Pomagam i wpłacam

RakReaton - biegasz, jeździsz, pomagasz!

I w tym roku rzucamy ogólnopolskie wyzwanie: Pokonajmy we wrześniu milion kilometrów, a nasi Partnerzy przekażą pieniądze na leczenie dzieci chorych na nowotwory.

Już we wrześniu zapraszamy firmy oraz osoby indywidualne do wzięcia udziału w wyzwaniu RakReaton – zbierzmy razem milion kilometrów!

W tym roku po raz trzeci rzucamy ogólnopolskie wyzwanie: pokonajmy we wrześniu milion kilometrów, a nasi Partnerzy przekażą pieniądze na rzecz dzieci z chorobą nowotworową. A dlaczego we wrześniu? Ponieważ jest to światowy miesiąc świadomości nowotworów dziecięcych.

Wrześniowa edycja RakReatonu jest częścią Kampanii Złotej Wstążki. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na rolę i potrzebę wsparcia psychospołecznego dzieci z chorobą nowotworową oraz ich rodzin. Muszą oni zmagać się z wieloma wyzwaniami i trudności – na poziomie mentalnym, emocjonalnym, społecznym i finansowym. Potrzebują wsparcia pedagoga, psychologa i innych specjalistów w jak najszerszym zakresie, w trosce o ich dobrostan, na każdym etapie choroby.

Dołącz do Rakreatonu! Pokonajmy we wrześniu milion kilometrów, a Partnerzy wydarzenia przekażą pieniądze na rzecz dzieci chorych na nowotwory. Wspieraj je każdym pokonanym kilometrem.

RAKREATON. WYZWANIE DLA FIRM

Zapraszamy firmy do wzięcia udziału w 3.edycji RakReatonu. Możecie świetnie się bawić, rywalizować w zespołach lub indywidualnie, a przy okazji wspierać i pomagać dzieciom chorującym na nowotwory i ich bliskim! Liczy się każdy wysiłek fizyczny – spacer, nordic walking, bieg, jazda na rowerze, hulajnodze czy na rolkach.

Dlaczego warto wziąć udział w RakReatonie?

 • Zintegrujesz pracowników i dasz okazję do pozytywnej rywalizacji pomiędzy zespołami,
 • Zwiększysz ich zaangażowanie i motywację poprzez udział w wydarzeniu na rzecz dzieci chorych na nowotwory i ich rodzin,
 • Zaangażujesz się w rozwiązanie ważnego problemu społecznego, co wpłynie na employer branding,
 • Promujesz swoją markę i budujesz pozytywny wizerunek wśród klientów i pozostałych interesariuszy.

Jak można wziąć udział w RakReatonie i pomóc dzieciom chorym na raka?

 • Zgłoś swoją firmę do wyzwania. Skontaktuj się z Bernadettą Kędrą, tel.: + 48 539 095 571, albo napisz: bernadettakedra@naratunek.org
 • Wpłać wpisowe – 15 tysięcy złotych na rzecz dzieci chorych na raka.
 • Partner Technologiczny RakReatonu utworzy dla Was firmowe, zamknięte wyzwanie rekrutacyjne w aplikacji Activy.
 • Twoi pracownicy dołączają do wyzwania. Rywalizują ze sobą lub wspólnie realizują założony cel.

Otrzymacie od nas:

 • Podsumowujące wyzwanie statystyki,
 • Komplet materiałów o Fundacji i wyzwaniu do komunikacji wewnętrznej firmy,
 • Medale dla pierwszych trzech osób na podium rywalizacji,
 • Promocję Waszej firmy na naszych kanałach w mediach społecznościowych i na stronie kampanii www.zlotawstazka.pl

Jak zbierać kilometry?

Pracownikom Twojej firmy udział w RakReatonie umożliwia aplikacja Activy. Wystarczy ją pobrać i zainstalować -> https://rakreaton2021.activy.app/pl/ 

1

Po ściągnięciu aplikacji Activy z Google Play lub AppStore, rejestrujesz się i dołączasz do otwartego wyzwania pod nazwą “RakReaton – ratujemy dzieci chore na raka” już od 1 września. Sama wybierasz / sam wybierasz rodzaj aktywności: może to być bieganie (spacer, jogging i nordic walking też się tutaj liczą!) i jazda na rowerze. Można wybrać każdą z powyższych form rekreacji.

