10. Koncert Nadziei. Anita Lipnicka zagra dla dzieci chorych na raka

4 marca 2019

Fundacja “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” ma zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykłe, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Już 17 kwietnia w Narodowym Forum Muzyki organizujemy jubileuszowy, 10. Koncert Nadziei. W ten wyjątkowy wieczór artyści i publiczność wspólnie wyciągają pomocną dłoń do dzieci chorych na raka, małych pacjentów wrocławskiej kliniki Przylądek Nadziei.

Udział w tym szczególnym wydarzeniu wezmą:

  • Muzykujący Przyjaciele Fundacji z towarzyszeniem orkiestry DZIUBEK BAND w widowisku muzycznym “DZIECI ROCK&ROLLA“,  czyli największymi przebojami muzyki rozrywkowej.
  • Gwiazda wieczoru – Anita Lipnicka.

Serdecznie zapraszamy również Państwa. Zasiadając na widowni nie tylko przeżyjecie niezwykłe chwile, ale dodatkowo pomożecie w powrocie do zdrowia dzieciom. To one są cichymi bohaterami Koncertu Nadziei, bo to na ich rzecz organizujemy to wielkie wydarzenie.

Cały dochód z biletów i aukcji prowadzonych podczas imprezy przeznaczamy na leczenie małych pacjentów Przylądka Nadziei, najnowocześniejszego szpitala onkologii dziecięcej w Polsce.

Dwa lata temu udało nam się zebrać 750 tysięcy złotych, a podczas poprzedniej edycji Koncertu przekroczyliśmy milion! To prawdziwy unikat w skali całego kraju – nikomu na żadnym wydarzeniu artystycznym nie udało się do tej pory zgromadzić aż takiej kwoty. Wierzymy, że i tym razem uda nam się pobić nasz własny rekord. Ale żeby było to możliwe, potrzebna jest nam Państwa pomoc!

Dziękujemy i do zobaczenia w NFM!

Partnerzy Koncertu

Amazon

Arcadis

Bodzio

Credit Agricole

EFL

Erbud

Impel

Kruk SA

Santander

Techland

Vantage Development

Lipińscy Domy

Magnolia

GAM Fiat

Viessmann


Patroni Koncertu

Prezydent Wrocławia

Marszałek Województwa Dolnośląskiego

Wojewoda Dolnośląski


Patroni medialni Koncertu

Gazeta Wyborcza

Gazeta Wrocławska

Kocham Wrocław

Pozostałe aktualności

26 marca 2019

Uczestnicy I DESIGN pomagają dzieciom chorym na raka

I DESIGN to trzecia edycja dwudniowego wydarzenia promującego skuteczne działania marketingowe. Cały dochód ze sprzedaży biletów na warsztaty zostanie przekazany na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

20 marca 2019

Prawdziwy Beauty Day, czyli Dzień Kobiet w Przylądku Nadziei

8 marca w sali konferencyjnej w Przylądku świętowaliśmy Dzień Kobiet - I TO JAK! Nasza sala konferencyjna zamieniła się w prawdziwy salon piękności ze smakowitym poczęstunkiem.  Odwiedziły nas mamy, babcie, siostry naszych małych pacjentów oraz cały piękny zespół Przylądka.

19 marca 2019

Ruszyła sprzedaż Pakietu Nadziei – niezwykle kobiecych książek. Cudowny gest Czerwonej Szpilki

Czerwona Szpilka uruchomiła sprzedaż niezwykle kobiecego pakietu książek: "Pakiet Nadziei – Kreowanie wizerunku: Kolor + Kształt" z logo Przylądka Nadziei. Każdy sprzedany zestaw to pomoc dla dzieci chorych na raka.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Przekaż 1% podatku