Pomagam i wpłacam

Akcja w Pasażu Grunwaldzkim

19 lutego 2013

W miniony weekend można było zobaczyć nas w Pasażu Grunwaldzkim, gdzie przeprowadzaliśmy kwesty wolontariackie, rozdawaliśmy ulotki i baloniki oraz zachęcaliśmy do wspólnej zabawy z animatorami. Dzieci z zachwytem puszczały ogromne bańki mydlane, lepiły figurki z masy solnej, brały udział w konkursach i animacjach, a dorośli bardzo chętnie wypełniali puszki kwestarskie. Następny przystanek: Galeria Dominikańska (2-3 marca). Bądźcie z nami!

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam