Pomagam i wpłacam

29. Hasco-Lek Maraton już za nami

11 września 2011

Niedziela, 11 września, była dniem pełnym emocji zarówno dla biegaczy 29. Hasco-Lek Maratonu Wrocław, jak i dla licznie przybyłych kibiców. I to nie tylko za sprawą ponad 42. kilometrowego dystansu, jaki organizatorzy przygotowali dla maratończyków, ale i panującej wysokiej temperatury powietrza, która znacznie utrudniała bieg. Mimo to, zwycięzca Kenijczyk Vincent Kipchirchir  pojawił się na mecie już po 2 godzinach i 20 minutach!.  Jednak nie wszyscy tak łatwo poradzili sobie z pokonaniem dystansu w tych trudnych warunkach. Niektórzy biegacze docierali na metę na czworaka…

Oto nasza relacja z tego, co działo się na wrocławskim Stadionie Olimpijskim. Była tam również grupa naszych Wolontariuszy kwestujących na rzecz Przylądka Nadziei. A wspierali ich uczestnicy sztafety "Biegnij po nadzieję" na czele z prof. Alicją Chybicką.

Przed startem minutą ciszy uczczono pamięć ofiar zamachów z 11. września 2001 r. w Nowym Jorku.

 

A potem maratończycy pobiegli …

 

A oto nasza sztafeta Przylądka Nadziei …

… i nasi Wolontariusze:

Dodamy jeszcze, że w ramach akcji dobroczynnej "Biegnij po nadzieję" udało się zebrać ponad 17 tys. zł! Zebrane środki przeznaczone zostaną na budowę Przylądka Nadziei.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam