Pomagam i wpłacam

Dzień Mamy w Przylądku Nadziei

26 maja 2016

Czasem brakuje nam słów, żeby w pełni podziękować za odwagę, cierpliwość i dobroć mam, które opiekują się maluchami chorymi na raka. Razem ze swoimi dziećmi toczą najcięższą walkę w życiu. Są silne i często potrafią się uśmiechać nawet wtedy, gdy jest im smutno i ciężko.
To dlatego chcieliśmy podziękować im za to choć drobnym upominkiem z okazji zbliżającego się Dnia Mamy. Dzisiaj do ich rąk trafiły zestawy kosmetyków. A życzyliśmy im tylko jednego – żeby ich największe marzenie o zdrowiu dziecka spełniło się jak najszybciej!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam