Pomagam i wpłacam

RakReaton - biegasz, jeździsz, pomagasz!

I w tym roku rzucamy ogólnopolskie wyzwanie: Pokonajmy we wrześniu milion kilometrów, a nasi Partnerzy przekażą pieniądze na leczenie dzieci chorych na nowotwory.

Już we wrześniu zapraszamy firmy oraz osoby indywidualne do wzięcia udziału w wyzwaniu RakReaton – zbierzmy razem milion kilometrów!

W tym roku po raz trzeci rzucamy ogólnopolskie wyzwanie: pokonajmy we wrześniu milion kilometrów, a nasi Partnerzy przekażą pieniądze na rzecz dzieci z chorobą nowotworową. A dlaczego we wrześniu? Ponieważ jest to światowy miesiąc świadomości nowotworów dziecięcych.

Wrześniowa edycja RakReatonu jest częścią Kampanii Złotej Wstążki. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na rolę i potrzebę wsparcia psychospołecznego dzieci z chorobą nowotworową oraz ich rodzin. Muszą oni zmagać się z wieloma wyzwaniami i trudności – na poziomie mentalnym, emocjonalnym, społecznym i finansowym. Potrzebują wsparcia pedagoga, psychologa i innych specjalistów w jak najszerszym zakresie, w trosce o ich dobrostan, na każdym etapie choroby.

Dołącz do Rakreatonu! Pokonajmy we wrześniu milion kilometrów, a Partnerzy wydarzenia – Grupa Impel oraz Fundacja Lotto przekażą 120 tysięcy złotych na rzecz dzieci chorych na nowotwory. Wspieraj je każdym pokonanym kilometrem.

RAKREATON. WYZWANIE DLA FIRM

Zapraszamy firmy do wzięcia udziału w 3.edycji RakReatonu. Możecie świetnie się bawić, rywalizować w zespołach lub indywidualnie, a przy okazji wspierać i pomagać dzieciom chorującym na nowotwory i ich bliskim! Sprawdź poniżej, jak możesz zgłosić swoją firmę. Liczy się każdy wysiłek fizyczny – spacer, nordic walking, bieg, jazda na rowerze, hulajnodze czy na rolkach. Szczegóły znajdziesz na https://rakreaton2022.activy.app/pl/.

Dlaczego warto wziąć udział w RakReatonie?

 • Zintegrujesz pracowników i dasz okazję do pozytywnej rywalizacji pomiędzy zespołami,
 • Zwiększysz ich zaangażowanie i motywację poprzez udział w wydarzeniu na rzecz dzieci chorych na nowotwory i ich rodzin,
 • Zaangażujesz się w rozwiązanie ważnego problemu społecznego, co wpłynie na employer branding,
 • Promujesz swoją markę i budujesz pozytywny wizerunek wśród klientów i pozostałych interesariuszy.

Jak można wziąć udział
w RakReatonie i pomóc dzieciom chorym na raka?

 • Zgłoś swoją firmę do wyzwania. Skontaktuj się z Bernadettą Kędrą,
  tel.: + 48 539 095 571
  , albo napisz: bernadetta.kedra@naratunek.org 
 • Wpłać wpisowe – 15 tysięcy złotych na rzecz dzieci chorych na raka.
 • Partner Technologiczny RakReatonu utworzy dla Was dedykowaną drużynę w ramach wyzwania, dostarczy pakiet materiałów promocyjnych oraz statystyki.
 • Zaproś pracowników, wspólnie realizujcie cel, a na koniec otrzymasz statystyki zespołu.

Otrzymacie od nas:

 • Podsumowujące wyzwanie statystyki,
 • Komplet materiałów o Fundacji i wyzwaniu do komunikacji wewnętrznej firmy,
 • Medale dla pierwszych trzech osób na podium rywalizacji,
 • Promocję Waszej firmy na naszych kanałach w mediach społecznościowych i na stronie kampanii www.zlotawstazka.pl

Jak zbierać kilometry?

Pracownikom Twojej firmy udział w RakReatonie umożliwia aplikacja Activy. Wystarczy ją pobrać i zainstalować -> https://rakreaton2022.activy.app/pl/

 

1

Po ściągnięciu aplikacji Activy z Google Play lub AppStore, rejestrujesz się i dołączasz do otwartego wyzwania pod nazwą “RakReaton – ratujemy dzieci chore na nowotwory” już od 1 września. Sama wybierasz / sam wybierasz rodzaj aktywności: może to być bieganie (spacer, jogging i nordic walking też się tutaj liczą!) i jazda na rowerze. Można wybrać każdą z powyższych form rekreacji.

 

2

Jest też opcja połączenia konta z aplikacjami: Strava, Garmin Connect lub Polat Flow. Nie trzeba rezygnować z dotychczasowych aplikacji. Uwaga! Trasy będą zapisywane dopiero od momentu zsynchronizowania kont.

 

3

Ruszajcie, kiedy macie ochotę. Nigdzie nie deklarujecie swoich zamiarów, ale pamiętajcie, że im więcej aktywności pracowników Twojej firmy, tym lepszy wynik ogólnego wyzwania!

 

4

Podzielcie się swoimi postępami z wyzwania w mediach społecznościowych, koniecznie dodając do postu hasztagi #rakreaton i #zlotawstazka.

5

Uczestnicy firmowego wyzwania otrzymają dyplomy od naszej Fundacji.

 

 

 

 

Regulamin wyzwania znajdziesz TUTAJ.

Pobierz logotypy

RakRearton logoPOBIERZ

Złota Wstążka logoPOBIERZ

Partnerzy akcji:

Partner technologiczny:

ACTIVY
 

 

 

 

 

 

 

Każdy kilometr to wsparcie finansowe na walkę z nowotworami u dzieci. Wspieraj dzieci każdym pokonanym kilometrem!

TO DZIAŁA!

# 2 000 000 km
# 15 000 osób
# 200 000 zł na rzecz dzieci z chorobą nowotworową
W ubiegłych latach RakReaton okazał się ogromnym sukcesem! Dzięki zaangażowaniu zarządów oraz działów PR czy HR, w wyzwaniu wzięli udział pracownicy wielu firm, które postanowiły pomóc dzieciom z chorobą nowotworową. RakReaton w jednych firmach był okazją do sportowej rywalizacji między działami i oddziałami, w innych do współpracy przy osiąganiu celu, a dla wielu pracowników okazją do ustanowienia osobistych rekordów i pochwalenia się nimi.

 

Byli z nami m.in:

 • Arcadis
 • PwC,
 • SGB Bank
 • Grupa Impel
 • CMS
 • Fundacja UNUM
 • Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej

Kontakt

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!
Ewa Harapin, ewaharapin@naratunek.org, tel. 734 796 046.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Przekaż 1,5% podatku