Pomagam i wpłacam

Akcja ,,Wylicytuj Sportowca” zakończona!

4 marca 2013

W piątek, 1 marca do Kliniki przy ul. Bujwida zawitali Futboliści Giants Wrocław oraz koszykarze Śląska Wrocław, którzy na konferencji prasowej podsumowali nowatorską akcję ,,Wylicytuj Sportowca". Przez dwa tygodnie internautki miały okazję licytowania spotkań z członkami obu drużyn. Najwięcej – 600 zł, za randkę ze swoim idolem – Adrianem Mroczkowskim, zapłaciła anonimowa fanka z Wrocławia. Całość dochodu przeznaczona została na rzecz podopiecznych Fundacji „Na Ratunek dzieciom z chorobą nowotworową".

Podczas wizyty w Klinice sportowcy spotkali się z małymi pacjentami, rozdawali autografy oraz chętnie pozowali do zdjęć. Oby więcej takich akcji – dziękujemy!


 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam