Pomagam i wpłacam

Agropak wspiera leczenie dzieci z Przylądka Nadziei!

28 kwietnia 2021

Ten miesiąc jest zdecydowanie miesiącem Przyjaciół Przylądka Nadziei i pomagania! Firma Agropak postanowiła wspierać leczenie dzieci chorych na raka, przekazując co miesiąc część dochodów ze sprzedaży swoich produktów – środków ochrony roślin. Witamy na pokładzie!

Firma Agropak jest producentem wielu środków ochrony roślin dla odbiorców profesjonalnych (rolników) i amatorów (ogrodników). I  zajmują się nie tylko produkcją oraz sprzedażą, ale również… pomaganiem!

Jakiś czas temu zadzwoniła do nas pani Katarzyna z firmy Agropak z informacją, że bardzo chcą wspierać leczenie dzieci z Przylądka Nadziei. Dlatego postanowili przekazywać nam co miesiąc część dochodów ze sprzedaży swoich produktów! Do tej pory jest to udało im się przekazać aż 9 tysięcy złotych! A najlepsze w tym wszystkim jest to, że to dopiero początek współpracy.

Jeżeli znajdziecie w sklepach produkty oznaczone takimi naklejkami, to znaczy, że to właśnie on wspiera leczenie naszych wojowników!

Kochani, baardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie! Każda złotówka jest na wagę złota, bo pomaga naszym maluchom w powrocie do zdrowia! Jesteście niesamowici!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam