Pomagam i wpłacam

Ania Wyszkoni popiera budowę Przylądka Nadziei

11 lutego 2010

Przekazujemy treść listu od Ani Wyszkoni, która ostatnio gościła w naszej Klinice i wspaniale bawiła naszych młodych pacjentów:

Podczas mojej wizyty w Klinice Onkologii poznałam wielu silnych i pełnych wiary ludzi. To lekarze, pielęgniarki, rodzice, którzy są najbliżej dzieci walczących z rakiem.

Najwięcej wiary tkwi jednak w sercach tych młodych pacjentów, którzy walczą z tą ciężką chorobą. To Oni obdarzyli mnie ciepłem i uśmiechem. To niesamowite, ale te dzieci zmieniły w moim życiu więcej niż ja w Ich.

Takie chwile są nie tylko wzruszające. Często dają ludziom sens walki o lepsze jutro. Moje wizyty w Klinice były jednymi z najważniejszych i najbardziej emocjonalnych w moim życiu.

Kochani, wszyscy możemy pomóc chorym dzieciom. To trudna walka. Pomóżmy im wygrać. Wspierajmy budowę nowego szpitala. Myślę, że los nas za to nagrodzi. Uśmiech dziecka i Jego wiara w sens walki to najpiękniejsza nagroda, jaką w życiu otrzymałam.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam