Nasi podopieczni otrzymali prezenty. Czekało też na nich mnóstwo atrakcji. Było robienie zwierzątek z baloników, pokazy strażaków, straży miejskiej, a także zajęcia z programowania robotów Photon, warsztaty plastyczne, ogromne bańki mydlane i wizyta Złomka! Dziękujemy wszystkim firmom, instytucjom, darczyńcom i wolontariuszom za sprawienie dzieciom wielkiej frajdy!

Dzień Dziecka trwa dla nas cały rok! To właśnie dzieci i młodzież chore na nowotwory i ich potrzeby są zawsze w centrum naszych myśli i działań. Każdy projekt, inicjatywę zaczynamy z pytaniem, jak to, co zrobimy, poprawi jakość leczenia, zwiększy szanse na wyleczenie, jak przysłuży się dobrostanowi naszych podopiecznych.

Ważne jest dla nas, co możemy podarować dzieciom nie tylko w tym dniu. Oprócz prezentów i atrakcji – myślimy dziś o ich przyszłości, edukacji, zwiększaniu poczucia własnej wartości, wyrównywaniu szans. Dlatego inicjujemy dziś program “Podaruj Rozwój” w “Przylądku Nadziei”. Koncentrujemy nasze działania na długofalowym wsparciu dzieci – organizujemy zajęcia z programowania robotów Photon, akcję korespondowania po angielsku z innymi dziećmi ze szpitali onkologicznych na świecie, tworzymy wypożyczalnię tabletów z edukacyjnymi apkami, planujemy zakup pomocy terapeutycznych stosowanych u sportowców – Fitlight.

Życzymy Wam Kochane Dzieciaki, abyście mogły wieść wolne od choroby dzieciństwo. Szybkiego powrotu do zdrowia, rychłego spotkania z całą rodziną i przyjaciółmi i spełnienia wszystkich Waszych marzeń!

Partnerzy Dnia Dziecka

Pozostałe aktualności

15 sierpnia 2022

ONKOinfolinia dla rodziców – 16.08 – 19.08.2022

W związku z uruchomieniem ONKOinfolinii zapraszamy rodziców do kontaktu z lekarzami z kliniki Przylądek Nadziei, którzy postarają się wyczerpująco odpowiedzieć na Państwa pytania, jak również udzielić pomocnych informacji na tematy związane z chorobą onkologiczną czy hematologiczną dziecka, leczeniem za granicą i terapiami alternatywnymi.

11 sierpnia 2022

Dziaramy i pomagamy – akcja charytatywna na rzecz dzieci chorych onkologicznie w ramach Kampanii Złotej Wstążki

Tatuatorzy z całej Polski jednoczą siły! Będą nie tylko dziarać, ale i pomagać. „Dziaramy i Pomagamy” to wspólna inicjatywa: 71INK Tattoo, INKsearch.co oraz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

23 czerwca 2022

MURAL DISNEYA WE WROCŁAWSKIM SZPITALU PRZYLĄDEK NADZIEI

Wyjątkowe murale szpitalne z postaciami z filmów Disneya, Pixara, Marvela i Star Wars pojawią się w 18 szpitalach w Europie i na Bliskim Wschodzie. Ich obecność pomoże zmniejszyć lęk i niepokój oraz wzmocni odporność emocjonalną dzieci. W Polsce udało się zainstalować pierwszy mural w wrocławskiej Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej – Przylądek Nadziei.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam