Aplikacja do obsługi kont imiennych

9 maja 2014

 

Drodzy Rodzice!

 

Uruchomiliśmy aplikację do obsługi kont imiennych, dzięki której rodzice będą mieli możliwość na bieżąco sprawdzać stan subkonta dziecka on-line. Na Państwa adresy mailowe podane przy zakładaniu subkonta zostały wysłane hasła. Jeśli nie otrzymali Państwo tej wiadomości prosimyo sprawdzenie folderu SPAM. W przypadku nie podania lub zmiany adresu mailowego prosimy o kontakt.

Po zalogowaniu będą dostępne komunikaty od fundacji, informacje o stanie subkonta, lista ostatnich operacji oraz poczta wewnętrzna służąca do korespondencji z fundacją.

Załączamy również poniżej szczegółową instrukcję dotyczącą pierwszego logowania.

W razie pytań lub problemów z aplikacją prosimy o kontakt z fundacją pod numerem 71 372 36 09 lub fundacja@naratunek.org.

 

PRZEJŚCIE DO APLIKACJI

INSTRUKCJA PIERWSZEGO LOGOWANIA

Pozostałe aktualności

15 listopada 2018

Zobacz niezwykły Pokaz Magii!

Fruwający fortepian, przecięty iluzjonista, znikająca modelka – już w grudniu będzie okazja zobaczyć takie niezwykłe czary na własne oczy! Ruszyła sprzedaż biletów na największy w Polsce Pokaz Magii Macieja Muszyńskiego organizowany przez naszą Fundację.

10 listopada 2018

Duże zmiany w rozliczaniu PIT. Zwróć uwagę na 1% dla OPP

Najpierw zmiany obejmą osoby pracujące na etacie i umowach cywilnoprawnych oraz grające na giełdzie. Za rok - również przedsiębiorców.

10 listopada 2018

Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei!

Już niedługo najpiękniejszy czas w roku – Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym rozpoczynamy akcję „Podaruj Prezent małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych

25 zł

Wpłacam

50 zł

Wpłacam

100 zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

WPŁACAM