Pomagam i wpłacam

1 czerwca zapraszamy na Hawaje

24 maja 2012

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, więc jak co roku przygotowaliśmy dla naszych podopiecznych moc niespodzianek.

Tym razem zapraszamy Was na zabawę w stylu hawajskim! Będziemy uczyć się tradycyjnego powitania ALOHA, malować hawajską flagę oraz ćwiczyć taniec HULA. Na dzieci czeka także wiele konkursów z nagrodami oraz kącik ze smakołykami.

Przygotowaliśmy również coś dla miłośników samochodów rajdowych, a także lotów balonowych. Na placu zabaw pojawią się bowiem prawdziwe auta biorące udział w wyścigach oraz balon, którym co prawda nie będzie można unieść się w powietrze, ale za to będzie okazja wsiąść do kosza balonowego i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Co poza tym? Będzie trampolina, kącik malowania buziek, gigantyczne bańki mydlane, zwierzaki z baloników i wiele innych atrakcji.

A ok. godz. 12.00 zapraszamy na malarsko-muzyczną ucztę. Wspólnie namalujemy wielki obraz, zagramy na 10 gigantycznych bębnach, posłuchamy młodzieżowego big bandu, a także obejrzymy wystawę obrazów namalowanych w trakcie warsztatów "Kolory Nadziei".

Zabawa rozpoczyna się 1 czerwca (piątek) o godz.10.30, na placu zabaw przy Domu Nadziei (Bujwida 42). A na dobry początek zagra dla nas prawdziwa orkiestra górnicza z Lubina!

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam