Pomagam i wpłacam

Odważ się Pomagać – CEO wspierają Kampanię Złotej Wstążki!

5 września 2023

W niedzielę 3 września na Torze Wyścigów Konnych Służewiec zebrała się drużyna do zadań specjalnych – Prezeski i Prezesi firm, którzy wsparli działania Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” podczas wyjątkowej akcji Odważ się Pomagać!

To już drugi raz, kiedy wspólnie przełamywaliśmy bariery i pokonywaliśmy strach. Do tradycji wydarzenia weszła między innymi kąpiel w wannie z lodem, przejście po ścieżce z LEGO czy ujarzmianie mechanicznego byka, ale w tym roku zmagaliśmy się też z nowymi atrakcjami. Ludzkie kręgle, blender bike, slalom z tacą czy bungee run, choć zdecydowanie spotkały się z entuzjazmem, musiały ustąpić pola chyba najbardziej emocjonującemu zadaniu, czyli zjedzeniu surstromminga, fermentowanego śledzia wprost ze Szwecji.

Na szczęście nie brakowało ani zapału, ani determinacji – CEOs, zagrzewani przez swoich najbliższych do pokonywania wyzwań, pokazali w tym roku prawdziwą odwagę. Każdy z uczestników ukończył wszystkie 10 zadań i otrzymał wyjątkowy złoty medal, poświadczający, że nic nie jest mu straszne.

Ale wspólne gry, zabawy i wyzwania to tylko część tego wydarzenia. Każdy uczestnik i każda uczestniczka wpłacili wpisowe – cegiełkę na rzecz Fundacji w wysokości 5.000 zł, a partner wydarzenia, Attis Broker, podwoił wpłatę. To chyba właśnie świadomość wsparcia, jakie niesie ze sobą uczestnictwo w Odważ się Pomagać, uskrzydliło uczestniczki i uczestników w to niedzielne popołudnie. Spędziliśmy razem niezwykle radosne godziny w doborowym towarzystwie – były z nami zarówno rodziny prezesów i prezesek, jak i dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Już wiemy, jakie będzie pierwsze wyzwanie przyszłorocznej edycji wydarzenia – każdy uczestnik będzie musiał podzielić się radością i adrenaliną, jaką przynosi wspólne pomaganie, przez zaproszenie przynajmniej jednej dodatkowej osoby do wzięcia udziału w Odważ się Pomagać!

Już wkrótce na kanałach społecznościowych Fundacji pojawi się relacja z wydarzenia.

Organizator

Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.
Fundacja otacza opieką dzieci i nastolatków z chorobą nowotworową oraz ich rodziny na każdym etapie leczenia. Umożliwia dostęp do światowych osiągnięć onkologii dziecięcej i najnowszych metod leczenia. Buduje społeczną świadomość problematyki chorób nowotworowych u dzieci i nastolatków, w tym podczas akcji i kampanii takich, jak Kampania „Złotej Wstążki”.

Pozostałe aktualności

27 września 2023

85 000 zł dzięki akcji “Biegam Dobrze”

Blisko 100 charytatywnych biegaczy w trzech biegach: 45. Nationale Nederlanden Maratonie Warszawskim, Nice To Fit You - Warszawskiej Dysze i Bridgestone Sztafecie Maratońskiej uzbierało dla nas aż 85 000 zł!

27 września 2023

Osiągnęliśmy 100% wyzwania Artgeist!

Zaledwie 5 dni 12 300 uczestników RakReatonu potrzebowało, aby osiągnąć dodatkowe 400 tysięcy kilometrów dla dzieci z chorobą nowotworową.

21 września 2023

Firma Artgeist – nowy Partner RakReatonu i nowy cel wyzwania!

Miło nam poinformować, że firma Artgeist została trzecim Partnerem tegorocznej edycji RakReatonu. Dzięki czemu mamy przed sobą nowe cel. Jeśli do końca września uda nam się ubierać jeszcze 400 tysięcy kilometrów, wówczas artgeist przekaże dodatkowe 40 tysięcy złotych na wsparcie dzieci z nowotworami.   

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Przekaż 1,5% podatku