Pomagam i wpłacam

11. Koncert Nadziei – Capitalne Duety dla dzieci chorych na raka

5 listopada 2021

Fundacja “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” ma ogromny zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykłe, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Już 6 grudnia 2021 roku w Teatrze Muzycznym Capitol organizujemy 11. Koncert Nadziei. W ten wyjątkowy wieczór artyści i publiczność wspólnie wyciągają pomocną dłoń do dzieci chorych na raka, małych pacjentów wrocławskiej kliniki Przylądek Nadziei.

11. Koncert Nadziei – Capitalne Duety jest symbolem walki z wykorzystaniem tego co dobre i piękne. Naszą siłą będą jedyne w swoim rodzaju wykonania ponadczasowych przebojów, które wszyscy znamy – śpiewające je duety zyskały dzięki nim sławę i nieśmiertelność.

Tym razem przedstawiciele firm będą mieli okazję wystąpić w duecie ze znamienitymi aktorami Teatru Muzycznego Capitol. Takiego połączenia Wrocław jeszcze nie widział!

Serdecznie zapraszamy również Państwa. Zasiadając na widowni nie tylko przeżyjecie niezwykłe chwile, ale dodatkowo pomożecie w powrocie do zdrowia dzieciom. To one są cichymi bohaterami Koncertu Nadziei, bo to na ich rzecz organizujemy to wielkie wydarzenie.

Cały dochód z biletów przeznaczamy na leczenie małych pacjentów Przylądka Nadziei, najnowocześniejszego szpitala onkologii dziecięcej w Polsce.

W 2019 udało nam się zebrać ponad pół miliona złotych, za które mogliśmy kupić nierefundowane leki ratujące życie i opłacić kosztowne terapie. Wierzymy, że i w tym roku dzięki Państwa zaangażowaniu Koncert Nadziei będzie wielką pomocą dla dzieci mierzących się z bardzo poważną chorobą.

Dziękujemy i do zobaczenia we Wrocławskim Teatrze Muzycznym Capitol!

Szczegóły:

• 6 grudnia 2021, godz. 20.00
Prowadzenie: Paweł Gołębski i Konrad Imiela
Scenariusz: Wojciech Rembikowski
Kierownictwo muzyczne: Adam Skrzypek
Aranżacje: Grzegorz Rdzak i Adam Skrzypek
Przygotowanie wokalne: Magdalena Śniadecka-Skrzypek

Występują:

Aktorzy Capitolu: Justyna Antoniak, Artur Caturian, Adrian Kąca, Tomasz Leszczyński, Cezary Studniak, Justyna Szafran, Emose Uhunmwangho

oraz Przyjaciele Fundacji: Wojciech Rembikowski, Wojciech Trąpczyński, Jan Michalak, Anna Wojtas-Gaweł, Justyna Hnatów, Adrian Otrębski, Piotr Kłapkowski, Lech Kwartowicz, Radosław Woźniak. Mateusz Wronkowski, Michał Skorek, Michał Para, Ewa Chrzanowska, Mariola Rozmus, Julia Szynkaruk.

Bilety są już w sprzedaży


Partnerzy Koncertu

Arcadis

Bodzio

EFL

Erbud

Impel

KIA GAM

Kruk SA

Santander

Techland

Vantage Development

 

 

Mercedes-Benz Grupa Wróbel

Sofomo

Sofomo


Patroni Koncertu

Prezydent Wrocławia

Marszałek Województwa Dolnośląskiego

Wojewoda Dolnośląski Starosta Powiatowy

 


Patroni medialni Koncertu

Gazeta Wyborcza

Gazeta Wrocławska

Kocham Wrocław

 

Pozostałe aktualności

1 października 2021

ONKOMOCNI – 218283* – Potęga Wspomnień

Jak przeżywa chorobę trzylatek? Jak smakuje chemioterapia? Mama czy tata – kogo widzi się częściej przy łóżku chorego dziecka? Dlaczego w klinice onkologicznej pachniało morzem i z jakiego powodu szpital kojarzy się z lotniskiem? Wszystkiego dowiecie się ze szczególnej książki „ONKOMOCNI – 218283* – Potęga Wspomnień”.

16 września 2021

Złota Wstążka. Debata ekspertów

W dniu 15 września o godzinie 13.30 miała miejsce debata najznamienitszych specjalistów w dziedzinie onkologii dziecięcej, poświęcona leczeniu białaczki w Polsce i na świecie: wyzwaniom, jakie stoją i mogą pojawić się przed medycyną oraz perspektywom rozwoju i skuteczności terapii. Zapraszamy do jej obejrzenia!

7 września 2021

Kampanię “Złota Wstążka” mięliśmy zacząć z przytupem i… tak właśnie było!

Zbieranie kilometrów w ramach projektu RakReaton, bezpłatne badania USG dzieci oraz uroczysta inauguracja kampanii "Złota Wstążka" - 4 września był kolorowym i radosnym dniem pełen uśmiechu, radości i pomagania!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam