Pomagam i wpłacam

Artyści wspomagają V Aukcję Charytatywną BSO

25 listopada 2009

Artyści nie zapominają o dzieciach chorych na nowotwory. Prace Andrzeja Tylkowskiego, Beaty Hołod-Zwolańskiej, Małgorzaty Kaszyńskiej, Marka Piechowskiego i Kingi Ogórek znalazły się na liście przedmiotów do licytacji podczas tegorocznej aukcji.

Tegoroczna V Aukcja Charytatywna BSO staje się ciekawym miejscem dla miłośników sztuki. Na listę darów przekazanych na licytacje trafiły rzeźby, obrazy i  grafiki. To efekt wsparcia jakiego udzielili Aukcji wrocławscy i krakowscy artyści. I tak, do wylicytowania będą: cztery zmysłowe grafiki Andrzeja Tylkowskiego, rzeźba Krzesło Beaty Hołod-Zwolańskiej, rzeźba Rozdarcie Małgorzaty Kaszyńskiej, obraz Wiśnie Marka Piechowskiego.

Ciekawą propozycją są poduszki Kingi Ogórek, do przygotownia których wykorzystano torebki po herbacie. Te niecodzienne dzieła zatytuowane zostały sen słodki, sen gorzki.

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam