Pomagam i wpłacam

Pomóż dzieciom chorym na raka

Wpłać datek Poznaj nasze dzieci

Pomóż dzieciom chorym na raka

Wpłać datek Poznaj nasze dzieci

O nas

Pomagamy dzieciom od 33 lat.

Od 1991 roku pomagamy dzieciom chorym na raka w powrocie do zdrowia. Przez ten czas wsparliśmy  tysiące dzieci.

Należymy do najbardziej rozpoznawalnych w Polsce fundacji, o czym świadczy fakt, że od wielu lat znajdujemy się w czołówce organizacji, które otrzymują najwięcej z tytułu 1,5%.

Pomagamy dzieciom w całej Polsce. Z naszej inicjatywy powstał “Przylądek Nadziei”, który dziś stanowi największy w Polsce dziecięcy ośrodek przeszczepowy.

Nasi Podopieczni i ich bliski mogą liczyć na stałe wsparcie Zespołu Wsparcia Psychospołecznego, który zapewnia kompleksową opiekę psychologiczną, a także terapię poprzez sztukę, film, czy muzykę. Wierzymy, że tak szeroki zakres działań jest dla rodzin skutecznym wsparciem w walce z rakiem.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Aktualności

17 czerwca 2024

Spotkanie hemofilików i ich rodzin we Wrocławiu

Po pandemicznej przerwie młodzi pacjenci z hemofilią i ich rodziny ponownie mogły się spotkać, wymienić doświadczeniami i porozmawiać z ekspertami... a nawet poznać trochę sztuk walki i posłuchać historii ultratriatlonisty.

22 maja 2024

Pomóż nam uzbierać 150 000 tysięcy na leczenie Nadii!

Nadia jest po dwóch przeszczepach szpiku. Pierwszy przeszczep szpiku niestety się nie przyjął. Po drugim Nadia zmaga się z graftem skórnym i groźnym wirusem. Dlatego potrzebujemy Twojej pomocy, żeby organizm Nadii znów nie odrzucił przeszczepu.

13 maja 2024

Trwają zapisy na XVII Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży

Trwają zapisy na XVII Dolnośląskie Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży, które już 8 czerwca odbędą się na Stadionie Lekkoatletycznym we Wrocławiu.

Nasi darczyńcy

HEADFOUND GmbH
ProCleaner
Ticketmaster
Santander Consumer Bank
IMPEL Group

Akcje fundacji

Fundacja każdego roku organizuje wyjątkowe wydarzenia, które pomagają nam pozyskiwać fundusze dla naszych podopiecznych.

Zobacz, jak działamy

Dla firm

Współpraca z Fundacją to doskonała okazja do wsparcia naszych podopiecznych, ale także wspaniała i wartościowa droga do zaangażowania pracowników, ocieplenia wizerunku Twojej firmy i wzmocnienia jej działań CSR. Mamy wiele sposobów na wspólne działania i aktywności - od akcji, które prowadzimy, aż po regularne wsparcie w ramach Programu Partnerstw.

Czytaj więcej

Wspieramy chore dzieci z całej Polski. Każde dziecko i jego bliscy noszą w sobie niepowtarzalną historię wartą opowiedzenia.

Poznaj historie chorych dzieci