Aplikacja do obsługi kont imiennych

9 maja 2014

 

Drodzy Rodzice!

 

Uruchomiliśmy aplikację do obsługi kont imiennych, dzięki której rodzice będą mieli możliwość na bieżąco sprawdzać stan subkonta dziecka on-line. Na Państwa adresy mailowe podane przy zakładaniu subkonta zostały wysłane hasła. Jeśli nie otrzymali Państwo tej wiadomości prosimyo sprawdzenie folderu SPAM. W przypadku nie podania lub zmiany adresu mailowego prosimy o kontakt.

Po zalogowaniu będą dostępne komunikaty od fundacji, informacje o stanie subkonta, lista ostatnich operacji oraz poczta wewnętrzna służąca do korespondencji z fundacją.

Załączamy również poniżej szczegółową instrukcję dotyczącą pierwszego logowania.

W razie pytań lub problemów z aplikacją prosimy o kontakt z fundacją pod numerem 71 372 36 09 lub fundacja@naratunek.org.

 

PRZEJŚCIE DO APLIKACJI

INSTRUKCJA PIERWSZEGO LOGOWANIA

Pozostałe aktualności

16 maja 2019

Dzień Dziecka w Ogrodzie Staromiejskim

Kochani, wielkimi krokami zbliża się DZIEŃ DZIECKA! Mamy dla Was obowiązkowy punkt do wpisania w kalendarze! Od godziny 12 do 18 atrakcji dla małych i dużych mamy co niemiara!

14 maja 2019

Piłkarze Śląska Wrocław z wizytą u przylądkowych kibiców

Ach, cóż to był za dzień! Zaprosiliśmy do Przylądka WSPANIAŁĄ reprezentację WKS Śląsk Wrocław SA. Z młodymi kibicami spotkali się Marcin Robak, Krzysztof Mączyński i Mariusz Pawelec.

10 maja 2019

Herbaciany Konkurs. Zaprojektuj opakowanie na herbatę Przylądek Nadziei i wygraj bilet do Energylandii!

Jeśli nie masz jeszcze 15 lat, potrafisz malować, rysować albo używać innych metod plastycznych, ten konkurs jest dla Ciebie!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!