Pomagam i wpłacam

Akcja z Ceneo

16 grudnia 2013

Do Wrocławia zawitał Ceneobus, który w grudniu pojawia się w wybranych miastach Polski w ramach „Ceneo Roadshow w Twoim mieście”. W piątek 13 grudnia zorganizowano w nim spotkanie, na które zaproszono przedstawicieli mediów oraz naszej fundacji.

W skład każdej z pięciu drużyn chodził przedstawiciel mediów i wolontariusz, którzy wspólnymi siłami próbowali w jak najszybszym czasie za pomocą usługi CeneoLokalnie odnaleźć wskazane przez prowadzącego produkty. 

Po konkursie pan Szymon Siwek z Ceneo.pl wręczył specjalny voucher o wartości 5 000 zł, za który Fundacja nabędzie najbardziej potrzebny sprzęt.

 

Pozostałe aktualności

6 lipca 2020

Sukces terapii CAR-T w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

11-letni Olek, po siedmiu latach nieskutecznego leczenia białaczki, wreszcie bez obecności komórek nowotworowych, dzięki nowatorskiej terapii CAR-T zastosowanej w  Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej USK „Przylądek Nadziei”!

2 lipca 2020

Klienci SuperPharm podarowali dzieciom wspaniały prezent

Kochani, zobaczcie, jaki prezent dla dzieciaków przyjechał właśnie do Fundacji! Ogromna paleta profesjonalnych środków pielęgnacyjnych, które przyniosą ulgę małym pacjentom kliniki Przylądek Nadziei. Są NIESŁYCHANIE potrzebne, bo chemia i naświetlanie bardzo podrażniają skórę.

27 czerwca 2020

Pokaz motocyklowych akrobacji Freestyle Family

Wakacje w klinice Przylądek Nadziei zaczęliśmy w IMPONUJĄCYM stylu Odwiedzili nas mistrzowie motocyklowego freestyle’u. Najlepszy w Polsce: Marcin Łukaszczyk FMX Rider i Mikołaj ZAPSA Tempka FMX. Zawodnicy Freestyle Family.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam