Pomagam i wpłacam

1 czerwca zapraszamy na Hawaje

24 maja 2012

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, więc jak co roku przygotowaliśmy dla naszych podopiecznych moc niespodzianek.

Tym razem zapraszamy Was na zabawę w stylu hawajskim! Będziemy uczyć się tradycyjnego powitania ALOHA, malować hawajską flagę oraz ćwiczyć taniec HULA. Na dzieci czeka także wiele konkursów z nagrodami oraz kącik ze smakołykami.

Przygotowaliśmy również coś dla miłośników samochodów rajdowych, a także lotów balonowych. Na placu zabaw pojawią się bowiem prawdziwe auta biorące udział w wyścigach oraz balon, którym co prawda nie będzie można unieść się w powietrze, ale za to będzie okazja wsiąść do kosza balonowego i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Co poza tym? Będzie trampolina, kącik malowania buziek, gigantyczne bańki mydlane, zwierzaki z baloników i wiele innych atrakcji.

A ok. godz. 12.00 zapraszamy na malarsko-muzyczną ucztę. Wspólnie namalujemy wielki obraz, zagramy na 10 gigantycznych bębnach, posłuchamy młodzieżowego big bandu, a także obejrzymy wystawę obrazów namalowanych w trakcie warsztatów "Kolory Nadziei".

Zabawa rozpoczyna się 1 czerwca (piątek) o godz.10.30, na placu zabaw przy Domu Nadziei (Bujwida 42). A na dobry początek zagra dla nas prawdziwa orkiestra górnicza z Lubina!

 

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam