Artyści wspomagają V Aukcję Charytatywną BSO

25 listopada 2009

Artyści nie zapominają o dzieciach chorych na nowotwory. Prace Andrzeja Tylkowskiego, Beaty Hołod-Zwolańskiej, Małgorzaty Kaszyńskiej, Marka Piechowskiego i Kingi Ogórek znalazły się na liście przedmiotów do licytacji podczas tegorocznej aukcji.

Tegoroczna V Aukcja Charytatywna BSO staje się ciekawym miejscem dla miłośników sztuki. Na listę darów przekazanych na licytacje trafiły rzeźby, obrazy i  grafiki. To efekt wsparcia jakiego udzielili Aukcji wrocławscy i krakowscy artyści. I tak, do wylicytowania będą: cztery zmysłowe grafiki Andrzeja Tylkowskiego, rzeźba Krzesło Beaty Hołod-Zwolańskiej, rzeźba Rozdarcie Małgorzaty Kaszyńskiej, obraz Wiśnie Marka Piechowskiego.

Ciekawą propozycją są poduszki Kingi Ogórek, do przygotownia których wykorzystano torebki po herbacie. Te niecodzienne dzieła zatytuowane zostały sen słodki, sen gorzki.

Pozostałe aktualności

17 marca 2020

#ZOSTANWSALI – kreatywne porady, jak nie nudzić się w szpitalu

Tworzymy przestrzeń i bazę pomysłów i inspiracji na to, jak spędzać czas, kiedy jesteś w szpitalu! Ada, Kasia i Daniela z przylądkowej Kliniki Mentalnej mają dla Was propozycje gier, zabaw i aktywności, które możecie wykonywać na małej przestrzeni.

17 marca 2020

Epidemia koronawirusa. Lekarze odpowiadają na Wasze pytania

Dostajemy od Was wiele zapytań, związanych z zachowaniem bezpieczeństwa i funkcjonowaniem kliniki Przylądek Nadziei w tych trudnych chwilach.  Specjaliści z Przylądka Nadziei odpowiadają.

17 marca 2020

Biegacze z całego świata pomagają dzieciom chorym na raka. #BiegamDobrze dla Przylądka Nadziei

Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" dołączyła do grona instytucji charytatywnych, które można wspierać podczas największych imprez biegowych w Polsce.

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!