Pomagam i wpłacam

85 000 zł dzięki akcji “Biegam Dobrze”

27 września 2023

45. Nationale Nederlanden Maraton Warszawski już za nami. Spośród blisko 600 uczestników, którzy w tym roku wybrali ścieżkę charytatywną #BiegamDobrze blisko 100 zdecydowało się zrobić to dla nas.

Najwięcej na zbiórce założonej specjalnie na tę okazję, udało się uzbierać panu Mariuszowi Dobrzyckiemu, bo aż 11 154 zł! W nagrodę sponsor tytularny Maratonu – Nationale Nederlanden przekazało dodatkowe 10 000 zł na zbiórkę pana Mariusza, która okazała się 2. najwyższą zbiórką spośród wszystkich zbiórek charytatywnych.

Jak wygląda podsumowanie tegorocznej edycji?

Łącznie w trzech biegach biegacze uzbierali dla nas blisko 75 000 zł! A to, razem z nagrodą od Nationale Nederlanden, daje łącznie kwotę w wysokości 85 000 zł, za którą bardzo dziękujemy.

Organizatorem wydarzenia była Fundacja Maraton Warszawski.

Kolejna szansa na pobiegnięcie dla nas już 24 marca 2024 roku, przy okazji 18. Półmaratonu Warszawskiego.

Zapisz się: Ruszyły zapisy na 18. Półmaraton Warszawski – Półmaraton Warszawski (nnpolmaratonwarszawski.com)

Pozostałe aktualności

14 listopada 2023

Ruszyła akcja Podaruj Prezent na Święta”

Dzieci, które zmagają się z chorobą nowotworową, często nie mają możliwości spędzenia Bożego Narodzenia w domu. Wiele z nich pozostaje w tym czasie w klinice, w której przechodzą leczenie. Aby i one miały okazję poczuć magię świąt i choć na chwilę zapomnieć o diagnozie, już po raz siódmy startujemy z ogólnopolską akcją „Podaruj Prezent”.

13 listopada 2023

Granty na Administratorów Danych

Dostęp do powszechnych baz danych ma dla lekarzy kluczowe znaczenie – nie tylko pozwala zunifikować i skatalogować przypadki pacjentów, którzy do nich trafiają, ale przede wszystkim daje możliwość skorzystania z doświadczenia, wiedzy i odkryć z wcześniejszych lat. W Polsce brakuje jednak takiej bazy dla pediatrycznych pacjentów onkologicznych, dlatego wraz z PTOHD działamy na rzecz jej … Continued

4 października 2023

RakReaton 2023 – podsumowanie

40 razy okrążyli Ziemię dla dzieci chorych na raka. Uczestnicy RakReaton w geście solidarności z małymi pacjentami pokonali w miesiąc 1 mln 600 tys. kilometrów. Od 2021 roku sportowa grywalizacja łączy osoby, które lubią aktywność fizyczną, nie boją się wyzwań i chcą wspierać chore dzieci. We wrześniu, międzynarodowym miesiącu świadomości nowotworów pediatrycznych, przemierzają pieszo, lub … Continued

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Przekaż 1,5% podatku