Pomagam i wpłacam

Agropak wspiera leczenie dzieci z Przylądka Nadziei!

28 kwietnia 2021

Ten miesiąc jest zdecydowanie miesiącem Przyjaciół Przylądka Nadziei i pomagania! Firma Agropak postanowiła wspierać leczenie dzieci chorych na raka, przekazując co miesiąc część dochodów ze sprzedaży swoich produktów – środków ochrony roślin. Witamy na pokładzie!

Firma Agropak jest producentem wielu środków ochrony roślin dla odbiorców profesjonalnych (rolników) i amatorów (ogrodników). I  zajmują się nie tylko produkcją oraz sprzedażą, ale również… pomaganiem!

Jakiś czas temu zadzwoniła do nas pani Katarzyna z firmy Agropak z informacją, że bardzo chcą wspierać leczenie dzieci z Przylądka Nadziei. Dlatego postanowili przekazywać nam co miesiąc część dochodów ze sprzedaży swoich produktów! Do tej pory jest to udało im się przekazać aż 9 tysięcy złotych! A najlepsze w tym wszystkim jest to, że to dopiero początek współpracy.

Jeżeli znajdziecie w sklepach produkty oznaczone takimi naklejkami, to znaczy, że to właśnie on wspiera leczenie naszych wojowników!

Kochani, baardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie! Każda złotówka jest na wagę złota, bo pomaga naszym maluchom w powrocie do zdrowia! Jesteście niesamowici!

Pozostałe aktualności

10 maja 2021

Kreatywne wyzwanie: Pokolorujmy Świat dla Dzieci z Przylądka Nadziei!

Nasi przyjaciele z Drukarni Druk Plus mają teraz dwa cele: zebrać 7500 zł na dzieci chore na raka i wysłać jak najwięcej zestawów do kolorowania!

5 maja 2021

Konkurs “Pokaż, jaką wagę ma nadzieja”. Zaprojektuj wagę kuchenną i wygraj bilety do Energylandii

Razem z Przyjaciółmi Przylądka Nadziei z firmy Łucznik mamy dla Was KONKURS Z NAGRODAMI!

29 kwietnia 2021

Urodzinowy koncert portalu Netfan.pl dla Przylądka Nadziei

Kochani, majówka zapowiada się NIESAMOWICIE! Nasi Przyjaciele z portalu NetFan.pl, którzy bardzo pomagają nam w promowaniu naszych przylądkowych raperów, obchodzą właśnie 18. urodziny. Z tej okazji dostaliśmy zaproszenie na wyjątkowy koncert online.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam