Amerykańska Izba Handlowa wspiera dzieci z Przylądka Nadziei!

19 lipca 2019

5 lipca PO RAZ PIERWSZY nasi warszawscy wolontariusze z Ewą Harapin i naszym prezesem Przemkiem Pohrybieniukiem na czele 😍 brali udział w pikniku Amerykańskiej Izby Handlowej z okazji Święta Niepodległości Stanów Zjednoczonych🗽🗽

Malowaliśmy buźki i ubarwialiśmy włosy najmłodszych uczestników pikniku.

Dzięki American Chamber of Commerce in Poland oraz zaangażowaniu uczestników loterii fantowej otrzymaliśmy aż 15 TYSIĘCY ZŁOTYCH na leczenie dzieci chorych na raka, małych pacjentów Przylądka.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom, American Chamber of Commerce in Poland, cudownym darczyńcom, a w szczególności organizatorom: Anicie Kowalskiej oraz Dorothy Dabrowski 🤩🤩

Teraz już CAŁA Warszawa wie jakich mamy FANTASTYCZNYCH wolontariuszy.

Pozostałe aktualności

22 sierpnia 2019

Bitwa Muzyczna – największy charytatywny pojedynek kapel i wokalistów we Wrocławiu!

O tym wydarzeniu muzycznym głośno będzie w całym Wrocławiu! Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i Hard Rock Cafe Wrocław zapraszają na Bitwę Muzyczną. Najbardziej zwariowany projekt charytatywny na mapie Polski. Bo gramy dla dzieci chorych na raka z kliniki Przylądek Nadziei we Wrocławiu!

20 sierpnia 2019

Pomóż dzieciom chorym na raka mniej czasu spędzać w szpitalu

Leczenie choroby nowotworowej może trwać nawet kilka lat. Dla małych pacjentów kliniki onkologicznej szpital staje się domem, który opuszczają bardzo rzadko. Możemy to zmienić! Dzięki Twojej pomocy w ciągu roku nawet setka dzieci będzie mogła mniej czasu spędzać w szpitalu!

19 sierpnia 2019

Niezwykły koncert, wspólne śpiewanie i… pociąg!

Kiedy publiczność wchodzi na scenę, żeby śpiewać razem z artystami, dzieci i dorośli tańczą na widowni, a wszyscy robią roześmiany pociąg, to znaczy że koncert był FENOMENALNY!  A ten, dzięki naszej Przyjaciółce, Anecie Rak, zapamiętamy na bardzo długo!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!