2

Jest też opcja połączenia konta z aplikacjami: Strava, Garmin Connect lub Polat Flow. Nie trzeba rezygnować z dotychczasowych aplikacji. Uwaga! Trasy będą zapisywane dopiero od momentu zsynchronizowania kont.

3

Ruszajcie, kiedy macie ochotę. Nigdzie nie deklarujecie swoich zamiarów, ale pamiętajcie, że im więcej aktywności pracowników Twojej firmy, tym lepszy wynik ogólnego wyzwania!

4

Podzielcie się swoimi postępami z wyzwania w mediach społecznościowych, koniecznie dodając do postu hasztagi #rakreaton i #zlotawstazka.

5

Uczestnicy firmowego wyzwania otrzymają nagrody również od naszej Fundacji!

 

DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

Jak możesz dołączyć?

Dzieci chore na nowotwory i ich bliscy nie mogą walczyć same – okażmy im pomoc i wsparcie!

Podejmij we wrześniu wyzwanie sportowe i wspólnie osiągnijmy nasz cel – milion pokonanych kilometrów! Nie musisz być sportowcem, aby wziąć udział w RakReatonie! Liczy się każdy wysiłek fizyczny – spacer, nordic walking, bieg, jazda na rowerze.

Jak zbierać kilometry?

Udział w wyzwaniu rekreacyjnym umożliwia aplikacja Activy. Wystarczy ją pobrać i zainstalować: https://rakreaton2021.activy.app/pl/

1

Po ściągnięciu aplikacji Activy z Google Play lub AppStore, rejestrujesz się i dołączasz do otwartego wyzwania pod nazwą “RakReaton – ratujemy dzieci chore na raka” już od 1 września. Sama wybierasz / sam wybierasz rodzaj aktywności: może to być bieganie, spacer, jogging i nordic walking, jazda na rowerze czy hulajnodze.

2

Jest też opcja połączenia konta z aplikacjami: Strava, Garmin Connect lub Polat Flow. Nie trzeba rezygnować z dotychczasowych aplikacji. Uwaga! Trasy będą zapisywane dopiero od momentu zsynchronizowania kont.

3

Ruszasz się, kiedy masz ochotę. Nigdzie nie deklarujesz swoich zamiarów, ale pamiętaj, że im więcej Twojej aktywności, tym lepszy wynik ogólnego wyzwania!

4

Podziel się swoimi postępami z wyzwania w mediach społecznościowych, koniecznie dodając do wpisu hasztag #rakreaton i #zlotawstazka.

5

Możesz wpłacić wpisowe na konto Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Ten krok nie jest obowiązkowy, bo udział w wyzwaniu jest bezpłatny. Będzie nam miło, jeśli dołożysz swoją cegiełkę w postaci dowolnej wpłaty na rzecz poprawy jakości leczenia dzieci chorych na nowotwory.

6

Za udział w akcji otrzymasz dyplom.

7

Dołącz do RakReatonu w dowolnym czasie od 1 do 30 września. Podczas trwania wyzwania zaproś znajomych i rodzinę do wzięcia udziału razem z Tobą!

8

Regulamin wyzwania znajdziesz TUTAJ.

Pobierz logotypy

RakRearton logoPOBIERZ

Złota Wstążka logoPOBIERZ

Partnerzy akcji:

Partner technologiczny:

ACTIVY
 

 

 

 

 

 

 

Każdy kilometr to wsparcie finansowe na walkę z nowotworami u dzieci. Wspieraj dzieci każdym pokonanym kilometrem!

TO DZIAŁA!

# 1 000 000 km
# 7 147 osób
# 100 000 zł na leczenie dzieci
W ubiegłym roku RakReaton okazał się ogromnym sukcesem! Dzięki zaangażowaniu zarządów oraz działów PR czy HR, w zabawie wzięli udział pracownicy wielu firm, które postanowiły pomóc dzieciom z Przylądka Nadziei. RakReaton w jednych firmach był okazją do sportowej rywalizacji miedzy działami i oddziałami, w innych do współpracy przy osiąganiu celu, a dla wielu pracowników okazją do ustanowienia osobistych rekordów i pochwalenia się nimi.

 

Byli z nami m.in:

 • Arcadis
 • PwC,
 • SGB Bank
 • Grupa Impel
 • CMS
 • Fundacja UNUM
 • Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej

Kontakt

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!
Ewa Harapin, ewaharapin@naratunek.org, tel. 734 796 046.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam