Pomagam i wpłacam

A tak Wrocław zaśpiewał dzieciom!

20 czerwca 2011

Mimo zmiennej pogody, w niedzielę, 19 czerwca, na wrocławskim Rynku pojawił się spory tłum. Powodem była zapewne chęć współnego zaśpiewania i wsparcia budowy nowej kliniki onkologicznej dla dzieci – Przylądek Nadziei.

Nasi Wolontariusze mieli pełne ręce roboty: rozdawali balony, naklejki z naszym logo, a przede wszystkim kwestowali na rzecz budowy nowej kliniki dla dzieci chorych na raka. Cel był szczytny, a więc puszki zapełniały się w błyskawicznym tempie.

Imprezę, na ustawionej na placu Gołębim scenie, rozpoczęła Patrycja Kazadi, która zaprosiła do wspólnej zabawy i zachęciła do wspieranie budowy Przylądka Nadziei.

fot. J.Biedroń

A potem zaczęło się już śpiewanie – pełnym głosem i całym sercem.  Zobaczcie, kogo gościliśmy na scenie:

foto. P.Piwowar

Nie obyło się również bez rozgrzewki przed wspólnym śpiewaniem „Panie Janie”, którą poprowadzili członkowie Chóru Kameralnego Politechniki Wrocławskiej, Chóru Gaudium Uniwersytetu Wrocławskiego, Wrocławskiego Chóru Chłopięcego Canta Nobiscum, Chóru Dziecięcego Ogólnokształcącej Szkoły im. K. Szymanowskiego oraz Chóru Ars Cantandi Akademii Ekonomicznej.

Po takiej próbie, wspólne odśpiewanie „Panie Janie” poszło już całkiem prosto!

Kulminacyjnym punktem imprezy było wysyłanie sms o treści NADZIEJA pod numer 72 165. Zgromadzeni na placu Gołębim widzowie, na znak dany przez Patrycję Kazadi, równocześnie wysłali sms, z którego dochód przeznaczony jest na budowę Przylądka Nadziei.

Była też niespodzianka, jaką przygotował jeden ze sponsorów  imprezy, firma „Mercedes-Benz Mirosław Wróbel”. Na ręcę pani Prezes Agnieszki Aleksandrowicz przekazał specjalne zaproszenie dla naszych podopiecznych na grudniową zabawę mikołajkową.

Podczas, gdy my śpiewaliśmy na scenie, nasi Wolontariusze z niesamowitą energią kwestowali na Rynku. Mamy nadzieję, że wszyscy, którym bliska jest projekt budowy Przylądka Nadziei, wrzucili coś do ich puszek?

fot. J.Biedroń

A oto krótka relacja z wczorajszego wydarzenia:

www.tuwroclaw.com/video,wroclaw-spiewa-na-rynku,vid5-8-283.html

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam