Artyści wspomagają V Aukcję Charytatywną BSO

25 listopada 2009

Artyści nie zapominają o dzieciach chorych na nowotwory. Prace Andrzeja Tylkowskiego, Beaty Hołod-Zwolańskiej, Małgorzaty Kaszyńskiej, Marka Piechowskiego i Kingi Ogórek znalazły się na liście przedmiotów do licytacji podczas tegorocznej aukcji.

Tegoroczna V Aukcja Charytatywna BSO staje się ciekawym miejscem dla miłośników sztuki. Na listę darów przekazanych na licytacje trafiły rzeźby, obrazy i  grafiki. To efekt wsparcia jakiego udzielili Aukcji wrocławscy i krakowscy artyści. I tak, do wylicytowania będą: cztery zmysłowe grafiki Andrzeja Tylkowskiego, rzeźba Krzesło Beaty Hołod-Zwolańskiej, rzeźba Rozdarcie Małgorzaty Kaszyńskiej, obraz Wiśnie Marka Piechowskiego.

Ciekawą propozycją są poduszki Kingi Ogórek, do przygotownia których wykorzystano torebki po herbacie. Te niecodzienne dzieła zatytuowane zostały sen słodki, sen gorzki.

Pozostałe aktualności

19 września 2019

Przylądkowa wycieczka do Amazon Polska. Było niesamowicie i… piżamowo!

Z okazji miesiąca świadomości dziecięcych chorób nowotworowych dostaliśmy zaproszenie od Przyjaciół Przylądka z Amazon Polska na wyjątkową wyprawę. Zobaczcie, co zastaliśmy na miejscu!

16 września 2019

Edyta Jungowska opowiadała dzieciom z Przylądka o Pippi Pończoszance

Piękne bajki, dużo radości i wspaniała zabawa dla małych i dużych! Odwiedziła nas w Przylądku Nadziei pani Edyta Jungowska, żeby poczytać bajki, opowiedzieć zabawne historyjki, zrobić zdjęcia z fanami i rozdać autografy.

15 września 2019

Cała Oleśnica Biega dla dzieci z Przylądka Nadziei!

V Festiwal Biegów Rodzinnych miał w tym roku nie tylko wymiar sportowy i rekreacyjny. Tym razem biegacze i kibice włączyli się w pomaganie dzieciom chorym na raka i pomagali podopiecznym Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

25zł

Wpłacam

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!