Pomagam i wpłacam

Wojtek i Zosia idą na radioterapię. Przewodnik dla dzieci przechodzących radioterapię

Poradnik, który oddajemy w Wasze ręce w prosty sposób tłumaczy, jak należy przygotować się do naświetlań i w jaki sposób przebiega radioterapia.

Drodzy Rodzice, w Wasze ręce oddajemy kolejny przewodnik dla dzieci poddanych leczeniu przeciwnowotworowemu. Książeczka w prosty sposób tłumaczy, jak należy przygotować się do naświetlań i w jaki sposób przebiega radioterapia.

Mamy nadzieję, że dzięki temu przewodnikowi temat naświetlań przestanie być dla dzieci i rodziców tajemnicą, natomiast przystępnie napisana historia Zosi i Wojtka pozwoli oswoić się z radioterapią.

Rodziców i opiekunów zachęcamy do czytania książeczki wspólnie z dziećmi, żeby żadne pytania dotyczące radioterapii nie pozostały bez odpowiedzi.

Koordynatorkami przewodnika „Wojtek i Zosia idą na radioterapię”, odpowiadającymi za publikację w języku polskim były: Ewy Zygadło-Kozaczuk z Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, Olga Fedorowicz i Krystyna Okoniewska z Zespołu Farmacji Klinicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu oraz Katedry i Zakładu Farmakologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Książka w wersji papierowej, wydana przez Fundację “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” dostępna jest bezpłatnie dla podopiecznych Fundacji, pacjentów kliniki Przylądek Nadziei i ich rodzin. Udostępniamy ją Wam bezpłatnie również w wersji elektronicznej.

Życzymy miłej lektury!

 

Pobierz poradnik w PDF (3,6 MB)

 

Książkę możesz pobrać bezpłatnie. Będziemy wdzięczni, jeśli w zamian przekażesz niewielką kwotę na leczenie i opiekę nad dziećmi z kliniki Przylądek Nadziei. Taki dar serca możesz przekazać przez stronę www.naratunek.org/pomagam

Dziękujemy!

Publikacja w języku polskim powstała dzięki wsparciu:

NETTLEAMGEN

Polskie Stowarzyszenie Farmaceutów Onkologicznych. Stowarzyszenie jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Farmacji Onkologicznej (ESOP) oraz Europejskiej Organizacji Przeciwrakowej (ECCO)

 

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!