Pomagam i wpłacam

IX edycja Onkoigrzysk już za nami!

6 czerwca 2016

Świetna zabawa, dużo słońca i wrażeń. Tak minęły IX już Onkoigrzyska Dzieci i Młodzieży. Jak co roku na tę imprezę przyjechały dzieci z Czech i Słowacji, wspólnie biorąc udział w różnych dyscyplinach sportowych. Na uroczystym otwarciu obecni byli wybitni sportowcy, m.in Sławomir Szmal, Maciej Janowski, Grzegorz Grzyb, a także siatkarki Impelu Wrocław Karolina Piśla i Magdalena Gryka.
Wielkie gratulacje dla naszych podopiecznych Julii Starosty i Sylwii Sasieli, które z Onkoigrzysk zabrały do domu medale i miejsca na podium. Dziewczyny gratulacje Jesteście Wielkie.

Jesteśmy szczęśliwi, że za każdym razem Onkoigrzyska cieszą się tak dużą popularnością. Zapraszamy tak licznie wszystkie dzieci również za rok.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam