Pomagam i wpłacam

29. Hasco-Lek Maraton już za nami

11 września 2011

Niedziela, 11 września, była dniem pełnym emocji zarówno dla biegaczy 29. Hasco-Lek Maratonu Wrocław, jak i dla licznie przybyłych kibiców. I to nie tylko za sprawą ponad 42. kilometrowego dystansu, jaki organizatorzy przygotowali dla maratończyków, ale i panującej wysokiej temperatury powietrza, która znacznie utrudniała bieg. Mimo to, zwycięzca Kenijczyk Vincent Kipchirchir  pojawił się na mecie już po 2 godzinach i 20 minutach!.  Jednak nie wszyscy tak łatwo poradzili sobie z pokonaniem dystansu w tych trudnych warunkach. Niektórzy biegacze docierali na metę na czworaka…

Oto nasza relacja z tego, co działo się na wrocławskim Stadionie Olimpijskim. Była tam również grupa naszych Wolontariuszy kwestujących na rzecz Przylądka Nadziei. A wspierali ich uczestnicy sztafety "Biegnij po nadzieję" na czele z prof. Alicją Chybicką.

Przed startem minutą ciszy uczczono pamięć ofiar zamachów z 11. września 2001 r. w Nowym Jorku.

 

A potem maratończycy pobiegli …

 

A oto nasza sztafeta Przylądka Nadziei …

… i nasi Wolontariusze:

Dodamy jeszcze, że w ramach akcji dobroczynnej "Biegnij po nadzieję" udało się zebrać ponad 17 tys. zł! Zebrane środki przeznaczone zostaną na budowę Przylądka Nadziei.

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam