Pomagam i wpłacam

Akcja z Ceneo

16 grudnia 2013

Do Wrocławia zawitał Ceneobus, który w grudniu pojawia się w wybranych miastach Polski w ramach „Ceneo Roadshow w Twoim mieście”. W piątek 13 grudnia zorganizowano w nim spotkanie, na które zaproszono przedstawicieli mediów oraz naszej fundacji.

W skład każdej z pięciu drużyn chodził przedstawiciel mediów i wolontariusz, którzy wspólnymi siłami próbowali w jak najszybszym czasie za pomocą usługi CeneoLokalnie odnaleźć wskazane przez prowadzącego produkty. 

Po konkursie pan Szymon Siwek z Ceneo.pl wręczył specjalny voucher o wartości 5 000 zł, za który Fundacja nabędzie najbardziej potrzebny sprzęt.

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam