Amerykańska Izba Handlowa wspiera dzieci z Przylądka Nadziei!

19 lipca 2019

5 lipca PO RAZ PIERWSZY nasi warszawscy wolontariusze z Ewą Harapin i naszym prezesem Przemkiem Pohrybieniukiem na czele 😍 brali udział w pikniku Amerykańskiej Izby Handlowej z okazji Święta Niepodległości Stanów Zjednoczonych🗽🗽

Malowaliśmy buźki i ubarwialiśmy włosy najmłodszych uczestników pikniku.

Dzięki American Chamber of Commerce in Poland oraz zaangażowaniu uczestników loterii fantowej otrzymaliśmy aż 15 TYSIĘCY ZŁOTYCH na leczenie dzieci chorych na raka, małych pacjentów Przylądka.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom, American Chamber of Commerce in Poland, cudownym darczyńcom, a w szczególności organizatorom: Anicie Kowalskiej oraz Dorothy Dabrowski 🤩🤩

Teraz już CAŁA Warszawa wie jakich mamy FANTASTYCZNYCH wolontariuszy.

Pozostałe aktualności

12 listopada 2019

Podaruj prezent na Święta małym pacjentom Przylądka Nadziei

Dzieci chore na raka spędzają w szpitalu długie miesiące. Wielu małych pacjentów Przylądka Nadziei nie pojedzie do domu nawet na Boże Narodzenie. Spraw, żeby mimo wszystko mieli wesołe Święta!

8 listopada 2019

Podarowali uśmiech dzieciom z Przylądka Nadziei

Dotarła do nas wspaniała wiadomość od NIESAMOWITEJ załogi polskiego oddziału Align Technology z Wrocławia. Na co dzień zajmują się pięknymi uśmiechami. I takie właśnie podarowali naszym Podopiecznym.

6 listopada 2019

Rosną szeregi Przyjaciół Przylądka! Wspiera nas Poleasingowe.pl

Poznajcie pana Artura i pana Przemysława, szefów Europejskiego Centrum Remarketingu i platformy Poleasingowe.pl. Odwiedzili nas właśnie ze wspaniałą wiadomością!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!