Dzień Mamy w Przylądku Nadziei

26 maja 2016

Czasem brakuje nam słów, żeby w pełni podziękować za odwagę, cierpliwość i dobroć mam, które opiekują się maluchami chorymi na raka. Razem ze swoimi dziećmi toczą najcięższą walkę w życiu. Są silne i często potrafią się uśmiechać nawet wtedy, gdy jest im smutno i ciężko.
To dlatego chcieliśmy podziękować im za to choć drobnym upominkiem z okazji zbliżającego się Dnia Mamy. Dzisiaj do ich rąk trafiły zestawy kosmetyków. A życzyliśmy im tylko jednego – żeby ich największe marzenie o zdrowiu dziecka spełniło się jak najszybciej!

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM