Pomagam i wpłacam

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

25 lipca 2021

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

Rajmund, Piotrek, Ireneusz, Marek, Piotr i Maciej, wspierani logistycznie przez Roberta i Tomasza wyruszyli z Wisztyńca, na styku granic Polski, Litwy i Rosji, by przemierzając Szlak Green Velo, po 5 dniach dotrzeć do Siemiatycz.

Trasa Green Tour do Przylądka Nadziei:

  • Wisztyniec – Płaska (130 km)
  • Płaska – Gugny (108 km)
  • Gugny – Supraśl (108 km)
  • Supraśl – Teremiski (136 km)
  • Teremiski – Siemiatycze (112 km)

Dla rowerowych śmiałków był to sposób na aktywny urlop, ale postanowili połączyć go z ideą pomagania. Fundacja Orange ufundowała rowerzystom grant, dzięki któremu do dzieci z naszej kliniki trafił profesjonalny, w pełni wyposażony laptop. Ale NIE KONIEC NA TYM, bo w zbiórce wśród pracowników działu RI Orange, organizatorzy zebrali pieniądze na zakup drugiego, identycznego zestawu!

Rajmund i Piotrek przyjechali właśnie do Przylądka Nadziei, żeby przekazać te wspaniałe prezenty na ręce naszej pani pedagog Danieli, a wszystkim dzieciom z Przylądka złożyć życzenia zdrowia i siły w imieniu całej rowerowej drużyny.

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyzwanie drużyny Orange Polska

Kochani, jesteście wspaniałymi Przyjaciółmi i dajecie nam wszystkim MNÓSTWO dobrej energii i radości! Rajmund, Piotrek, Ireneusz, Marek, Piotr i Maciej, Robert, Tomasz: DZIĘKUJEMY!

I poprosimy o WIELKIE brawa i gratulacje dla całej rowerowej ekipy!

Pozostałe aktualności

16 września 2021

Złota Wstążka. Debata ekspertów

W dniu 15 września o godzinie 13.30 miała miejsce debata najznamienitszych specjalistów w dziedzinie onkologii dziecięcej, poświęcona leczeniu białaczki w Polsce i na świecie: wyzwaniom, jakie stoją i mogą pojawić się przed medycyną oraz perspektywom rozwoju i skuteczności terapii. Zapraszamy do jej obejrzenia!

7 września 2021

Kampanię “Złota Wstążka” mięliśmy zacząć z przytupem i… tak właśnie było!

Zbieranie kilometrów w ramach projektu RakReaton, bezpłatne badania USG dzieci oraz uroczysta inauguracja kampanii "Złota Wstążka" - 4 września był kolorowym i radosnym dniem pełen uśmiechu, radości i pomagania!

23 sierpnia 2021

NIE nowotworom u dzieci – bezpłatne badania USG dla dzieci już 4 września!

Mówimy NIE NOWOTWOROM U DZIECI! Dlatego zapraszamy dzieciaki na BEZPŁATNE badania USG, które odbędą się we współpracy z Fundacją Ronalda McDonalda w ramach kampanii  Złota Wstążka!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam