Pomagam i wpłacam

Aplikacja do obsługi kont imiennych

9 maja 2014

 

Drodzy Rodzice!

 

Uruchomiliśmy aplikację do obsługi kont imiennych, dzięki której rodzice będą mieli możliwość na bieżąco sprawdzać stan subkonta dziecka on-line. Na Państwa adresy mailowe podane przy zakładaniu subkonta zostały wysłane hasła. Jeśli nie otrzymali Państwo tej wiadomości prosimyo sprawdzenie folderu SPAM. W przypadku nie podania lub zmiany adresu mailowego prosimy o kontakt.

Po zalogowaniu będą dostępne komunikaty od fundacji, informacje o stanie subkonta, lista ostatnich operacji oraz poczta wewnętrzna służąca do korespondencji z fundacją.

Załączamy również poniżej szczegółową instrukcję dotyczącą pierwszego logowania.

W razie pytań lub problemów z aplikacją prosimy o kontakt z fundacją pod numerem 71 372 36 09 lub fundacja@naratunek.org.

 

PRZEJŚCIE DO APLIKACJI

INSTRUKCJA PIERWSZEGO LOGOWANIA

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam