Pomagam i wpłacam

Aukcja Charytatywna BSO Prawo & Podatki

17 listopada 2011

„Pomóż i Ty” to hasło szóstej już Aukcji Charytatywnej Kancelarii BSO Prawo & Podatki, która odbędzie się w dniu 29 listopada 2011.

 
We wrocławskim hotelu Sofitel licytowane będą dary przekazane przez znane osobistości świata polityki, sztuki i sportu. Będzie można wylicytować miedzy innymi: piękne kościane szachy przekazane przez Richarda von Weizsäckera, kryształowy przycisk do papieru Rosenthala od Prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej, gwasz na papierze Magdaleny Abakanowicz, książki prof. Jana Miodka, wino Taberner 2006 z autografem Marka Kondrata, piłka z podpisami męskiej Reprezentacji Polski w Piłce Siatkowej, plakat z podpisem Małgorzaty Kożuchowskiej, grafika Rektora ASP we Wrocławiu, plakat autorstwa Eugeniusza Geta-Stankiewicza.
 
 
Pozyskane fundusze tradycyjnie przekazane zostaną na zakup sprzętu ratującego życie pacjentów z Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu.

 Więcej informacji na stronie Aukcji  oraz na  NGO.pl

 

Pozostałe aktualności

25 lipca 2021

Green Tour do Przylądka Nadziei. Wyprawa rowerzystów z Orange Polska

600 kilometrów w pięć dni. Takie rowerowe wyzwanie dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei podjęła Drużyna Rowerowa Realizacji Inwestycji Orange. Efektem tego wyzwania jest wspaniały prezent dla naszych dzieci.

14 lipca 2021

Do Przyjaciół Przylądka dołącza HABA Polska

Do przylądkowej Drużyny Wielkich Serc dołączają kolejni Przyjaciele! Pani Joanna Lis, pan Krzysztof Przybyła i firma HABA Polska postanowili wesprzeć klinikę w realizacji bardzo ważnego zadania.

1 lipca 2021

Znów pojedziemy wirtualnymi ciężarówkami dla dzieci z Przylądka Nadziei!

Ruszamy z charytatywnymi streamami na Youtube! Zaglądajcie na kanały Pawła “Kronosa” Maliszewskiego i Sebastiana “Paina” Felisiaka. Wielki finał już 3 i 4 lipca! Zapraszamy!

Pomaganie jest tak proste!

Masz realny wpływ na życie naszych Podopiecznych!
Przylądek Nadziei wpłaty

50zł

Wpłacam

100zł

Wpłacam

Wpłata od serca

Wpłacam

Wspieraj systematycznie

Wpłacam

Dzięki Tobie możemy działać!

Pomagam i wpłacam